Islamski Totalitaryzm
Izrahell, Bliski Wschód, żydowskie władze i lobby w krajach okupowanych przez Syjonistyczne Okupacyjne Rządy

Posty: 122   •   Strona 12 z 13   •   1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Avatar użytkownika
krzysiek4
Przyjaciel
 
Posty: 2710
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sty 2014, 17:58
Lokalizacja: Peloponez

Re: Islamski Totalitaryzm

przez krzysiek4 » niedziela, 19 lut 2017, 07:35

Muslims riot in Paris, France new

https://youtu.be/rSEP6vs1xO4

-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.

Avatar użytkownika
krzysiek4
Przyjaciel
 
Posty: 2710
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sty 2014, 17:58
Lokalizacja: Peloponez

Re: Islamski Totalitaryzm

przez krzysiek4 » sobota, 3 cze 2017, 20:50

Krwawy atak terrorystyczny? Europo przywyknij!


ObrazekDo „incydentów” terrorystycznych trzeba po prostu się przyzwyczaić, gdyż, jak to określił Sadiq Khan, burmistrz Londynu, zamachy „są po prostu częścią życia w wielkim mieście”. Czy te szokujące słowa są wyrazem buty i arogancji, czy po prostu wyrazem szczerości europejskich elit, które jedynie pozorują walkę z terroryzmem, bo doszły już do takiego stopnia bezradności?


Z każdym kolejnym atakiem terrorystycznym w Europie, w społeczeństwach narasta nadzieja, że może ten będzie już ostatni, że ta najnowsza masakra coś wreszcie zmieni, coś drgnie, przeważy wreszcie zdrowy rozsądek i polityka dążenia ku wspólnemu dobru zastąpi politykę dobrego samopoczucia. Z każdym kolejnym atakiem politycy i media są coraz bardziej wstrząśnięci, oburzeni i zdeterminowani. Co niektórzy odczuwają także niezrozumiałą potrzebę przesyłania modlitw oraz epatowania symboliką żałoby. Jednocześnie, niemal na tym samym oddechu przekonują nas, że do pewnego rodzaju „incydentów” trzeba po prostu się przyzwyczaić, gdyż, jak to określił Sadiq Khan, burmistrz Londynu, zamachy terrorystyczne są po prostu częścią życia w wielkim mieście.

Trzeba jednak przyznać, że takie stwierdzenia są przykładem rzadkiej, ostatnimi czasy, szczerości ze strony polityków. Wiedzą oni doskonale, że przy braku woli politycznej i zachowaniu obecnej linii polityki migracyjnej i bezpieczeństwa połączonej już nie z latami, ale wręcz dekadami aktywnej erozji społeczeństw europejskich za pomocą całego zestawu narzędzi jakimi posługuje się marksizm kulturowy (szczególnie w jego wydaniu propagowanym przez szkołę frankfurcką), kolejne akty przemocy politycznej na tle religijnym ze strony muzułmanów są rzeczywiście nieuniknione. Mówią o tym także liczby. Przyjrzyjmy się im w kontekście brytyjskim, pamiętając jednak, że w na poziomie europejskim skala pewnych zjawisk jeszcze się potęguje.

Mark Rowley, najwyższy rangą przedstawiciel brytyjskiej policji odpowiedzialny za przeciwdziałanie terroryzmowi poinformował niedawno, że od czerwca 2013 r. brytyjskie służby bezpieczeństwa uniemożliwiły na Wyspach 13 potencjalnych ataków terrorystycznych. Jednocześnie na bieżąco policja prowadzi 500 śledztw dotyczących zagrożenia terrorystycznego, a od 2014 roku codziennie aresztuje się jedną osobę podejrzewaną o zaangażowanie w planowanie, przygotowywanie lub finansowanie działalności terrorystycznej. Chciałoby się zapytać, czy aby nie są to radykalni chrześcijanie planujący wysadzać się pod klubami gejowskimi wśród okrzyków „olaboga!”, ale jednak nie. Opublikowany w marcu, tysiącstronicowy raport Terroryzm islamski – Analiza ataków w Wielkiej Brytanii (1998–2015) autorstwa Hanna Stuart nie pozostawia wątpliwości, że obecnie zagrożenie ze strony islamu stanowi niebezpieczeństwo numer jeden. W raporcie znaleźć można analizę 269 przypadków terroryzmu islamskiego w Wielkiej Brytanii w latach 1998-2015, z której niezbicie wynika, że najczęściej po tę formę przemocy politycznej sięgają młodzi mężczyźni, chociaż ale w ostatnich latach zaangażowanie kobiet wzrosło prawie trzykrotnie. Podczas gdy w latach 1998-2010 kobiety stanowiły 4% osób oskarżonych o terroryzm w latach 2011-2015 wskaźnik ten wynosił już 11 proc. Należy też zauważyć, że kobiety zaangażowane w działalność terrorystyczną, ponad dwukrotnie częściej niż mężczyźni, mieszkały z partnerem, krewnym lub inną osobą także aktywną w zakresie terroryzmu (odpowiednio 50 proc. i 19 proc.).

Co ciekawe, raport bardzo wyraźnie podkreśla brak korelacji między zaangażowaniem w islamski terroryzm a osiągnięciami edukacyjnymi i statusem zatrudnienia. Mit terroryzmu będącego ubocznym efektem biedy, marginalizacji, wykluczenia i niesprawiedliwości ekonomiczno-społecznej jest bardzo popularny. Niestety, twarde dane go nie potwierdzają, ponieważ większość osób planujących zamachy lub je przeprowadzające to ludzie z wyższym wykształceniem (bądź studenci), pochodzący z klasy średniej, nie zaś niewykształcony margines wywodzący się z niższych warstw społecznych. 46 proc. przestępstw związanych z działalnością terrorystyczną w latach 2011-2015 zostało popełnionych przez osoby w wieku poniżej 25 lat; jedna na sześć to konwertyci, których ogólny udział to aż 16 proc.. Trzy czwarte przestępców było wcześniej znane władzom; jedna czwarta miała poprzednie wyroki skazujące. Ponad jedna trzecia wcześniejszych wyroków dotyczyła działań związanych z ekstremizmem lub terroryzmem, zaś prawie połowa osób z wcześniejszymi wyrokami skazującymi uprzednio odsiedziała wyrok w więzieniu. Co piąty przestępca przed aresztowaniem otrzymał szkolenie terrorystyczne lub uczestniczył w walce poza granicami Wielkiej Brytanii. Nie dziwi to, jeśli weźmiemy pod uwagę, że jeden na pięciu więźniów w brytyjskich więzieniach o najwyższym standardzie bezpieczeństwa to muzułmanin. Ogółem w ośmiu więzieniach kategorii A znajduje się 5805 bardzo niebezpiecznych więźniów, a 1229 z nich, czyli 20,8 proc., to muzułmanie. Problem radykalizacji w brytyjskich (a szczególnie angielskich) więzieniach, które już powszechnie nazywane są szkołami terroryzmu jest znany od dawna. Już David Cameron mówił, że rząd rozważa umieszczenie wszystkich skazanych islamistycznych więźniów terrorystycznych w Anglii i Walii w jednej, bezpiecznej jednostce, aby zapobiec radykalizacji innych więźniów. Więzienie Frankland w hrabstwie Durham ma otworzyć pierwsze tego rodzaju „więzienie w więzieniu”, w celu izolowania islamskich ekstremistów.

Te liczby robią jeszcze większe wrażenie kiedy uświadomimy sobie, że społeczeństwo muzułmańskie Wielkiej Brytanii przekroczyło 3,5 miliona w 2016 r. I wynosi obecnie około 5,5 proc. ogółu ludności. Oceniając zagrożenie terrorystyczne nie możemy bowiem patrzeć tylko w stronę więzień; po przemoc sięgają nie tylko przestępcy będący na bakier prawem. Coraz częściej są to „zwyczajni ludzie”, którzy na ścieżkę świętej wojny z niewiernymi wstępują pod wpływem materiałów dostępnych w internecie, kolegów z dzielnicy lub szkoły, albo też imama z lokalnego meczetu. Opublikowane w kwietniu 2016 r. badanie wykazało, że znaczna część brytyjskich muzułmanów coraz bardziej żyje własnym życiem, tylko teoretycznie przynależąc do wspólnoty narodowej. Są już nie tylko osobnym „społeczeństwem w społeczeństwie”, ale wręcz stopniowo stają się „państwem w państwie”, gdyż mówimy tu o stale pogłębiających się trendach. Jakich? 615-stronicowa ankieta wykazała, że ponad sto tysięcy brytyjskich muzułmanów sympatyzuje z zamachowcami-samobójcami. Tylko jedna trzecia brytyjskich muzułmanów (34proc.) skontaktuje się z policją w przypadku gdyby ich bliski angażował się w działalność terrorystyczną. Ponadto, 23 proc brytyjskich muzułmanów powiedziało, że prawo szariatu powinno zastąpić prawo brytyjskie na obszarach gdzie muzułmanie są większością, a jedna trzecia dorosłych brytyjskich muzułmanów nie czuje się „częścią brytyjskiej kultury”. Większość chce delegalizacji i penalizacji homoseksualizmu, rosnąca liczba domaga się uznania poligamii (szacuje się, że obecnie ok. trzysta tysięcy osób w Królestwie żyje w związkach poligamicznych, przy czym zazwyczaj mężczyzna jest w oficjalnym, uznanym przez państwo związku z jedną kobietą, zaś pozostałe jego „żony” są poślubione jedynie w zgodzie z prawem religijnym i pobierają od państwa zasiłki jako „samotne matki”). Według nowego raportu na temat wielokulturowości w Wielkiej Brytanii prawie połowa (47 proc.) muzułmanów uważa swoją islamską wiarę za najważniejszą część tożsamości i to do niej dostosowują własną „brytyjskość”. W przypadku konfliktu pomiędzy oboma światami wartości islam zdecydowanie wygrywa.

Dowodzi tego także z jednej strony lawinowo rosnąca liczba osób obejmowanych różnymi programami deradykalizacyjnymi wdrażanymi przez Brytyjczyków (głównie Channel i Prevent), z drugiej zaś całkowite fiasko tych programów i ich kompletna nieskuteczność. W 2015 r. do rządowego programu Channel skierowano łącznie 3955 osób, co stanowi niemal trzykrotny wzrost w stosunku do roku 2014 (1,681). Z kolei do programu Prevent tylko pomiędzy 2015 i 2016 rokiem skierowano około 7500 osób, co daje liczbę 20 skierowań dziennie. Spośród nich 3100 dotyczyło osób w wieku poniżej 18 lat, a w 61 przypadkach „radykał” nie miał nawet lat dziesięciu. Skrajny przypadek stanowił czterolatek z przedszkola w Luton, który na zajęciach plastycznych narysował mężczyznę z maczetą, a zamiast „ogórek” (ang. cucumber) mówił „bomba kuchenna” (ang. cooker bomb). Co tydzień w Wielkiej Brytanii programem zapobiegania terroryzmowi Prevent obejmowanych jest 60 nowych nieletnich ekstremistów.

Patrząc na te dane nie da się zaprzeczyć konstatacji, że kolejne ataki są kwestią nie „czy”, a „kiedy”. Kiedy kolejnej osobie, bądź grupie osób uda się prześlizgnąć przez oka sieci aparatu bezpieczeństwa. Przecież na samych Wyspach tylko w zeszłym miesiącu takich prób było wiele. Ummariyat Mirza, 21-latek z Birmingham, został oskarżony o planowanie przeprowadzenia ataku terrorystycznego przy użyciu noża. Był on także w posiadaniu Anarchistycznej Książki Kucharskiej (Anarchist Cookbok) zawierającej „domowe przepisy” na przygotowanie bomb oraz dokumentu zwanego Podręcznikiem zatruć dla Mudżahedina (Mujahideen Poisons Handbook). Damon Smith, dwudziestoletni konwertyta na islam, stanął przed sądem pod zarzutem podłożenia bomby w londyńskim metrze 20 października 2016 roku. Smith korzystał z podręcznika Al-Kaidy zatytułowanego „Zrób bombę w kuchnia Twojej mamy”. Z podobnych materiałów korzystała Jade Campbell, 26-letnia konwertytka z Zachodniego Londynu, która także została skazana na 18 miesięcy więzienia. Także w zeszłym miesiącu dziewiętnastoletni Haroon Syed z Hounslow w zachodnim Londynie, przyznał się do planowania ataku podczas koncertu Eltona Johna w Hyde Parku w dniu 11 września 2016 r. Z kolei Khalida Mohameda Omara Alego, lat 27, aresztowano pod zarzutem przygotowania zamachu terrorystycznego w pobliżu brytyjskiego parlamentu. Został on zatrzymany z plecakiem pełnym noży zaledwie pięć tygodni po poprzednim ataku w tym obszarze. Aresztowany został także Mohammed Amoudi (lat 21), którego zatrzymano pod zarzutem planowania ataku w centrum Londynu.

Terroryzm nie zmieni tego, kim jesteśmy – zapewniała premier Teresa May po ataku w Manchesterze. Z Brukseli płynęły deklaracje, że „tchórzliwe ataki” oraz „strach” nie zwyciężą. Czy rzeczywiście? Kobiety w europejskich metropoliach już boją się wychodzić z domu; Paryżanki już wyszły z tego powodu na ulice. Ale z powodu no-go zones cierpi także gospodarka – wpływy z turystyki we Francji lecą na łeb na szyję (o półtora miliona mniej turystów w 2016 roku), zaś prognozy ONZ (Human Development Index) wskazują, że do roku 2030 Szwecja spadnie do poziomu krajów Trzeciego Świata. Europejczycy na Zachodzie przyzwyczaili się do żołnierzy na lotniskach i wzmożonych patroli na ulicach jakby znajdowali się w stanie wojny (chociaż przecież to tylko „permanentny stan wyjątkowy”). Niemcy bez mrugnięcia okiem akceptują zwiększone wydatki na bezpieczeństwo publiczne, na opiekę społeczną, godzą się na inwigilację i cenzurę mediów (także społecznościowych). Czy będą kolejne zmiany? Tak, ale tylko na gorsze – w wojnie pozorów prowadzonej przez polityczne elity Europy przegrywamy wszyscy.

Monika Gabriela Bartoszewicz

http://www.bibula.com/?p=95951#utm_sour ... medium=rss-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.

Avatar użytkownika
krzysiek4
Przyjaciel
 
Posty: 2710
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sty 2014, 17:58
Lokalizacja: Peloponez

Re: Islamski Totalitaryzm

przez krzysiek4 » poniedziałek, 5 cze 2017, 05:27

Oto miara upadku tzw.cywilizacji zachodniej! Kierowcy w płatnych gettach!!!

https://youtu.be/ksc7EnEllyI


W sieci pojawiło się nagranie polskiego kierowcy o sytuacji we Francji w Dunkierce. Mężczyzna zwraca uwagę, że kierowcy są zamykani w gettach, za które sami muszą płacić, aby… poczuć się bezpiecznie.„Czy to nie jest absurd, że w normalnym świecie, tzn. który kiedyś był normalny, zamiast łapać bandytów, którzy na pontonach przypłynęli do Europy i teraz kombinują, jak tu się dostać do Wielkiej Brytanii, gdzie dobrobyt za darmo, buduje się takie oto więzienia, getta i zamyka się w nich kierowców, żeby bandyci na nich nie napadli? Przecież to prosi o pomstę do nieba” – mówi podirytowany kierowca.

„Siatka, ogrodzenie, kamery. Żeby człowiek mógł się poczuć bezpiecznie, musi przyjechać do takiego miejsca, zapłacić za każdą godzinę postoju, żeby móc spokojnie zrobić odpoczynek. To się k**a w pale nie mieści, to bandyci k**a powinni siedzieć w takich miejscach, a nie kierowcy osłaniać się siatkami, zasiekami, kamerami i jeszcze płacić za to. To jest paradoks nad paradoksem” – tłumaczy Polak.
„Czy tak powinien w wolnym świecie wyglądać parking”? – pyta retorycznie.
https://ndie.pl/polski-kierowca-o-sytua ... h-gettach/


-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.

zapiniotodement
Bywalec
 
Posty: 20
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2016, 07:19
Lokalizacja: Połonina Wetlińska

Re: Islamski Totalitaryzm

przez zapiniotodement » wtorek, 6 cze 2017, 12:38

Francuzi dziękują za wyniki wyborów :)

https://pbs.twimg.com/media/C_PszF-XcAIHTl0.jpg

Obrazek


=
Goje wszystkich krajów, łączmy się!

zapiniotodement
Bywalec
 
Posty: 20
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2016, 07:19
Lokalizacja: Połonina Wetlińska

Re: Islamski Totalitaryzm

przez zapiniotodement » poniedziałek, 10 lip 2017, 06:00

Ponad 10000 Niemców wyszło na ulice, aby wesprzeć Merkel:
https://pbs.twimg.com/media/DCNRhLQXUAE9CmW.jpg

Niemki oczekują na uchodżców:
https://pbs.twimg.com/media/DAZ8MKWU0AARjN-.jpg

Uchodżca demonstruje niemieckim dentystom leczenie multikulti:
https://pbs.twimg.com/media/DDcAqSJXkAAMz0u.jpg

Tylko Muhammad psuje wszystko:
https://pbs.twimg.com/media/DDr7RZOUAAAKYvJ.jpg
Goje wszystkich krajów, łączmy się!

Avatar użytkownika
krzysiek4
Przyjaciel
 
Posty: 2710
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sty 2014, 17:58
Lokalizacja: Peloponez

Re: Islamski Totalitaryzm

przez krzysiek4 » czwartek, 13 lip 2017, 11:08

Szwecja uznana za kraj najbardziej przyjazny dla migrantów. Ukraina wypadła lepiej od Polski

-ObrazekSzwecja pozostaje najbardziej atrakcyjnym krajem dla migrantów na świecie. Nic w tym dziwnego, skoro obcokrajowcy, szczególnie ci z Afryki i Bliskiego Wschodu, są tam traktowani jak obywatele pierwszej kategorii...


Amerykański magazyn News & World Report opracował ranking, który na podstawie różnych czynników wskazał państwa najbardziej oraz najmniej przyjazne dla imigrantów. Poszczególnym krajom przydzielano lub odbierano punkty kierując się np. stabilnością ekonomiczną, równością dochodów, dostępnością kursów językowych oraz ilością pieniędzy przesłanych do państw, z których pochodzą. Swoją drogą to dziwne, że brano pod uwagę eksport majątku narodowego, a nie zwrócono uwagi na bezpieczeństwo i terroryzm.Zatem zgodnie z rankingiem, Szwecja znalazła się na szczycie i wypadła jako kraj, w którym "warto być imigrantem". Tuż za nią jest się Kanada, Szwajcaria, Austria, Niemcy, Norwegia, USA, Holandia, Finlandia i Dania. Ciekawostką jest, że Polska, jedno z najbezpieczniejszych państw Europie, w którym praktycznie nie ma zagrożenia ze strony islamskiego terroryzmu, zajęła 43 miejsce a tuż przed nią jest Turcja. Nawet pogrążona wojną Ukraina wypadła lepiej.


-Obrazek


Szwecja faktycznie jest przyjazna dla imigrantów. Rząd zdecydował się przyjmować nawet islamskich terrorystów, którym zaproponowano programy resocjalizacyjne, mieszkania i "darmowe" pieniądze, pochodzące w rzeczywistości od podatników. Na terenie kraju powstało kilkadziesiąt niebezpiecznych stref no-go a policja zataja informacje o przestępstwach, które najczęściej popełniają obywatele państw arabskich i islamskich. Szwecja to rzeczywiście raj dla imigrantów (i terrorystów).

Źródło:
http://www.zerohedge.com/news/2017-07-1 ... be-migra...http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/szwec ... -lepiej-od-

-Obrazek-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.

Avatar użytkownika
krzysiek4
Przyjaciel
 
Posty: 2710
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sty 2014, 17:58
Lokalizacja: Peloponez

Re: Islamski Totalitaryzm

przez krzysiek4 » środa, 26 lip 2017, 15:29

Chcą wykończy psychicznie Zachód. „Państwo Islamskie” wzywa do porywania i zabijania dzieci

Islamska gazeta Rumiyah, będąca tubą propagandową tzw. Państwa Islamskiego, nawołuje do wojny cywilnej, poprzez rozczłonkowanie, rozrzucenie sił dżihadystów, krwawe ataki i wyczerpanie psychologiczne europejskich społeczeństw.

Obrazek


Czołowy tekst tego magazynu jest prawdziwą wykładnią teologiczną i filozoficzną sprawiedliwości Allacha, która motywuje do zabijania „krzyżowców”, czyniąc z tego obowiązek wyznawców islamu.
Najbardziej szokującym fragmentem wywodów gazety jest nawoływanie do porywania i masakry dzieci „niewiernych”. „Wyniszczymy niewiernych, albo umrzemy próbując wypełnić naszą misję” – nawołuje Rumiyah.„Atakować kościoły, bo ataki przeciw ich kościołom są błogosławione przez Allacha. Umrzeć dokonując tych ataków jest aktem uroczystym, ponieważ Allach prowadzi nas tą drogą wiary. Zabijajcie wszystkich chrześcijan tam wszędzie gdzie się znajdują. Pojmujcie ich, oblegajcie ich i zabijajcie ich. Poczekajcie na odpowiedni moment, by ich bić, ale jeżeli wyznają żal, to ich wypuście, bo Allach jest miłosierny” - głosi islamska gazeta. Nakazuje też „zabijać dla obrony Allacha, ale oszczędzać tych, którzy wypowiedzą islamskie wyznanie wiary i przyjmą prawdziwą wiarę”.Kolejnym atakiem ma być porywanie dzieci i ich zabijanie, „bo akcje fizyczne są środkiem osiągnięcia celu duchowego”- przekonuje islamistów Rumiyah. „Więzić ich, ale nie po to, by domagać się okupu, tylko by zabić. Kontynuujcie swoją misję do czasu gdy Allach was wezwie do siebie. Dzieci powinny być zabite przed przybyciem policji, jeżeli nie posiadacie broni palnej, to ogromna nagroda będzie dla tych, którzy masakrują niewierzących nożem. Wystarczy tylko trochę pomysłowości i podstawowego planu” - instruują dżihadyści.Twierdzą, że „zakładnicy posłużą jako żywe tarcze i ich masakra będzie wzmagała strach w sercach niewierzących. Celem porwań jest reklama, która z nich wypływa. W pewnych przypadkach, celowym jest chwilowe utrzymanie zakładników przy życiu, dla poinformowania władzy i wytłumaczenia jej o co idzie gra w tej misji, że żołnierz Państwa Islamskiego jest gotowy do jej wypełnienia, bo celem jest sianie terroru”.Mimo, że cele są tutaj bardzo jasno określone, to większość państw europejskich otwiera granice dla wszystkich imigrantów, pośród których znajdą się islamiści gotowi zrealizować wytyczne Państwa Islamskiego.


FLC

http://www.pch24.pl/chca-wykonczy-psych ... z4nwZgf8LX


-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.

Avatar użytkownika
krzysiek4
Przyjaciel
 
Posty: 2710
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sty 2014, 17:58
Lokalizacja: Peloponez

Re: Islamski Totalitaryzm

przez krzysiek4 » środa, 9 sie 2017, 18:22

Libijska łódź patrolowa oddała strzały ostrzegawcze w kierunku statku, który sprowadza migrantów do Europy


Obrazek

Czy masowa migracja przez Morze Śródziemne zaczyna powoli dobiegać końca? Liczne organizacje pozarządowe, które otrzymują pieniądze od miliardera George'a Sorosa, zajmują się sprowadzaniem muzułmańskich migrantów do Europy. Tymczasem Libia zapowiadała ostatnio, że rozpocznie walkę z przemytem ludzi a ostatnio wydaliła statek, który operował na libijskich wodach terytorialnych.


W kontekście "ratowania" migrantów na Morzu Śródziemnym warto przypomnieć statystki, które wyraźnie pokazują, że organizacje pozarządowe podpływają coraz bliżej Libii. Operacje w znacznej mierze odbywają się tuż przy wybrzeżu, a nie na pełnym morzu. Z tego względu zaczęto oskarżać organizacje pozarządowe o współpracę z przemytnikami.

-Obrazek


Włochy nawiązują współpracę z Libią, aby ograniczyć napływ migrantów. W tym celu zmuszono również organizacje pozarządowe do przestrzegania specjalnego regulaminu - w przeciwnym wypadku statki wypełnione uchodźcami nie zostaną przyjęte do włoskich portów. W ten sposób próbuje się ustalić, czy któreś z nich współpracują z przemytnikami. Decyzje te są także spowodowane brakiem współpracy w Europie. Część krajów, w tym Polska, nie chce przyjmować do siebie islamskich migrantów.Najlepszym sposobem na rozwiązanie problemu zmasowanej migracji na nasz kontynent jest rozpoczęcie działań w samej Libii. W kraju od lat toczą się walki pomiędzy dwoma największymi frakcjami a wygaszenie tego konfliktu może przynieść korzyści również Europie. W poniedziałek libijska łódź patrolowa oddała strzały ostrzegawcze w kierunku statku należącego do organizacji Proactiva Open Arms. Strażnicy wydalili działaczy z wód terytorialnych i ostrzegli, że jeśli znów wrócą to zostaną zastrzeleni. Jeśli takie sytuacje będą się powtarzać, organizacje pozarządowe przestaną zbliżać się do Libii. Tym samym będą sprowadzać mniej migrantów aż biznes przemytniczy na Morzu Śródziemnym upadnie.

Libyan Coastguard warning off NGO pirates

https://youtu.be/87wO6xaHORw

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/libij ... -sprowadza


-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.

Avatar użytkownika
krzysiek4
Przyjaciel
 
Posty: 2710
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sty 2014, 17:58
Lokalizacja: Peloponez

Re: Islamski Totalitaryzm

przez krzysiek4 » sobota, 12 sie 2017, 14:39

Wakacje z emigrantami:

oszołomieni turyści obserwują inwazję na hiszpańskiej plaży.


ObrazekSzokujący film pokazuje oszołomionych turystów w Hiszpanii, którzy obserwują łodzie wpływające na plażę a następnie emigrantów uciekających by umknąć policji w Kadyksie.

W nagraniu widać dużą grupę migrantów zbliżających się do plaży na czarnym pontonie, następnie dobijają do brzegu i uciekają przed władzami.
"Uciekaj! Uciekaj!", mówi jedna z kobiet pytając: "Co to jest? Mężczyźni?" Instruuje swojego partnera, aby upewnił się, że ich syn jest blisko, a następnie widać jak mężczyźni biegną obok. Grupa migrantów zdołała uniknąć policji, która przybyła dopiero po tym jak mężczyźni już dawno zniknęli.

"W ostatnich dniach migranci wielokrotnie atakowali granicę w Ceuta, próbując przekroczyć ogrodzenia lub biegnąc przez posterunek graniczny", informuje Daily Mail. Poniżej znajduje się trzeci film z ostatnich dni, który pokazał jak migranci, z których prawie wszyscy są młodymi mężczyznami gwałtownie przechodzą przez hiszpańskie granice w drodze do europejskich rajów socjalnych. Setki afrykańskich migrantów przekroczyło granicę hiszpańsko-marokańską w Ceucie, w jednym przypadku łamiąc nogę strażnika, który próbował na próżno zatrzymać intruzów.

https://youtu.be/jVOXBt5wKf4

Kolejny klip tej samej inwazji pokazuje setki afrykańskich mężczyzn w Tarajal, kompletnie bez kobiet lub dzieci, wykrzykujących po przekroczeniu granicy.


https://youtu.be/hGw5UXmohUQWydaje się, iż Hiszpania stanie się bardziej popularną drogą dla imigrantów i może być zalana przez większą ilość gdy Włochy w końcu zaczną przechwytywać łodzie organizacji pozarządowych, po tym jak wyszło na jaw, że pracują bezpośrednio z przemytnikami działając jako taksówka dla osób ubiegających się o azyl.

Jak poprzednio informowaliśmy zaledwie 1,4% migrantów, którzy przybyli do Włoch w pierwszych pięciu miesiącach tego roku to syryjscy uchodźcy, a Libijczycy stanowili zaledwie 0,36%.

Ponad 20% wniosków o azyl pochodzi od Nigeryjczyków, z Bangladeszu ponad 9%, Pakistanu 7,5%, a Gambii 7,9%. Żaden z tych krajów nie jest w stanie wojny.

Zdaniem Instytutu Analiz Wieloetniczności (Ismu), 85% wniosków o azyl we Włoszech pochodzi od mężczyzn, a tylko 4% z nieletnich.


Link do oryginalnego artykułu:
https://www.prisonplanet.com/video-stun ... spain.htmlhttp://www.prisonplanet.pl/polityka/wak ... 1728646222-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.

Avatar użytkownika
krzysiek4
Przyjaciel
 
Posty: 2710
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sty 2014, 17:58
Lokalizacja: Peloponez

Re: Islamski Totalitaryzm

przez krzysiek4 » niedziela, 13 sie 2017, 07:23

Kanclerz Niemiec Angela Merkel zapowiedziała zwiększenie wydatków do 50 mln euro na pomoc tzw. uchodźcom.


Obrazek


Merkel spotkała się w Berlinie z wysokim komisarzem ONZ ds. uchodźców Filippo Grandim i dyrektorem generalnym Międzynarodowej Organizacji ds. Migracji (IOM) Williamem Lacy Swingiem. Tematem rozmowy było m.in. zwiększenie środków finansowych na pomoc tzw. uchodźcom.

Kanclerz Niemiec martwi się o warunki, w jakich żyją imigranci zatrzymani przez libijską straż przybrzeżną, którzy chcieli dostać się do Europy. „Musimy zagwarantować im humanitarne standardy pobytu” – powiedziała. Zdaniem Angeli Merkel na takie cele „nie może zabraknąć pieniędzy”.

Merkel opowiedziała się również za zawarciem w przyszłości umowy z Libią na wzór obowiązującego od ponad roku porozumienia z Turcją ws. nielegalnych imigrantów.

Swoje zadowolenie wyraził William Lacy Swing, który pochwalił Merkel za „odważną i wizjonerską” decyzję o udzieleniu pomocy uchodźcom i imigrantom. Dodał, że „Niemcy są najbardziej wielkodusznym krajem”.

https://ndie.pl/angela-merkel-zapowiedz ... uchodzcow/

-„Niemcy są najbardziej wielkodusznym krajem”.

Obrazek-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.

  Poprzednia strona   Następna strona
Posty: 122   •   Strona 12 z 13   •   1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Teraz jest wtorek, 12 gru 2017, 10:32