Islamski Totalitaryzm
Izrahell, Bliski Wschód, żydowskie władze i lobby w krajach okupowanych przez Syjonistyczne Okupacyjne Rządy

Posty: 122   •   Strona 11 z 13   •   1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13
Avatar użytkownika
krzysiek4
Przyjaciel
 
Posty: 2705
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sty 2014, 17:58
Lokalizacja: Peloponez

Re: Islamski Totalitaryzm

przez krzysiek4 » czwartek, 25 sie 2016, 09:17

Kronika zagłady NiemiecObrazekGalina Iwanowa z Kazania. Wyszła w Niemczech za mąż, naturalizowała się, rozwiodła, postanowiła potwierdzić dyplom ukończenia studiów wyższych i zacząć pracować… Ale plany te pokrzyżowały dziwne, nielogiczne działania rządu Niemiec i zachowanie Niemców, które można nazwać samobójczymi. Prawie wszystkie zapisy Galiny są ściśle udokumentowane: zaopatrzone w odnośniki do głównych mediów w Niemczech (ZDF, Fokus, Sueddeutsche Zeitung) oraz oświadczenia urzędników. To jest prawdziwa kronika zagłady Europy. Publikujemy pamiętnik od stycznia do sierpnia 2015 roku, bez komentarzy. Jego autorka ma zamiar wyjechać…04 stycznia
Dzisiaj niemiecki internet dyskutuje na temat oświadczenia swojego rządu o potrzebie przyjazdu do kraju imigrantów ze wszystkich punktów zapalnych planety. Preferencje mają młodzi muzułmanie z Afryki i z Bliskiego Wschodu: w oświadczeniu Bundestag mówi o silnych ramionach, mających na celu ocalenie niemieckiej gospodarki. Ale trzeba zadać pytanie: „Gdzie ci wszyscy mniej wykształceni, nie znający języka niemieckiego mężczyźni będą pracować?”, – na tobie w tym samym czasie wieszają etykietę „rasista” i „islamofob”. I to pomimo faktu, że wczoraj ogłoszono podniesienie przez rząd wieku emerytalnego do 70 lat. To znaczy, że starzy ludzie zajmować będą swoje miejsca pracy do 70 lat, a gdzie będą pracować młodzi Niemcy? Jeżeli bezrobocie sięga już 30 procent? I gdzie te mityczne miejsca pracy dla Ngamby i Yuldirima? Wisienka na torcie: Kościół katolicki w Niemczech podjął decyzję o rezygnacji z praktyki chrztu niemowląt. Przyczyna: nie wolno narzucać człowiekowi Wiary, niech dorośnie i sam zdecyduje. To jest nawet zabawne obserwować, z jaką szybkością Europa sama doprowadza się do ruiny. Zaopatruję się w popcorn.
P.S. Jeśli ktoś zechce oskarżyć mnie o kłamstwo, niech zajrzy na stronę Sueddeutsche Zeitung.

Obrazek

05 stycznia
Niemcy, kraj o bardzo ścisłych procedurach uzyskania zezwolenia na pobyt, wprowadził uproszczone formalności obywatelstwa dla uchodźców, Arabów i Afrykańczyków. Urodzone przez nich dzieci staną się automatycznie obywatelami Niemiec. Rozumiecie, ja nigdy nie byłam islamofobką! Jestem z Kazania i trzy czwarte moich przyjaciół to Tatarzy. U mnie pierwszy mąż i dziecko to muzułmanie. Ale ci uchodźcy to całkiem inni muzułmanie. Agresywni. Niecywilizowani. Drogę zachodzą, biją się, policja codziennie do nich jeździ. Tydzień tu, a już chcą mięsa halal, naszego nie lubią. Wydarzenia zniszczenia Europie rozwijają się w takim tempie, że nawet brodate Conchity i małżeństwa błękitnych wydają się nieszkodliwe. Merkel w noworocznym przemówieniu potępiła protest przeciwko islamizacji Europy (nazywa się on PEGIDA). A co Merkel? Sami Niemcy zadziobują tych, którzy wypowiadają się za ograniczeniem migracji.

06 stycznia
Niemcy zaproponowały legalizację marihuany i haszyszu. Spodziewają się, że to ma wiele zalet: typu, wpływy z podatków. W komentarzach do nowości ludzie piszą: „Wow! To rozwiąże problem miejsc pracy dla uchodźców! Wszystkich nielegalnych handlarzy narkotyków zrobimy przedsiębiorcami a inni uchodźcy będą pracować na plantacjach marihuany!” U nas się nie zanudzisz! Intrygi mamy na co dzień! Każdego dnia zadajesz sobie pytanie: „Co jeszcze wymyśli Merkel z merkelakami? ” Najbardziej przypomina mi to Gorbaczowa.
P.S. W komentarzach pytają: Czy przypadkiem nie zalegalizowano już małżeństw z parzystokopytnymi? Odpowiadam: nie, tylko burdele z nimi. Jakiś rok lub dwa temu.

09 stycznia
„Mieszkańcy Monachium mają zamiar zorganizować manifestację poparcia w zakresie polityki migracyjnej rządu”, – czytam w gazecie. Idiota. „Niemcy powinni być kolorowi!”, – skandują demonstranci i chcą aby przyjąć jeszcze więcej islamskich uchodźców. Potrzebują większego stryczka na szyję. Czy trzeba było z Niemcami prowadzić wojnę? Oni sami siebie w przeciągu 70 lat pozabijają. Kim są ci manifestujący? Wielu samych uchodźców z profesjonalnie nieszczęśliwymi twarzami i brzydkie babsztyle około 50-tki, które, co nie jest tajemnicą, aktywnie wykorzystują młodych Afrykanów. Są też homoseksualiści, wśród których modni są czarni partnerzy. A tak przy okazji 95 % uchodźców to młode chłopaki.

Obrazek

11 stycznia
Tu ludzie zebrali fakty z całych Niemiec – dowody na to, czego w państwie „nie ma”, według gorących zapewnień Merkelichy i Centralnej Rady Muzułmanów w Niemczech. W wielu szkolnych jadalniach zabroniono podawania wieprzowych parówek, kiełbas i pasztetów, zabroniono nawet przynoszenia takich kanapek z domu. Zniesiono w szkołach lekcje religii, ze ścian zdjęto krzyże. Wolne w Boże Narodzenie to teraz „ferie zimowe”. W basenach otwarto specjalne oddziały do kąpieli w ubraniu, w szkołach pozwolono muzułmanom na nie przchodzenie na lekcje pływania (gołe nogi i kostiumy kąpielowe ich obrażały). Wiele firm prosi pracowników aby w czasie ramadanu nie jeść i nie pić, żeby nie peszyć muzułmanów. 17-letniej dziewczynie podpalono włosy, bo była bez chusty na głowie .. Za każdy z tych dowodów mogą nazwać cię nazistą, a to nie jest dziecięcy termin. Na stronie gdzie zamieszczono informację dostaniesz bana jeśli będziesz przeciwko polityce rządu. Muzułmanie – to nowi Żydzi w Niemczech. Święte krowy Europy XXI wieku. Przy okazji, w czasie ataku na „Charlie Hebdo” ani jedna gazeta nie napisała, że to byli muzułmanie.

21 stycznia
Nie da się zrozumieć co się dzieje. W Niemczech do tego stopnia wzrosła przestępczość, że dziś policjanci zażądali aby nie zajmować się drobnymi przestępstwami czyli kradzieżami, kradzieżami w sklepach i bijatykami w domach. O wezwaniach do miasteczek uchodźców (bójki, okradanie wzajemne) zabroniono informowania gazet.

Obrazek
Rozmieszczenie uchodźców w Niemczech22 stycznia
„Puste butelki zamiast godnej pensji”. Wkrótce przenoszę stronę (w żadnym razie nie oczerniam mojej nowej Ojczyzny: o tym tu tylko mówią i płaczą): „Zbieranie pustych butelek pomaga wielu niemieckim emerytom utrzymać się na powierzchni. Dla wielu kopanie w stertach śmieci to jedyny, pomimo, że upokarzający, sposób na przetrwanie. Dlatego emeryci z Monachium poprosili merostwo miasta о poparcie inicjatywy innych miast wprowadzenia tak zwanych stref do zbierania pustych butelek (Pfandringe), co pomogłoby pomóc starszym ludziom. Odpowiedź urzędu miejskiego w Monachium była jednoznaczna: nie. Kręgi te trzeba przywieść, zawiesić, umyć… ” W Rosji żyje mit o bogatych Niemczech, to tylko mit. Ludzie czekają w kolejkach na przeterminowane produkty, otrzymują je będąc na listach. Za biednego uważany jest człowiek, którego dochód nie przekracza lub jest równy 60% przeciętnego wynagrodzenia, takich w Niemczech jest 12,5 miliona, zubożenie idzie jak lawina. Za to Niemcy przyjmują wszystkich pokrzywdzonych z całego świata. Każdy uchodźca dostaje zasiłek jednorazowy w wysokości 2800 euro (moje stypendium 1000 euro), urządzony pokój z meblami i sprzętem (mieszkanie rodzinne), zasiłek w wysokości 399 euro na miesiąc, ochronę zdrowotną na każdego lekarza, opłata za naukę języka w terminie nieograniczonym (do czasu kiedy się nie nauczy języka).

23 stycznia
Imam z miasta Erfurt domaga się wprowadzenia do szkół lekcji islamu dla wszystkich uczniów. Minister oświaty gotowy jest do kompromisu.

24 stycznia
Słyszałam od mądrych ludzi, że uchodźcy przywożeni są na wypadek wojny z Rosją, do której aktywnie przygotowuje się przeciętnego burgera. Znowu Rosjanie: „Subhumans, untermenschen”, – podludzie, z którymi trzeba walczyć, jakoś mi nieswojo. Do tego na dziesięciu niemieckich mężczyzn przypada pięciu z nadwagą, trzech homoseksualistów i dwóch islamistów. Świeży przykład obróbki świadomości: na kanale Pro7 pokazano temat o skautach z agencji modelek, wyjeżdżających na Syberię, gdzie „każda dziewczyna jest piękna”. Mówiąc o Syberii, nazywali ją „Europą Wschodnią”, podkreślając, że „terytorium jej jest o 36 razy większe od Niemiec a ludności o dwa razy mniej”, pokazali piękne miasta, dobrze ubranych ludzi i ani jednego pijusa (nietypowe dla niemieckiej TV). Wszyscy jakby w porządku, tylko w temacie ani razu nie zadźwięczało słowo „Rosja”. Syberię nazywano państwem: „Państwo Syberia, która leży od Uralu do Oceanu Spokojnego”. Pokazali mapę przelotu grupy: „Niemcy – Włochy, Syberia”. Fajnie.

2 lutego
Hinterland zrezygnował z hasła „Niemcy dla Niemców”, teraz idziemy pod sztandarem „Kraj bez granic, Niemcy – kraj emigrantów” („Deutschland ist Einwanderungsland! „). Za Niemca uważany jest każdy mieszkający na terytorium Niemiec, prawa tu urodzonych są nie większe, niż tych, którzy tu przybyli. Uważacie, że plotę głupoty? Nic podobnego: taką decyzję uchwalono z inicjatywy najgłośniejszej partii w Bundestagu – Partii Zielonych. Kiedyś myślałam, że Partia Zielonych – jest dla ochrony Przyrody, naszej matki. A okazało się, że to partia Muzułmanów z Niemiec. Jestem naiwną czukocką dziewczyną. … Biedni, biedni ci Niemcy. Nawet żal mi ich było. W jeden dzień odebrano im państwo.

5 lutego
Sueddeutsche Zeitung: „W Niemczech powstała ciężka sytuacja mieszkaniowa. Przyjmujemy uchodźców ale nie możemy zapewnić im mieszkań. W tym samym czasie, wiele starszych osób żyje w przestronnych mieszkaniach, posiadając nadmiar metrów kwadratowych. Dlatego zmuszeni jesteśmy przyjąć nowy przymusowy program przeniesień starych ludzi do pokojów lub małych mieszkań według norm społecznych, czyli 16-20 metrów kwadratowych na osobę. Sytuacja jest bardzo złożona, dlatego apelujemy do narodu niemieckiego o zrozumienie i pomoc”. W komentarzach ludzie piszą, że na północy Niemiec jest wiele pustych domów, mieszkańcy których wyjechali w poszukiwaniu pracy i tam można umieścić uchodźców. Na co rząd odpowiedział, że będzie tam uchodźcom smutno i nudno, i że ich prawdziwy potencjał możliwy jest tylko wśród rodzimych Niemców. Poza tym przecież i tak tam nie ma pracy!

20 lutego
Włoskie służby specjalne opublikowały przechwycone rozmowy przywódców ISIS: „Europa zostanie zapełniona naszymi bojownikami”. Pod pozorem uchodźców do Europy wysyłani są tysiącami islamiści…
Taadaam! Kto ma wątpliwości.

23 lutego
Odezwa mera miasta Glaubitz w powiecie Miśnia (tam gdzie wytwarzają porcelanę) do mieszkańców: „W związku ze zwiększonym przypływem uchodźców miasto prosi wszystkich mieszkańców о sprawdzenie czy mają wolne pokoje. Ratusz chce umieszczać uchodźców w mieszkaniach obywateli miasta. Dziękujemy za zrozumienie.” (Jak dobrze, że mam mieszkanie 48 metrów! 8 metrów więcej od normy, ale mimo wszystko nie dokwaterują Afrykanów!).

26 lutego
Niemcy wstrzymały przyjmowanie uchodźców z powodu epidemii odry i ospy wietrznej, która powstała najpierw w obozach a potem rozszerzyła się na ludność miast. W Berlinie w ostatni piątek od odry zmarło dwoje dzieci. Niemieckie Ministerstwo Zdrowia zmuszone jest do przeprowadzenia przymusowych szczepień. Rzecz idzie o zdrowie narodu. (Ale nie przestaniemy przyjmowania uchodźców! Firmy produkujące szczepionki zacierają ręce).

4 marca
Kiedy wszystkie rosyjskie gazety pisały o babci, która zmarła wskutek nadgorliwego działania pracowników supermarketu, czytałam wiele komentarzy, że „to tylko w Raszce (Rosji) taka znieczulica”. Dzisiaj znalazłam: „Niemiecki sąd skazał Gertrudę F. (87 lat) na karę więzienia. Podstawa: Frau F. wielokrotnie została ukarana za bezpłatne przejazdy nie uiszczając kar, których razem z powiadomieniami urosło do 400 euro. Na swoje usprawiedliwienie babcia powiedziała: „Jeszcze mogę chodzić, jestem jeszcze całkiem zdrowa, ale nie mogę chodzić daleko. Tak, przejechałam kilka przystanków autobusem za darmo. Moja emerytura wynosi 560 euro, za mieszkanie płacę 470 euro. Jeżdżę w jednej firmie za 3 euro na godzinę. Wybaczcie mi”. Babcię już prawie zamknięto ale potem

5 marca
Integracja uchodźców idzie w zawrotnym tempie. Prawda nie leży tam, gdzie oczekiwali naiwni burgerzy. Wzrosła ilość zamówień na zamki i klucze (to nowość, ale z nieoficjalnych źródeł, dlatego mogę tylko poręczyć głową za informację o coraz częstszych rabunkach mieszkań i napadach na Niemców: „A czy on na mnie tak spojrzał?”, – molestowanie kobiet w każdym wieku, wyrywanie torebek, przestępstwa związane z narkotykami, wypadki drogowe z udziałem Afrykanów-rowerzystów, szczególnie kradzieże sklepowe). Reakcja Niemców: „Czego chcecie? Oni otrzymują zasiłki! Ci nieszczęśnicy po prostu nie mają innego wyboru!”. Ujawniono przypadki takiego biznesu: uchodźcy wykorzystują fakt, że są dla Europejczyków jednakowi, a także, że opłacają im podróż pociągiem (integrowanie jako poznawanie kraju!), rejestrują się w różnych miejscach i otrzymują zasiłek w trzech miejscach. A co? W czasie wolnym mogą podróżować wygodnie, a paszporty są niszczone jeszcze przed wjazdem do Niemiec (większe szanse na dostanie statusu: typu, zwiał z dyktatury, z katowni). Wczoraj podczas zawodów syna po raz pierwszy od dziesięciu lat okradziono szatnię z torbami i kurtkami studentów. Pieniądze, smartfony, tablety … Policja nie wszczęła dochodzenia opierając się na nowej ustawie o ignorowaniu drobnych przestępstw. Pozdrawiam, drogie Frau i Herr.

6 marca
Niemiecki pastor Ulrich Wagner zaproponował wprowadzenie dla męskich uchodźców usług prostytutek. „Prostytucja została uznana za zawód w Niemczech. Uchodźca otrzymuje pomoc medyczną, to dlaczego odmawiać mu nie mniej ważnej – pomocy seksualnej?” Pastor. Ewangelickiego protestanckiego Kościoła. A jak się ucieszą Ukrainki w burdelach!

7 marca
Naród kipi ponieważ przyjmują uchodźców a miejsc po prostu brak, nawet nie ma gdzie im stawiać łóżek. Problem w tym, że pierwsi którzy przyjechali dostali dobre mieszkania, wysłali fotografie wabiąc swoich w Afryce. Ci się napalili – a miejsc okazuje się, że więcej nie ma. Rozmieszczają ich gdzie popadnie, w Berlinie kopułę na zewnątrz nadmuchano, jest tam trzystu ludzi na dwupoziomowych łóżkach w jednym pomieszczeniu. Dlatego uchodźcy blokują drogi, strajkują, chcą „takich samych warunków, jak u przyjaciół”. W Monachium chcieli ich zakwaterować w komunałkach, a przecież są to kompletne dzikusy! Niedawno spowodowali pożar w mieszkaniu. Rozpalili ognisko na podłodze, przygotowywali coś po swojemu.

15 marca
Pojechałam do Hamburga na egzamin, szok: Tłumy Afrykanów w modnych markowych ubraniach, wszyscy jak jeden mówią przez smartphony najnowszych modeli. W sklepach stale ogłaszają, żeby pilnowano torebek. Cóż za wspaniałe życie nastało w Niemczech! Idąc ulicą patrzysz na Niemców i się dziwisz. Poszłam na główną ulicę do kawiarni aby policzyć ilu Afrykanów minie mnie w ciągu pięciu minut. 72 ludzi!… To jakiś Babilon. Uchodźcy nakupowali sobie iPhone’ów, a jak przyszło spłacać kredyty to zmienili zdanie: niby że, nie zrozumieli co podpisywali w sklepie. Siedzą teraz, „otępiali”, z tymi gadgetami. A sklepy za kredyty dostały pieniądze od państwa.

Obrazek


9 kwietnia
Burza! Uchodźcom, którzy jakoby wyskoczyli spod bombardowań zaczęło być nudno w ciepłych świeżo wyremontowanych schroniskach! Strajkują, blokują drogi w Monachium, żeby ich przenieśli do stolicy: „Są tam dyskoteki gdzie można poznać niemieckie kobiety!” (Dobrze im tak, Niemcom, za całą ich nienawiść do Rosji, za 27 milionów naszych zabitych. To nieprawda, że mieszkańcy Niemiec żałują: powstał nowy trend, ratowali Rosjan od Stalina tyrana, wszystkie nowe filmy są o tym. Chcieli słowiańskich niewolników? To teraz umyjcie się drodzy Herr i idźcie do pracy: teraz będziecie pracować i na Słowian, i na Arabów, i na Afrykanów. Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy i boleśnie uderza).

10 kwietnia
Naród zginął. Nie ma narodu niemieckiego jako takiego. Tą wielką inwazję mają za karę. Dlaczego o drugiej w nocy przychodzą mi do głowy myśli o końcu europejskiej cywilizacji? W Madrycie mój przyjaciel podstępem zawlókł mnie do Muzeum Archeologii. I tam większą część ekspozycji poświęcono okresowi rządów muzułmańskich: 7-14 wiek. Tam też przecież miał miejsce niepostrzeżenie podbój: krok po kroku, mila po mili. Wschód Europy dopiero niedawno wyzwolono od Turków. To znaczy, że w roku 711 Arabowie zwyciężyli naszych. Siedem wieków! Siedemset lat Europa mówiła po arabsku i nosiła hidżaby, z powodu których teraz kruszą kopie! (Nawiasem mówiąc Niemcy teraz Arabom i Afrykanom pozwalają na „pojednanie ze swoją rodziną”, jak przystało na humanitarne standardy ONZ i UNESCO, nawet jeśli rodzina kogoś w byłej ojczyźnie liczy cztery żony. Wszyscy oni teraz mają prawo do przeniesienia do Fatherlandu).

11 kwietnia
Czterdzieści trzy razy wciskali uchodźcy w dwóch schroniskach w Trewirze guzik alarmu pożarowego. Czterdzieści trzy razy przyjeżdżała do nich policja i straż pożarna. „Jeżeli by to zrobili Niemcy, to dostaliby karę w wysokości 34.400 euro. Ale nie można za wiele oczekiwać od uchodźców, oni są jak małe dzieci”, – powiedział policjant „Fokus-online „ (i się upiekło). Czterdzieści trzy razy! Nawet bezrobotnego Niemca, „od którego niemożna nic wyegzekwować”, ukaraliby już po drugim razie! Skróciliby kolano strzelając w nie według ludowej policyjnej tradycji! A tu proszę humaniści, skarcili i pojechali. Do czego to doszło! Wczoraj w bawarskiej TV mówiono, że obywatele powinni wykazać rozumienie i cierpliwość: nie wszyscy uchodźcy umieją korzystać z toalet, nie wszyscy znają europejskie standardy, na przykład, że nie można robić kupy w piaskownicy. Nie można krzyczeć na uchodźców, oni może i bywają pijani ale jest to spowodowane „traumą wojny”. Dlatego piją. A co do gówienek w piaskownicy, to po prostu w swojej ojczyźnie jest tak przyjęte: w piasek robić kupę i zakopywać (to jest prawdziwe zdarzenie, nie piszę ani jednego słowa od siebie). Mnie i synowi ukradziono już cztery rowery, na ostatni z nich syn gromadził fundusze przez pół roku. Nie będziemy więcej kupować.

17 kwietnia
W przerażeniu nienawiści dla Rosjan. Tak, są trzeźwe głosy ale tych pięć procent wiosny nie czyni. Mam takie uczucie, że Niemcy tylko czekają na sygnał. Mały przykład: Rosja postanowiła wycofać się z kosmicznego projektu i zbudować własną stację kosmiczną. Komentarze: „Cha-cha. No, niech zbudują jeżeli u tych pijusów coś wyjdzie. A z czego będą budować, z ziemniaków i pustych butelek po wódce?” Ja ich grzecznie spytałam: „Przepraszam, przypomnijcie mi ile stacji kosmicznych zbudowały i wysłały Niemcy?” Boże, co tam się działo! „You, bitch of Stalin” (ty, stalinowska suko, ang. – przypis red.), – same „przyzwoite” słowa. „Ruski” to dla Niemców obelżywe słowo, mówi się je zawsze z szyderstwem. Nienawiść do Rosjan drzemie w najskrytszych zakamarkach ich dusz ale nigdy nie znika. A jeżeli wojna? Jeżeli dać im możliwość zabijania nas? Za to Amerykanom Niemcy się kłaniają. Ameryka jest idealna.

Obrazek


18 kwietnia
W miejscowości Eschweiler na wniosek mieszkańców zabroniono używania dzwonu kościelnego: drażnił ich. Teraz dwa razy dziennie w mieście wykrzykuje muezin, przez wzmacniacz, żeby być pewnym. Tam gdzie wyrzekają się swojej religii, tam wpełza inna.

20 kwietnia
Inicjatywa! W Bremie ukarano emerytkę za to, że nazwała afrykańskie 11-letnie dziecko Murzynem. On co prawda najpierw nazwał ją „starą prostytutką”, ale to chyba się nie liczy?

22 kwietnia
Tak. Piękne dopiero się zaczyna. Niemcy nagle ośmielili się i zaczęli głośno na manifestacjach oskarżać uchodźców… „przeklętych syjonistów”!!! NATO nie winne! Święta Ameryka nie winna! Niemcy z jej budżetowym biznesem „sprzedaży broni”, w ogóle nie ma o czym mówić! Winni Żydzi ponieważ uczynili życie w Afryce nie do zniesienia… Trzeba wracać do Rosji. Dobrze, że nie sprzedałam mieszkania. Bóg uchronił.

25 kwietnia
Bundeswehra zaczął treningi bojowe na wypadek wojny z Rosją. Jak dowcipkują burgerzy, „wojna jądrowa to sprawa lokalna, i bardzo przydatna dla Rosji.”

26 kwietnia
Znane wydawnictwo dostało „po głowie” za linijkę: „Sześciu mężczyzn zgwałciło uczennicę na dziedzińcu szkolnym, byli to arabscy emigranci mówiący w nieznanym języku”. Określenie narodowości sprawców jest obecnie niemożliwe. Niemcy zaproponowały aby nie czekać na łodzie płynące z uchodźcami do Europy, a posłać dwa okręty i zabierać uchodźców na brzegu. 75 % Niemców jest przychylna przyjazdowi Afrykanów. To masowe samobójstwo narodu. Program zagłady.

28 kwietnia
W Bremie na święto ludowe przyszła ogromna ilość Afrykanów, po czym ludzie nie mogli doliczyć się portmonetek i smartphonów. Podczas próby zatrzymania złodziei wielu policjantów doznało obrażeń: Afrykanie nie wiedzą, że w Niemczech nie można bić po twarzy policjantów. Natomiast policjanci dobrze przyswoili sobie, że Afrykanów można skarcić co najwyżej mimiką i gestami (nie znają niemieckiego). A kto się poskarży to jest rasistą.

14 maja
Ups. Czytam komentarze pod artykułem o „biednych i nieszczęśliwych uchodźcach” (innych tu nie ma, ale skąd oni mają po 6000-10000 euro na podróż na północ Europy?). Okazało się, że dobrze wiedzą co trzeba mówić kiedy stracą dokumenty itd. Kto ich instruuje? Dzisiaj omawiają żądanie (!) kto uchodźcom wstawi nowe zęby (Niemcy muszą płacić za siebie). Skąd ta bezczelność? Nie znając niemieckiego, Afrykanie w razie czego dźwięcznie wykrzykują Niemcom w twarz: „Nazi”. Jeżeli policja zachowuje się wobec nich surowo, uchodźcy rysują na ścianach swastyki. Skąd ta wiedza? Albo dziś w Berlinie uchodźcy, którym odmówiono statusu zaczęli budować przed budynkiem Senatu Arkę Noego: „Na znak, że potrzebują schronienia.” Czyja to idea, oni przecież wszyscy są niepiśmienni: 64 procent mężczyzn i 75 procent kobiet w ogóle nie umie czytać ani pisać? Wielu uchodźców mówi, że pieniądze na drogę dały im jakieś amerykańskie organizacje.

20 maja
Zaczęły się zaczepki kobiet. Afrykanie z całą swoją bezczelną szczerością proponują „miłość i przyjaźń”, a jeśli kobieta jest oburzona, to biją ją. Mogą po prostu zabić: kilka dni temu 34-letni „uchodźca z Afryki” dźgnął 48-letnią mieszkankę miasta Lesum. A wiecie co spowodowało wybuch wrogości wobec Niemek? Oświadczenie pracowników biur migracyjnych: „Jeśli chcecie pozostać w Niemczech, to musicie natychmiast się pobierać. Idźcie i szukajcie sobie kobiet”. Powiedzieli im, to poszli. Nieposłusznych zabijają.

27 maja
W Niemczech robi się coraz ciekawiej. Myślałam, że najgorsze już widziałam w latach 90-tych. A jednak nie! Wczoraj w parku „dwóch czarnoskórych” zgwałciło 34-letnią kobietę. W samotności teraz nie pobiegasz… Niebezpiecznie chodzić wieczorami. Wszyscy zaopatrują się w gaz pieprzowy. Teraz mamy nie tylko w basenach, parkach wodnych i na plażach służby bezpieczeństwa, ale też w całym transporcie państwowym, w każdym tramwaju. Wersja oficjalna – obrona uchodźców przed neonazistami. Tłumaczę: w Niemczech zabroniono upubliczniania policjantów w kronikach z udziałem uchodźców, tyle pięknych mężczyzn zasiedlili wśród narodu, ludzie nie mają teraz kamer w guzikach, szydła w worku nie ukryjesz. Ludzie się burzą, pokazują deputowanym fakty i widea, na co rząd odpowiada: „Einzelfall”, – pojedynczy przypadek. Nasz nowy gorzki mem.

28 maja
Wszyscy miejscowi uprzedzani są, że uchodźcy noszą noże (pozwolono im, przeciwko mitycznym nazistom) i mogą was pociąć jeżeli źle na nich spojrzycie – postrzegane to jest przez nich jako wyzwanie. Obrońcy uchodźców krzyczą w TV: „Nie można wysyłać ludzi do krajów, w których nie mają oni przyjaciół! Przy podziale trzeba uwzględniać, gdzie osiedli przyjaciele lub krewni. Samotność jest niehumanitarna!” A gdzie są znajomymi z pierwszego rzutu? W Niemczech. Wszyscy z tego przydziału są nieefektywni: granic nie ma, a uchodźcy przechodzą tam gdzie się im podoba. Próbowali wysłać partię do krajów bałtyckich, uciekli stamtąd: mało płacą, nie tak jak ich przyjaciołom w Niemczech.

3 czerwca
Partia chrześcijańskich demokratów (CDU, partia rządząca w Niemczech, puki co) proponuje na parę policjantów wziąć jednego uchodźcę. Mówią, że będą uchodźcy mieli wtedy pracę. (Policja w Niemczech posiada władzę absolutną. To nie Rosja. Dobór do tej inicjatywy byłby jak u kosmonautów).

17 czerwca
O, Boże … świerzb, wszy… Piszą, że w Niemczech epidemia wszy… Co dalej?

22 czerwca
Bliiiin… Gdzieśmy trafili? „Uczeń zmarł na dżumę, – potwierdzili lekarze”. Dżuma w Berlinie. Uchodźcy już nie są sprawdzani na AIDS: nie ma sensu.

26 czerwca
Samochody parkuje się na trawnikach. Drogi naród za przykładem Afrykanów, zaczął stawać gdzie popadnie. Żegnaj niemiecki porządku. Jak gdybyśmy żyli nie w Niemczech. Przed chwilą był temat w wiadomościach, że Niemcy przestali być czyściochami. Parki i ulice jak na śmietniku.

8 lipca
Bundestag pozwolił służyć uchodźcom w Bundeswehrze.

18 lipca
Ale wesoło. „W czwartek po południu, trzech nastolatków po marihuanie postanowiło skoczyć z mostu do rzeki Izar”, – głębokość – kury przejdą w bród. Tych trzech idiotów („dzieci uchodźców bez opieki”) spadając uderzyło się w „głowy” i zachłysnęli wodą. Najpierw dobrzy obywatele wyciągnęli pierwszego, następnie znaleźli pozostałych. Kiedy przyjechało pogotowie i policja, przyjaciele utonęli (trzydzieści ludzi) nie chciało przepuścić służbowych samochodów, obrażając lekarzy i policjantów, krzyczeli: „Wynoście się, nie macie tu nic do roboty!” To dokładnie tak jak mówi Merkeliha – wzbogacają kulturę rodzinnego kraju.

18 lipca
Google usunęło mapę „Obozy uchodźców koło mego domu”. Mapę tę tworzyli entuzjaści (zob. zdjęcie). Wyszło, że te obozy rozlokowane są w bliskiej odległości od siebie i jest ich bardzo dużo, co kłóci się z zapewnieniami: „Niemcy przyjęły tylko 77 tysięcy uchodźców” – nie odpowiada to rzeczywistości.

19 lipca
W Hamburgu w obozach dla uchodźców uruchomiono WiFi – bezpłatnie, do więzi z rodzinami i przyjaciółmi w Afryce. Nie uwierzycie! Uchodźcy poszli do sklepów, zawierając umowy na smartfony i tablety, a nie posiadali kredytu w banku! Firmy zażądały od Merkel wynagrodzenia za straty, ponieważ „uchodźcy nie wiedzieli co podpisują”. Siedzą teraz „nie poinformowani”, z iphonami i ipadami… Takie przypadki występują masowo. W Monachium Afrykanie jedzą i piją w supermarketach, miasto powiedziało, że za wszystko zapłaci, tylko żeby policji nie wzywać.

20 lipca
Nowość: „Na 100 poszukujących pracy w Niemczech przypada 5 wakatów”. Dalej: „Na te miejsca przede wszystkim będą przyjmowani uchodźcy.” Czyli zero miejsc pracy dla Niemców. Bezrobocie, według nowych danych w Niemczech wzrosło o 70 procent. Tylko w maju strajkowali: kolejarze, pracownicy żłobków i przedszkoli, pocztowcy, pracownicy służby zdrowia, DHL. Zaprzestano naprawiania autostrad, zamknięto wszystkie programy społeczne. Merkel niszczy kraj z szybkością absolwenta Szkoły Głównej Handlowej.

21 lipca
Siedziałam w kawiarni, około godziny. Obserwowałam nowych kelnerów: Afrykanka i dwóch Arabów. Uchodźcy bez niemieckiego, ale znający angielski. Kazano ich przyjąć do pracy. Obawiałam się czy nie naplują mi do szklanki z oranżadą, ponieważ te trzy osoby obsługiwały ludzi z twarzami mówiącymi „obyś zdechł ze swoim cappuccino, faszysto”. Z obrazą przechodzili pomiędzy stolikami z wyglądem „nie dla was ta róża rozkwitła”. Mój przyjaciel żalił się, że fabryka VW wzięła najzdolniejszych na przenośnik, a w następnym tygodniu Afrykanie i Arabowie po prostu nie przyszli do pracy. Opowiedział mi jeszcze o swojej matce, która chodzi do centrum pomocy dla uchodźców i proponuje jedno-dwa miejsca u siebie. W ogóle mówił… z dumą o matce. I tu przydała mi się umiejętność robienia pokerowej twarzy. Będę nosić ją stale.

25 lipca
Propaganda, rozpoczęta w mediach „w stosunku do uchodźców”, wielokrotnie przerosła swoją intensywnością kłamstw propagandę NRD. Oczywiście doskonale to rozumieją Niemcy wschodni, zachodni we wszystko wierzą. Dorzućcie jeszcze każdego dnia w wiadomościach: „Biedny uchodźca Mohammed Abdullah szedł ulicą i znalazł 1700 (1300, 1250, 1000) euro i zaniósł je na policję!”. Tak postępują prawdziwi pionierzy.

26 lipca
W Niemczech zaczęto zwalniać z pracy za FB-posty i komentarze przeciwne uchodźcom.

7 sierpnia
Za każdego uchodźcę, którego weźmiesz do sobie niemiecka rodzina dostanie 20 euro dziennie. Przemknęła informacja, że będą płacić kobietom, które zgodzą się spotykać z Afrykanami. Dziewczynki (do towarzystwa), zapewne?

14 sierpnia
Debilizm Niemców nie zna granic!!! Wraz z nowym rokiem akademickim na uniwersytetach w Niemczech afrykańskim i osmańskim uchodźcom wolno będzie przystępować bez ocen! Wszyscy pozostali powinni mieć super-dyplom, super-charakterystykę ze wzmiankami o dobrowolnej chęci letnich prac dla dobra państwa i bezpłatnych praktyk – I jeszcze trzeba będzie poczekać na liście oczekujących parę semestrów!

18 sierpnia
To co się dzieje w Niemczech, jest przerażające. Myślę o wyjeździe. Gdzie? Gdzie wyjechać od tego horroru z muzułmańskimi migrantami? Dzisiaj szłam ulicą: afrykańcy gwiżdżą za mną, z tą różnicą, że jeszcze nie gwałcą. Ale i do tego jest nie daleko. Poczytałam forum Rosyjskich żon i wreszcie zrozumiałam, że nie jestem jedyna, która rozumie co się dzieje wśród debilnych niemieckich obywateli. Wszystkie bardziej lub mniej przyzwoite baraki i koszary zapchane są do granic możliwości. Gdzie tylko można, buduje się miasteczka kontenerowe i obozy namiotowe dla uchodźców. Wyobraźcie sobie obraz? Niemcy stawiają namioty, zapewniają łóżka, kołdry i środki higieny osobistej… I wszystko to spokojnie obserwuje stojący z boku tłum uchodźców. Chociaż jeden by pomógł! Powiedzieli wczoraj, że niemiecki naród proszą о przyjęcie jeszcze 700 000 ludzi! Proszą! Podniosą przy okazji podatki na uchodźców. Postanowiono konfiskować puste domy i mieszkania, znajdujące się w rękach prywatnych (na razie dyskutują o zgodności z prawem, ale jestem pewna, że szybko prawo nagną w pożądanym kierunku). Albo opodatkują, albo odbiorą. Kto mówił, że prawo własności to rzecz święta? A co się dzieje w miejscach Bogatej Niemieckiej Kultury (cytat z Merkel)! Policja stamtąd prawie w ogóle nie wyjeżdża: bójki, walki na noże, gwałty (to, co się dzieje w toaletach i kabinach prysznicowych nie da się opowiedzieć: wokół fekalia, nawet na ścianach ślady wycierania brudnych palców). W prasie toczy się dyskusja: jak zmusić uchodźców do zbierania po sobie ekskrementów? Niemcy nie mogą zrozumieć, że ci ludzie tego nie usuną. I w życiu swoim nie usuwali przez pokolenia. Mężczyzna nie dotyka szmatek i śmieci. Tym zajmują się ich kobiety. Zaczęto sądzić tych, którzy źle się wyrażają o uchodźcach.

21 sierpnia
„Mąż wyliczył na palcach: uchodźcy są potrzebni dla przemysłu, dla koncernów budowlanych, dla producentów i sprzedawców, fabryk farmaceutycznych. Teraz oczekiwany jest krótkotrwały, ale odczuwalny przemysłowy boom. Bogacze staną się jeszcze bogatsi, państwo dostanie niewielki profit z podatków, a prości ludzie – czarne twarze, niebezpieczne parki i wzrost przestępczości. Po prostu w Niemczech politykę dyktuje kapitał a podejmujący decyzję deputowani mają nadzieję, że ich pieniądze ochronią ich przed bezprawiem. Tak to zrozumiałam, drukować nie mogę z nerwów”, – to z forum Rosyjskich żon.

22 sierpnia
Kobieta-lekarz pisze: codzienne skandale w izbie przyjęć, uchodźcy nie chcą żeby ich badała kobieta. Chcą mężczyznę lekarza! Klinika nie ma pieniędzy na ochronę, lekarzy pozostawiono sam na sam z tym tłumem. Lekarz naczelny powiedział, że jeżeli uchodźcy będą narzekać na niemieckich lekarzy, nastąpią zwolnienia personelu. Media: rozpatrują czy policjantki powinny nosić chusty. Na razie to jeszcze nie czador.

23 sierpnia
W Niemczech, po raz kolejny zaczynają palić książki. Spaleniu podlegają wszystkie książki dla dzieci, w których można znaleźć słowo „czarny”(negr). … A tymczasem przyjeżdżamy z miasta do „daczy”. Życie wśród absolutnie aroganckich i nieodpowiednich uchodźców i Cyganów po prostu jest nie do zniesienia. Doszli oni do wniosku, że skoro potrzebują wolnych mieszkań dla rodzin Afrykanów, to jest znak. Tak, „poproszono” mnie. Miałam mieszkanie komunalne z małą nadwyżką metrażu. Nie wyrzucają na ulicę ale oferują takie pokoje w pensjonatach, które nie nadają się do życia: albo daleko, albo kontyngent noclegowni. Afrykanina zrozumiałe, że w takich warunkach nie osiedlą, obrońcy praw człowieka zaszczują. A białych można. Rok temu w wiadomościach śmiano się z wywłaszczania mieszkań. Teraz jest to fakt.

26 sierpnia
Niewłaściwie zrozumieliśmy słowa o końcu świata. Czekaliśmy na coś w rodzaju światowego potopu. A potop okazał się innego rodzaju. Ci ludzie, oni są szarańczą.

27 sierpnia
Minister sprawiedliwości Niemiec Maas zażądał od kierownictwa Facebooka stanowczych i zdecydowanych działań przeciwko komentatorom piszącym negatywne opinie o uchodźcach. Teraz mam trochę pojęcia jak żyli ludzie na początku lat 30-tych. Ludzie boją się cokolwiek powiedzieć przy dzieciach. Wszystkie krytyczne posty w sieci usuwają, Niemcy zostają sam na sam z własnymi uczuciami. Dzisiaj zabroniono zgromadzeń (zbierania się) na ulicach. Więcej niż trzech nie wolno… We wrześniu zostanie przyjęte jeszcze jakieś prawo przeciw niezadowolonym, czyli przeciwko nam. Szukam miejsca gdzie mogę wyjechać. Zdam egzamin i będę szukać pracy bioinżyniera gdzie indziej, byle nie w Niemczech. Jestem Rosjanką, nie mogę pozwolić sobie na takie upokorzenia.


http://www.kp.ru/daily/26426/3299114/
https://treborok.wordpress.com/kronika-zaglady-niemiec/-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.

Avatar użytkownika
krzysiek4
Przyjaciel
 
Posty: 2705
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sty 2014, 17:58
Lokalizacja: Peloponez

Re: Islamski Totalitaryzm

przez krzysiek4 » sobota, 3 wrz 2016, 18:36

Przerzut ludzi do Europy to

BUSINESS GLOBALISTÓW, żaden "najazd" muzułmanówObrazek[Przemytnicy dzwonią do Włoch: "Wypływamy, przyjdźcie po nas!"]


Imigrantów "ratuje się" w odległości nawet 20 km od wybrzeży Libii, co oznacza, że PRZYWOZI SIĘ ICH DO EUROPY.Nie jest to więc żaden "najazd" islamistów, jeżeli wyprawia się po nich − AŻ DO LIBII − BY ICH "RATOWAĆ" − TYSIĄCAMI.

"Ratują" ich organy opłacane przez europejskich podatników. Watykan cieszy się z "ratowania" ludzi przerzucanych, a włoski policjant − publicznie demaskujący realny stan rzeczy jest szykanowany...wybór artykułów i tłumaczenie: RAM

Portal Watykanu: "Tylko 29 sierpnia, podczas przeprawy przez Morze Śródziemne uratowane zostało 6 500 osób"Salvataggio nel mar Mediterraneo ... salvati 6.500 nella sola giornata del 29 agosto

http://ilsismografo.blogspot.it/2016/08 ... raneo.htmlwww.ilsismografo.it 30 sierpień 2016

29 sierpnia – uratowane zostało około 6 500 migrantów usiłujących − przez Morze Śródziemne − dostać się do Włoch. Miało to miejsce podczas jednej z największych misji ratunkowych straży przybrzeżnej.

Akcje ratunkowe – łącznie 40 – odbyły się w odległości około 20 kilometrów od nadmorskiej libijskiej miejscowości Sabratha i brały w nich udział FRONTEX, EUNAVFOR MED, Proactiva open arms i Lekarze bez Granic.
Frontex − European Union Agency

http://frontex.europa.eu/

https://en.wikipedia.org/wiki/FrontexEUNAVFOR MED operation SOPHIA

http://eeas.europa.eu/csdp/missions-and ... dex_en.htmProactiva open arms

https://en.proactivaopenarms.org/Doctors Without Borders

http://www.doctorswithoutborders.org/Wielu z uchodźców pochodzi z Erytrei i Somalii, a wśród nich znajdowało sie także 5 – dniowe niemowlę. Poprzedniego dnia, tj. 28 sierpnia, podobna interwencja uratowała 1 100 osób, zawsze w okolicach Sabrathy. (…)

W pierwszych 6 miesiącach roku 2016 − do Europy dostało się – około 221 000 migrantów. (…)

*************************

Przemytnicy dzwonią do Włoch: "Wypływamy, przyjdźcie po nas!"

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/ ... 17117.htmlGiovanni Masini 16 kwiecień 2015

Przemytnicy ludzi − którzy wypływają z portów Afryki Północnej i szmuglują migrantów na wybrzeża włoskie – zawczasu zawiadamiają o tym władze włoskie, by wykorzystać jednostki morskie jako "szalupy ratunkowe" na zawołanie.

Ta niesłychana wiadomość ujawniona została przez Grahama Leese, byłego specjalnego doradcę Frontexu i opisana przez brytyjski The Telegraph. Proceder tego rodzaju trwał już wcześniej, ale tym razem nadeszło oficjalne potwierdzenie jego istnienia.

Przemytnicy celowo tankują mniej paliwa niż potrzebne jest na przeprawę, ponieważ są pewni, że w pewnym momencie imigranci zostaną "podwiezieni" do Wloch − albo przez okręty Marynarki Wojennej, albo przez jednostki będące na wyposażeniu kapitanatów portowych.

Gangi przerzucające ludzi informują włoskich funkcjonariuszy, po to by służby ratownicze mogły zająć się łodziami z imigrantami

Trafficking gangs tip off Italian officials so that rescue services can pick up people-smuggling boats

Revelation from former British immigration official will raise fears that search and rescue services are 'helping' traffickers

http://www.telegraph.co.uk/news/worldne ... boats.html

Oczywiście ani Marynarka Wojenna, ani kapitanaty portów nie robią tego na zasadzie taxi, ale ze względów humanitarnych, a przede wszystkim w ramach konwencji o prawie morza, zobowiązującej do udzielenia pomocy każdej osobie na morzu znajdującej się w niebezpieczeństwie.

Konserwatywny dziennik londyński wyjaśnia dalej, że Wielka Brytania nie zgadza się z zaleceniami ONZ, który chce dalszego wzmocnienia misji ratunkowych. Brytyjczycy utrzymują, że tego typu operacje popchną jedynie jeszcze wiekszą ilość desperatów do szukania szczęścia w przeprawach, jako że ci − nie bez racji zresztą – są pewni iż pomoc włoska nie zawiedzie ich w dostaniu sie do Europy. (…)

Funkcjonariusz brytyjski, pracujący obecnie jako doradca ds. imigracji i ochrony granic, wyjaśnia, że "wielu migrantów przesłuchiwanych we Włoszech potwierdziło, że od początku operacji Mare Nostrum, przemytnicy nauczyli się wykorzystywania coraz to większej ilości okrętów przeznaczonych do operacji ratunkowych".

Graham Leese nie tyle krytykuje Włochy, co oskarża ONZ, mówiąc: "ONZ twierdzi, że jest moralnym obowiązkiem ratowanie osób w zagrożeniu. Według mnie jednak, pomysł ten jest niebezpieczny, ponieważ jego skutkiem jest zachęcanie do tego samego mechanizmu, któremu chce się zapobiec. Niektórzy spośród migrantów są desperatami, ale większość szuka jedynie polepszenia warunków ekonomicznych". (…)

********************

Opinia włoskiego policjanta: "Uchodźcy to business globalistów, a tego, kto o tym mówi eliminuje się"IL POLIZIOTTO: “L’ACCOGLIENZA? BUSINESS DEI POTERI FORTI. E CHI PARLA, VIEN FATTO FUORI”

http://www.maurizioblondet.it/poliziott ... arla-vien/Maurizio Blondet 23 sierpień 2016

Mattia Sacchi − Il Mattino, 22 sierpień 2016Daniele Contucci, zastępca szefa Policji Państwowej − Wydziału Centralnego Imigracji i Policji Ochrony Granic – dzięki swym oficjalnym denuncjacjom na temat tego, co dzieje się w ośrodkach zakwaterowania imigrantów i podczas procedur identyfikacyjnych – stał się jednym z najsławniejszych włoskich policjantów.

Daniele Contucci – La Forza e il Coraggio di un Poliziotto

http://danielecontucci.it/

Terrorismo, Daniele Contucci: "E' il momento di chiudere le frontiere"

http://www.affaritaliani.it/cronache/te ... 32351.html

Daniele Contucci paga per aver detto la verità su C.A.R.A. e immigrati

http://www.affaritaliani.it/cronache/da ... 87311.htmlW wywiadzie zamieszczonym poniżej opowiada o tym co zaobserwował podczas akcji przyjmowania migrantów na włoskich wybrzeżach:

Czy wszyscy migranci, z którymi miał Pan do czynienia sprawiali wrażenie iż uciekali od czegoś?

Absolutnie nie! Mieliśmy do czynienia z wieloma osobami posiadającymi tragiczną przeszłość, ale również z mnóstwem migrantów, w kontakcie z którymi natychmiast było oczywiste, że chodziło im o coś zupełnie innego niż ucieczka.

Statystyki wyjaśniają zresztą bardzo dużo: w roku 2014 przybyło do Włoch 172 000 migrantów. Jedynie 10 % z nich przyznany został azyl polityczny, w sumie − 36 000 migrantów pozwolono na przebywanie w Europie.

Wszyscy inni powinni byli zostać repatriowani, jednakże większość z nich zniknęła bez śladu.

Jest Pan także piewszą osobą, która ujawniła przypadki gruźlicy i innych chorób zakaźnych wśród imigrantów…

W roku 2014, w Porto Augusta, podczas operacji przyjmowania migrantów – przez półtora dnia mieliśmy do czynienia z 1 200 osobami, z których 66 było chorych na świerzb, a inne na gruźlicę. Wystawiono nas tam na niebezpieczeństwo infekcji − wbrew jakimkolwiek procedurom obowiązującym – mieliśmy do dyspozycji jedynie maseczki i rękawice lateksowe.

Wtedy, co tylko urodził mi się syn, więc ze strachu, by go nie zarazić – nie widziałem go przez miesiąc i zapłaciłem za badanie prywatne, by upewnić się czy nie jestem chory. Proszę sobie wyobrazić co czuje się, gdy nie można widzieć własnego dziecka w jego pierwszych miesiącach życia. Z tego powodu opowiedziałem o tego rodzaju absurdalnej sytuacji, wystawiającej zdrowie policjantów na niebezpieczeństwa. (…)

Czy Pana oskarżenia miały jakieś konsekwencje negatywne w miejscu pracy?

Spowodowały pojawienie się problemów i reakacji odwetowych. Nasz wydział został uficjalne zamknięty, a osoby w nim pracujące – zdegradowane. Jako że pracuję w Rzymie, na wszystkie sposoby usiłowano przekonać mnie abym złożył prośbę o przeniesienie. (…)

Czy uważa Pan, że wielu immigrantów odmawia integracji?

Proszę zapytać o to kobiety policjantki − kiedy migranci mężczyźni odmawiają przeprowadzania z nimi wywiadów −ankiet. Wystarczy tylko ten fakt by zorientować się co do różnic w mentalnościach.

Jakie jest Pana zdanie o operacjach Mare Nostrum i Triton?

Mare Nostrum była operacją włoską, kosztującą niewiarygodne wprost pieniądze i funkcjonowała w interesie przemytników ludzi, ze względu na zasady, na jakich przeprowadzane były interwencje jednostek morskich uczestniczących w niej, pozwalające im na zbliżenie się na odległość 10 mil morskich do wybrzeży Libii.

Natomiast misja Triton pod nadzorem Frontexu, która jest dalej kontynuowana – pozwala na zbliżenie sie jednostek ratunkowych na odległość 30 mil od Libii.

Przed rozpoczęciem misji, o których mowa – za podróż do Włoch – migrant musiał płacić 2 −3 tysięcy euro, po ich rozpoczęciu jedynie 700 – 800 euro, jakoże ryzyko zmniejszyło się. (…)

Operation Mare Nostrum

https://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Mare_Nostrum

Operation Triton

https://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Triton

******************

Biedni uchodźcy: Marokanka słabnie po dostaniu się do Włoch, ponieważ jest po niedawnym liftingu.Questi poveri profughi: sta male appena sbarcata perché si è fatta il lifting

http://www.ilgiornale.it/news/politica/ ... 00456.htmlValentina Raffa 30 sierpień 2016

Ragusa – Sycylia. Wśród imigrantów przybyłych ostatnio do portu w Pozzallo (około 400 osób) znajdowała się młoda Marokanka skarżąca się na ból brzucha. W szpitalu − personel medyczny odkrył, że dziewczyna (27 lat) ponad miesiąc temu poddała się zabiegowi abdominoplastyki − oczywiście nie refundowanemu – mającemu na celu polepszenie aspektu estetycznego brzucha.

Dziennik online www.ragusanews.com pisze, że zabieg kosztował około 5 000 euro, a o jego cenie poinformowała lekarzy sama Marokanka. Prawdopodobnie osoba ta złoży w tych dniach prośbę o azyl.

Jest to przypadek, który powinien zmusić do zastanowienia się nad profilem imigrantów docierających do naszych wybrzeży. To nie są wyłącznie ludzie zrozpaczeni i gotowi do zaakceptowania nieludzkich warunków panujących w libijskich szopach, w których są tłoczeni przed przeprawą na Sycylię − tak jak przedstawiają nam to nasi rządzący, ale jest bardzo zróżnicowane ludzkie morze, czego dowodem jest historia Marokanki.

*****************

30 sierpień 2016

Migranci: 13 000 osób uratowanych – dotarło z Libii do Włoch w ostatnich trzech dniach.

3 porody. Awantury migrantów z załogą holownika. Wiele osób ze świerzbem.Migranti: 13.000 persone salvate in tre giorni, soccorsi due gemelli appena nati. Fiocco azzurro in motovedetta

http://palermo.repubblica.it/cronaca/20 ... 146859428/========================

mail'em:


W codziennych "wyławianiach" nachodźców z Morza Śródziemnego w bezpośrednim pobliżu wybrzeży Afryki biorą też udział - pod komendą niemiecką - polscy żołnierze (opowiadał mi jeden). Na tym klipie poniżej słyszysz po polsku: "dopuść, dopuść!"

Oni już nawet pontonów nie przedziurawiają.
[----]http://dakowski.pl/index.php?option=com ... &Itemid=47-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.

Avatar użytkownika
krzysiek4
Przyjaciel
 
Posty: 2705
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sty 2014, 17:58
Lokalizacja: Peloponez

Re: Islamski Totalitaryzm

przez krzysiek4 » wtorek, 13 wrz 2016, 19:46

MIGRANT TRUCK ATTACKS IN CALAIS (Shocking Footage) Illegal refugees show their true nature


https://youtu.be/yimMJMGQOdw
Obrazek-

Pseudo-uchodźcy z Niemiec odpoczywają na urlopach w SyriiPodczas gdy zachodnie media promują nie zawsze prawdziwy obraz biednych uchodźców uciekających przed wojną, azylanci zadomowili się i umieją już nawet wyciągnąć publiczne pieniądze na trzytygodniowy płatny urlop od bezrobocia, który oczywiście spędzają przeważnie w kraju z którego uciekali przed wojną.Urzędnicy wydający decyzje o wypłaceniu pieniędzy na urlop, rzekomym uchodźcom przed wojną, zostali zobowiązani przez niemieckie władze do zachowania milczenia. Słusznie zakłada się, że pracujący na islamistów Niemcy, mogliby zacząć zadawać nieodpowiednie pytania, dlatego lepiej było utajniać to ile się dało.Skończyło się to jednak po artykule gazety Welt am Sonntag, z którego wynika ewidentnie, że rzekomi uchodźcy, których w przypływie samobójczej empatii przygarnęli Niemcy, to w większości oszuści, którzy wyłudzili azyl, aby wieść wygodne życie na czyjś koszt.Z drugiej strony trudno się dziwić takiej bezczelności. W socjalistycznej Europie uczy się ludzi, że praca jest czymś złym, bo przecież jest obciążona wysoką grzywną zwaną podatkiem dochodowym. Za to leniuchowanie jest czymś dobrym, bo nagradza się je pieniędzmi wyciągniętymi tym pracującym frajerom, fundując takim nierobom nawet trzytygodniowe wakacje na koszt podatników.Można dojść do wniosku, że niemiecki rząd działa obecnie w interesie Islamistów, a nie Niemców. Z drugiej jednak strony polski rząd ostatnio robi wszystko w interesie Ukraińców, a nie Polaków. Może więc pogarda dla własnego społeczeństwa jest obecnie wpisana w sprawowanie władzy nad wymierającymi narodami mieszkającymi jeszcze na tym kontynencie.http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/pseud ... ch-w-syrii-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.

Avatar użytkownika
krzysiek4
Przyjaciel
 
Posty: 2705
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sty 2014, 17:58
Lokalizacja: Peloponez

Re: Islamski Totalitaryzm

przez krzysiek4 » czwartek, 22 wrz 2016, 09:42


Imigranci atakują komisariat

https://youtu.be/UYNnEhDfXFI

Nawet francuska flaga się wstydzi powiewać...

----------------

Police car set on fire in Paris

https://youtu.be/KL1O4pUYJ2w

Vive la France ! Vive la Multikulti!Uchodźcy vs kierowca ciężarówki z Chełma- Calais 13.09.2016

https://youtu.be/DKlHwl5rjzg

Rozwiązanie problemu na tej drodze;}

Obrazek


-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.

Avatar użytkownika
krzysiek4
Przyjaciel
 
Posty: 2705
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sty 2014, 17:58
Lokalizacja: Peloponez

Re: Islamski Totalitaryzm

przez krzysiek4 » czwartek, 13 paź 2016, 20:18

Za dwa dni (kolejna) bitwa pod Calais. Najpóźniej w poniedziałek


Francuska Rada Państwa decyduje o likwidacji wszystkich placówek handlowych w dżunglii – dzikim obozowisku uchodźców z krajów arabskich – pod Calais. I daje policji czas na likwidację – najbliższe 48 godzin. To kolejna próba zamknięcia miasteczka imigrantów. Poprzednie skończyły się bitwami i przegraną francuskiej administracji.


ObrazekRada Państwa może podjąć taką decyzję – nawet kosztem tego, że zebrany pod Calais, niezliczony tłum uchodźców, nie będzie miał co jeść. I wcale nie dlatego, że miasteczko jest nielegalne a właściciele sklepów i kiosków nie mieli pozwolenia na prowadzenie handlu. Uzasadnienie jest jeszcze bardziej pragmatyczne – zagrożenie pożarowe i epidemiologiczne.

W sprawie decyzji Rady Państwa wypowiada się również francuski Sąd Administracyjny, który – choć w wyroku zauważa, że takie kioski z niezbędnymi towarami są bardzo przydatne dla tysięcy koczujących tam ludzi, co więcej, są miejscem spotkań imigrantów z ochotnikami z licznych organizacji humanitarnych – stwierdza również, że można w nich również kupić broń.

Tak przynajmniej twierdzi francuska policja, która – choć niechętnie – zapuszcza się co jakiś czas w uliczki między barakami i namiotami, po to, aby m.in. zliczyć wszystkich zabitych imigrantów. Imigrantów, którzy polegli z rąk własnych pobratymców.

I to właśnie głos prefektury policyjnej zdecydował o tym, co postanowił sąd. A ten nie miał wątpliwości, że ponad sto punktów handlowych, wszystkich nielegalnych i niebezpiecznych, trzeba usunąć. W ciągu 48 godzin.

Mieszkańcy dżunglii zapowiedzieli, że sklepów odebrać sobie nie dadzą. Nie ma mowy o tym, żeby pozwolili zlikwidować całe miasteczko – a takie plany rząd Francji też już ma. Deadline dla zrównania supergetta z ziemią jest wyznaczony na najbliższy poniedziałek.

Dotychczas wszystkie bitwy pod Calais policja Republiki przegrywała sromotnie.

Miasteczko pod Calais powstało wskutek decyzji dwóch rządów – niemieckiego i brytyjskiego. Kanclerz Niemiec zgodziła się przyjąć do Europy nieograniczoną liczbę imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Brytyjczycy zaś przekonywali Francuzów, żeby wpuszczali do siebie imigrantów z Niemiec, którzy chcieli dostać się na Wyspy Brytyjskie. Niedługo później jednak zamknęli dla nich granice – stąd kryzys w Calais.


Pawel Pietkun
http://3obieg.pl/za-dwa-dni-kolejna-bit ... niedzialek-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.

Avatar użytkownika
krzysiek4
Przyjaciel
 
Posty: 2705
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sty 2014, 17:58
Lokalizacja: Peloponez

Re: Islamski Totalitaryzm

przez krzysiek4 » niedziela, 16 paź 2016, 19:00

Flaga Państwa Islamskiego dozwolona w Szwecji

„ISIS nie jest organizacją rasistowską”


Obrazek


Szwedzka prokuratura oświadczyła, że posiadanie flagi Państwa Islamskiego nie jest czynem zabroniony z uwagi na to, że „ nie jest to organizacja rasistowska”.

Kilka miesięcy temu na policję zgłoszony został 23-latek pochodzący z Syrii za posiadanie zdjęcia profilowego na portalu Facebook z flagą ISIS. Sprawa trafiała do prokuratury. Mężczyzna tłumaczył, że nie jest w żaden sposób powiązany z tą organizacją, a jedynie posiada ten symbol z uwagi na to, że był on od lat związany z islamem, a terroryści go sobie zagarnęli. Po rozpatrzeniu wniosku, sąd wydał wyrok uniewinniający stwierdzając, że nie jest nielegalnym posiadanie owej flagi. Uargumentowałto w ten sposób: „nie może być mowy o rasizmie, gdyż tzw. Państwo Islamskie jest organizacją przeciwko wszystkim, którzy nie stoją po stronie IS".http://prostozmostu.net/news/flaga-pans ... asistowska


-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.

Avatar użytkownika
krzysiek4
Przyjaciel
 
Posty: 2705
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sty 2014, 17:58
Lokalizacja: Peloponez

Re: Islamski Totalitaryzm

przez krzysiek4 » czwartek, 27 paź 2016, 20:10

Niemcy wściekli! Syryjczyk dostał 360 tys. euro zapomogi na cztery żony i 23 dzieci

Obrazek


49-letni Syryjczyk Ghazia A., przybył do Niemiec w ubiegłym roku. Mieszka w Montabaur (Nadrenia-Palatynat). Ponieważ wykazał, że ma na utrzymaniu 4 żony i 23 dzieci, otrzymał od niemieckiego rządu 360 tys. euro zapomogi. Co prawda jedna z jego córek wyszła za mąż i wyjechała do ojczyzny, ale co znaczy wobec pozostałych 22 dzieci.

Sprawę opisał dziennik „Bild”. Redaktorzy wskazali, że choć mężczyzna według islamu może mieć cztery żony, jednak tylko pod warunkiem, że jest w stanie utrzymać tak dużą rodzinę. Dodają również, że według niemieckiego prawa musi wybrać jedną żonę a pozostałe mają status „partnerek”.

Syryjczyk wcale nie ma łatwego życia. Jego religia narzuca na niego wiele obowiązków. Jednym z nich są obowiązkowe wizyty „po równo w każdej rodzinie”. W dodatku, nie wolno mu wywyższać żadnej z nich. – Cały czas kursuję między jedną, a drugą rodziną, ale mam nadzieję, że również znajdę pracę – mówi pan A., który zostawił w kraju własną wypożyczalnię samochodów i warsztat naprawczy.

I czemu Niemcy się denerwują, chłop wcale nie ma lekko. Nie ma nawet czasu żeby pracować. Gdyby pracował, miałby przecież dodatkowe pieniądze a tak, musi korzystać z zapomogi.
http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/ ... -23-dzieci


-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.

Avatar użytkownika
krzysiek4
Przyjaciel
 
Posty: 2705
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sty 2014, 17:58
Lokalizacja: Peloponez

Re: Islamski Totalitaryzm

przez krzysiek4 » sobota, 19 lis 2016, 21:15

Policja we Włoszech zmusiła właściciela hotelu do przyjęcia uchodźców


Italy: Luigi Fogli tries to protect his hotel confiscated to host asylum seekers [ENGSUB]

https://youtu.be/BzZ6--p01KM
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/polic ... -uchodzcow-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.

Avatar użytkownika
krzysiek4
Przyjaciel
 
Posty: 2705
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sty 2014, 17:58
Lokalizacja: Peloponez

Re: Islamski Totalitaryzm

przez krzysiek4 » niedziela, 27 lis 2016, 04:46

Wzbogacenie kulturowe we Francji,

Muslim Migrants set fire to 26 Luxury Cars in a Upper class French Neighborhood

https://youtu.be/51X33VYmfWU

Jak widać bazgranie kredą po asfalcie połączone z marszami milczenia nie przyniosło zamierzonego celu...


Migrants clash with police in Bulgaria refugee camp

https://youtu.be/Ir_tBaJ0kC0


-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.

Avatar użytkownika
krzysiek4
Przyjaciel
 
Posty: 2705
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sty 2014, 17:58
Lokalizacja: Peloponez

Re: Islamski Totalitaryzm

przez krzysiek4 » czwartek, 22 gru 2016, 11:14

Demonstracja w Londynie - muzułmanie wzywają do utworzenia globalnego kalifatu
ObrazekCzy Wielka Brytania wciąż jest taka wielka, potężna? Podczas gdy w Londynie organizowana jest demonstracja, na której nawołuje się do utworzenia globalnego kalifatu i zniszczenia Zachodu, rząd kompletnie ignoruje tego typu zajścia i udaje, że nic się nie stało. Jak długo będzie jeszcze dochodzić do takich sytuacji i kiedy władze Wielkiej Brytanii powstrzymają islamizację tego państwa?

Demonstracja przed syryjską ambasadą w Londynie odbyła się 13 grudnia. Gdy muzułmanie zaczęli gromadzić się przed budynkiem, pracownicy zaczęli opuszczać tę placówkę. Na miejscu zjawiło się około tysiąc osób, które podobno zdołały zorganizować się w ciągu kilku godzin - nie dni, czy tygodni. Tysiąc osób w tak krótkim czasie.

Uczestnicy tej akcji domagali się ustanowienia prawa szariatu na terenie Wielkiej Brytanii. Wzywano również państwa zachodnie do wycofania sił zbrojnych z Syrii i zachęcano do ustanowienia globalnego kalifatu. Przemówieniom towarzyszyły okrzyki tłumu: "Allah Akbar". Poniższy cytat daje dużo do myślenia.

"Potrzebujemy kalifatu, który oczyści te ulice; który uderzy w armie i poprze walkę. Odbije wasze pociski z powrotem na waszą ziemię, to jest plan. Światowa dominacja w zasięgu ręki. Możemy się rozprzestrzenić i pokonać tych głupków."

Jedno z badań opinii publicznej wskazuje, że aż 40% muzułmanów w Wielkiej Brytanii chce zaprowadzenia prawa szariatu. Gdyby większość z nich wzięło udział w wielkim marszu, domagając się prawa islamskiego, rząd nie mógłby tego zignorować, lecz wtedy prawdopodobnie byłoby już za późno na ratunek.Źródło: zmianynaziemi.pl

http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiad ... o-kalifatu


-xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxJuż wkrótce kolejny zamach. Wiemy kim będzie terrorystaObrazek


Oczywiście, nie znamy tożsamości szaleńców, którzy będą zabijać mieszkańców Europy. Tej dowiemy się dopiero po kolejnym zamachu, który, niestety możemy być tego niemal stuprocentowo pewni, nastąpi już wkrótce – za kilka miesięcy, tygodni, może już nawet za kilka dni.Nie znamy narodowości terrorystów, ich miejsca urodzenia, ani języka, którym będą się posługiwać. Być może okażą się Pakistańczykami czy Arabami o śniadej skórze, czarnymi Somalijczykami a może brodatymi mieszkańcami Kaukazu, czy nawet białymi Europejczykami. Wiemy jednak jedno. Z pewnością będą muzułmanami.


Będą zwolennikami totalitarnej, skrajnie agresywnej ideologii, z którą identyfikują się ogromnie rzesze wyznawców islamu na całym świecie. Wyznawców religii, od momentu swego narodzenia bezwzględnie zwalczającej prawdziwą Wiarę i przez wieki nie ustającej w wysiłkach, by podbić wszystkie kraje chrześcijańskiego świata.


Niestety, dziś, w chwilę po zamachu w Berlinie, możemy tylko powtórzyć słowa napisane tuż po niemal bliźniaczej zbrodni dokonanej w Nicei przed pięcioma miesiącami:


Już chwilę po każdorazowym zamachu dokonywanym przez islamskich terrorystów wiadomo, że na tym się nie skończy. Nie ma cienia wątpliwości, że będą kolejne akty terroru i kolejne ofiary, bo taka jest logika dżihadu. Opętani totalitarną islamską ideologią mordercy nie spoczną dopóki z Europy nie znikną ostatni chrześcijanie, będący ich faktycznym celem, a całe zlaicyzowane społeczeństwa Starego Kontynentu - zdominowane przez muzułmanów demograficznie i zastraszone brutalną przemocą - nie przejdą na islam.


W terroryzowaniu krajów kontynentu pomogą dżihadystom… europejscy politycy, którzy bez końca ogłaszać będą kolejne stopnie gotowości antyterrorystycznej, celebrować kolejne dni solidarności z ofiarami zamachów i maszerować w kolejnych groteskowych marszach przeciw przemocy. Nie będą gotowi przyznać, że winna stanu, w jakim obecnie znalazła się zachodnia Europa jest obłąkańcza (choć tylko z pozoru) ideologia społeczeństwa multikulturowego, za którą kryje się perfidna strategia marginalizacji chrześcijaństwa w Europie, obmyślona przed laty przez neomarksistów, później zaś przez dziesięciolecia konsekwentnie realizowana przez poszczególne państwa, w których sukcesem zakończył się lewacki marsz przez instytucje.


Będą natomiast powtarzać do znudzenia zaklęcia o rzekomo obywatelskiej i stojącej na straży praw człowieka Europie, która nie podda się sile, jednocześnie nie wyciągając żadnych wniosków z zagrożenia, jakie dla niej stanowi napływ imigrantów z krajów muzułmańskich.


Tak pisaliśmy przed kilkoma miesiącami. Czy od tego czasu cokolwiek się zmieniło? Tak, ale za Oceanem. Właśnie wybrany został ostatecznie prezydentem człowiek, który jednoznacznie deklaruje, że będzie walczył z islamskim zagrożeniem. Jednak Europa nadal śpi. Szanse na to, że szybko się obudzi, są raczej niewielkie, bo lewacka trucizna dostała się już tak głęboko w społeczny krwioobieg, że nawet chwilowe otrzeźwienie i zakwestionowanie monopolu władzy socjalliberalnej „elity” nie ożywi totalnie zdemobilizowanych duchowo i moralnie europejskich społeczeństw.


Tym razem w zamachu, który miał zresztą miejsce niecałe 100 kilometrów od naszej zachodniej granicy, zginął Polak, a ważną rolę odegrała polska ciężarówka. Czy nasz kraj może zatem stać się celem kolejnego ataku? Oczywiście, że tak, jako państwo chrześcijańskie jest wszak oczywistym obiektem nienawiści muzułmańskich opętańców. Szczególnie, że coraz częstsze stają się zamachy nowego typu – dokonywane nie przez świetnie wyszkolonych bojowników, wieloletnich członków organizacji terrorystycznych, którzy używają nowoczesnej broni, czy bomb misternej konstrukcji, ale takie, w których zabójcy rekrutują się z szeregowych adeptów islamizmu a narzędziem zbrodni staje się nóż, maczeta, samochód czy ciężarówka.


Jednak – co podkreślają wszyscy specjaliści ds. terroryzmu – Polska jest stosunkowo bezpieczna jako kraj, który nie stał się, jak choćby sąsiednie Niemcy, polem kolejnego eksperymentu macherów od multi-kulti. A stało się tak między innymi dlatego, że - podobnie, jak inne kraje naszego regionu - oparliśmy się ubiegłorocznej fali muzułmańskiej inwazji, którą pod pozorem przyjmowania „uchodźców” próbowali nam zafundować władcy Europy. Wypada więc dziękować Bogu, że nasza Ojczyzna nadal jest dość homogeniczna pod względem narodowym, a przede wszystkim kulturowo-religijnym. I niech tak zostanie.Piotr Doerre

Read more: http://www.pch24.pl/juz-wkrotce-kolejny ... z4TYVQUzlt-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.

  Poprzednia strona   Następna strona
Posty: 122   •   Strona 11 z 13   •   1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Teraz jest sobota, 18 lis 2017, 14:03