Chemtrails
Żydowski Nowy Porządek Świata już jest i działa. Niektórzy ludzie uważają NWO za dyktaturę która ma dopiero nadejść - i jest to poważny błąd. Ponieważ owa globalna dyktatura już istnieje, a chipy pod naszą skórą to jest jej ostatnie stadium. W tym dziale wszyscy bez względu na orientację polityczną, religijną i narodowościową łączą się we wspólnej sprawie i działają niczym jedność. Jest to jedyna droga przeciwstawienia się i przeciwdziałania globalnemu łagru pod szyldem NWO

Posty: 15   •   Strona 2 z 2   •   1, 2
Avatar użytkownika
tn303
Administrator
 
Posty: 474
Dołączył(a): niedziela, 23 cze 2013, 12:05

Re: Chemtrails

przez tn303 » wtorek, 18 lut 2014, 12:25

Mam "ładniejsze", jeszcze ciepłe i zrobione przed chwilą:

Obrazek

Obrazek


Z rana było bezchmurne niebo. Obecnie nad moją głową jak okiem sięgnąć chemiczny parasol.

Avatar użytkownika
krzysiek4
Przyjaciel
 
Posty: 2711
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sty 2014, 17:58
Lokalizacja: Peloponez

Re: Chemtrails

przez krzysiek4 » wtorek, 25 mar 2014, 19:49

Obrazek


-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.

Avatar użytkownika
krzysiek4
Przyjaciel
 
Posty: 2711
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sty 2014, 17:58
Lokalizacja: Peloponez

Re: Chemtrails

przez krzysiek4 » poniedziałek, 8 cze 2015, 19:01

Czy chemtrails to eksperymenty z technologią SRM?


Obrazek


Wciąż wiele osób nie może uwierzyć w to, że ktoś może prowadzić w tajemnicy globalny program geoinżynieryjny.

Ten wysyp długo utrzymujących się smug, które dają podstawę do formowania chmur typu cirrus nosi nazwę SRM - Solar Radiation Management. Chodzi o zarządzanie poziomem docierającego do Ziemi promieniowania słonecznego.

Metoda SRM zakłada konsekwentne zasiewanie chmur nad dużymi obszarami. Celem jest odcięcie promieniowania słonecznego, co ma prowadzić do spadku temperatury. Gdy ktoś wstaje rano i widzi piękne błękitne niebo a po jakimś czasie już tylko mleczną zawiesinę można podejrzewać, że nad jego głowami ktoś właśnie manipuluje pogodą tworząc ekrany odbijające ciepło słoneczne.

Oprócz technologii SRM jest też podobno stosowana metoda SAG-SRM (Stratospheric Sulfate Aerosols Geoengineering). W tym wypadku do stratosfery wprowadza się dodatkowy czynnik chłodzący, związki siarki. Ma to symulować efekt, jaki daje wybuch dużego wulkanu.


Zdecydowana większość ludzkości nigdy nie słyszała o problemie długo pozostających smug kondensacyjnych. Nieliczni z nas w ogóle patrzą w niebo uznając, że szachownice nad naszymi głowami to coś zupełnie normalnego, bo gdyby było inaczej ktoś by im o tym powiedział w telewizji.

Gdy tylko pojawia się temat smug kondensacyjnych pozostawianych przez samoloty od razu wiele osób stwierdza, że pomysł, aby opryskiwać planetę w celu manipulacji klimatem to oczywista niedorzeczność. Okazuje się, że wcale tak nie jest, a plany celowego rozpylania aerozoli w wyższych partiach atmosfery były już dyskutowane, jako sposób na przeciwdziałanie rzekomemu globalnemu ociepleniu.


ObrazekPomysł, aby rozpylać w atmosferze różne związki chemiczne celem wpłynięcia na ilość promieniowania słonecznego, które dociera do powierzchni Ziemi nie jest nowy. Wspomina o tym nawet ONZ-owskie IPCC. Eksperci tej organizacji przyznają, iż głównym czynnikiem wpływającym na globalną zmianę temperatury jest Słońce. Technologię polegającą na regulowaniu ilości promieniowania słonecznego uznano jako obiecującą.

Nikt jednak nie wie jakie mogą być długofalowe skutki prowadzenia takich oprysków SRM. Nie można wykluczyć, że może to prowadzić do poważnych zaburzeń w cyrkulacji atmosferycznej. Oficjalnie poinformowano, że wykorzystanie geoinżynierii zostanie dopiero przeanalizowane, ale to co widzimy na naszym niebie może świadczyć o tym, że decyzja zapadła już dawno i od przynajmniej kilku lat trwa faza realizacji tego niebezpiecznego pomysłu.
Źródło: http://climateviewer.com/2015/03/24/che ... ing-srm-...
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czy-c ... ologia-srm
-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.

Avatar użytkownika
krzysiek4
Przyjaciel
 
Posty: 2711
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sty 2014, 17:58
Lokalizacja: Peloponez

Re: Chemtrails

przez krzysiek4 » poniedziałek, 6 lip 2015, 10:52

Znikanie pszczół a trwałe smugi – Chemtrails

Obrazek


Już od ponad 100 lat wiadomo, że wojsko ukrywa zdecydowaną większość swoich operacji pod szyldem bezpieczeństwa narodowego. Bez wątpienia do takich „eksperymentów” należy sprawa zasypywania ziemi proszkiem z samolotów, ukrywana pod pojęciem geoinżynierii. Jeszcze kilka lat temu pewien naukowiec z prestiżowej instytucji w Polsce spierał się na forum, że pojęcie geoinżynierii odnosi się tylko do budowy kanałów, tam, itp. Co mogą wynieść z takiego nauczania studenci? Sam musisz sobie na to pytanie odpowiedzieć, Szanowny Czytelniku. Ale jednocześnie zrozumiesz, dlaczego uczelnie zwane wyższymi w tym „wesołym baraku”, notowane są w świecie na 20 000 miejscu i dalszych.

Takich przykładów maskowania negatywnych skutków swojej działalności przez kompleks militarny, mamy całe serie.
False Flag, lub bardziej opisowo, działanie pod fałszywą flagą, to według Wikipedii działania prowadzone przez rządy, korporacje, lub inne organizacje. Operacja ta wywodzi się z militarnej koncepcji false colors - czyli wykonywanej w obcych barwach.
Operacje takie nie ograniczają się do działań wojennych, ale mogą występować także w czasie pokoju. Celem ich jest odwrócenie uwagi od właściwego problemu, lub /i obarczenie odpowiedzialnością kogoś innego: organizacji, grupy etnicznej za zamieszanie.
Takim typowym przykładem była operacja CIA z 1962 roku, skrywana pod kryptonimem “Northwoods”. Miała ona na celu, poprzez liczne ataki terrorystyczne w miastach USA, zmienić nastawienie społeczeństwa do Fidela Castro.
Medycznym przykładem takiego działania, czyli dezinformacji społeczeństwa, czytaj podatników, jest wmawianie społeczeństwu, że palenie papierosów jest główną przyczyną raka płuc, w celu odwrócenia uwagi od opadu promieniotwórczego, spowodowanego przez ponad 3000 wybuchów tzw. doświadczalnych.
Wybuchy te można porównać do zrzucenia 50 000 bomb atomowych o mocy bomby hiroszimskiej. Po podzieleniu tej liczby przez liczbę lat i dni, okazuje się, że chłopcy dokonywali około 3 eksplozji atomowych w dziennie, okresie 40 lat, tj. do 1985 roku. Czyli bawili się zdrowiem ludzkości, oczywiście w imię wyższych celów zabezpieczenia bytu narodowego danego kraju. Cokolwiek to znaczy. Oczywiście, straty biologiczne były wliczone w koszta bezpieczeństwa narodowego. Nie można przecież powiedzieć, że byli takimi nieukami, że nie wiedzieli, co robą. Wszyscy mieli wyższe wykształcenie!

Wojsko, a właściwie przemysł wojskowy, dysponując olbrzymimi kwotami, jest w stanie zapewnić sobie dostateczna osłonę mass mediów oraz usłużnych uczelni, aby sprawy nie wydostawały się na światło dzienne.
Przypomnę, że takimi sprawami Fałszywej Flagi, było usuwanie odpadów fluorków z produkcji aluminium i bomby atomowej w pastach do zębów, pod pretekstem walki z próchnicą. Na świecie robiono to przez prawie 3 pokolenia, czyli ponad 70 lat. I proszę zauważyć, że w Polsce jeszcze obecnie istnieje pod bokiem Ministerstwa i Izb Lekarskich, w samej WARSZAWIE, KILKADZIESIĄT PRZYCHODNI ZAJMUJĄCYCH SIE TYM TRUCIEM LUDZI FLUOREM.
I co najciekawsze, żadna z tych instytucji nie reaguje, czyli uważają, że trucie jest wpisane w działalność tych atrap.

Co ma wspólnego fałszywa flaga operacji wojskowych z ginięciem pszczół? Bardzo dużo. Ginięcie pszczół jest bowiem, według dostępnych danych, spowodowane rozsypywaniem materiałów ferromagnetycznych w powietrzu.

Już w 2009 roku rozpoczęliśmy badania tzw.. trwałych smug. Wynikiem była publikacja na konferencji Bezpieczeństwo Narodowe w Poznaniu. Praca ta znalazła się w obiegu m.in. internetowym.


Obrazek


Udowodniliśmy, że smugi te są wynikiem realizacji wojskowego planu obniżenia jonosfery, w celu poprawy działania tzw. radarów horyzontalnych.
W 2014 roku udało się nam na radarze pogodowym Sat 24 uchwycić loty niezidentyfikowanych samolotów, kreślących na niebie znajome pasy. Nie tylko nam udało się udowodnić takie akcje za pomocą radaru pogodowego. W internecie znaleźliśmy zdjęcia potwierdzające nasze obserwacje.

Wiadomo od 2003 roku, że pszczelarze na świecie zgłaszają masowe ZNIKANIE pszczół, z angielskiego zwane CCD - Colon Collapse Disorder. Nie umieranie z powodu zatrucia, ale ZNIKANIE. Obserwacje wykazują, że pszczoły opuszczają ule, chociaż czerwie jeszcze się nie wykluły, królowa zostaje w ulu i zapas miodu jest spory.
Usłużne trolle, lub tzw. pracownicy masowej dezinformacji, oczywiście z tytułami naukowymi, zarówno w Unii Europejskiej jak i w Kraju, w licznych publikacjach usiłują wmówić społeczeństwu, że to umieranie pszczół spowodowane jest przez a to pestycydy, a to roztocza Varroa, a to inne pasożyty, na przykład pasożyta jelita Nosema, przez zimno, czy neonikotynoidowe pestycydy, etc.
Wykorzystując niewiedzę społeczeństwa, mieszają pojęcia: umieranie pszczół ze znikaniem pszczół. Prasa dla pszczelarzy pełna jest takich dezinformacji pisanych na zamówienie. I o dziwo, nikt nie protestuje.
Pierwsze zniknięcia pszczół, podane do publicznej wiadomości, miały miejsce już przed ponad 20 laty w Kalifornii. Największe straty ponieśli plantatorzy migdałów. Migdały są zapylane tylko przez pszczoły. Zniknięcia pszczół dotyczyły 50 % pasiek.
Obecnie plantatorzy kalifornijscy, a w szczególności plantatorzy migdałów, muszą sprowadzać pszczoły z Kanady i z Alaski. Znacznie podnosi to koszty upraw.
Podobnie, około 10 lat po wojnie jugosłowiańskiej, zaczęto podawać do publicznej wiadomości informacje o ginięciu pszczół na Bałkanach. Wiadomo, że radar horyzontalny w czasie wojny był w stałym użyciu. Opracowany przez NATO program pozwalał pokryć sztuczną jonosferą całą Europę, w okresie krótszym niż tydzień. Obecnie jest to za pewne znacznie krótszy okres.

Jak wiadomo, pszczoła posiada zmysł pozwalający jej orientować się w przestrzeni za pomocą zmian pola magnetycznego. Każdy może sobie przeprowadzić proste doświadczenie. Należy położyć na stole zwykły kompas i potem obok na przykład siekierkę. Okazuje sie, że w zależności od odległości siekierki od kompasu, igła magnetyczna zmienia kierunek.

Znany jest skład chemiczny oprysków - trwałych smug. W większości badanych przypadków jest on następujący, wraz ze wzrostem w procentach po opylaniu:

Aluminium powyżej 5120% normy
Bar wzrost powyżej 44480%
Bor powyżej 13100 %
Wapń 16600%
Chrom 28,2 mg/kg wobec śladowych ilości w kontroli
Miedź 78800%
Żelazo 33600%
Magnez 4320%
Mangan 11240%
Nikiel 672%
Ołów 202%
Stront 4900%
Wanad 1248%
Cynk 1186%

Ferromagnetyki zostały wytłuszczone. To one właśnie są odpowiedzialne z zmianę kompasu wewnętrznego owadów.
Pszczoła, zarówno w powietrzu jak i na kwiecie, styka się z tym “trującym” opadem. Nanocząstki przyklejają się do niej, mogą dostawać się do tchawek, dostają się do przewodu pokarmowego. Każda pszczoła “oblepia” się indywidualną ilością opadu. Tak więc jej zaburzenia kierunku i natężenia pola magnetycznego będą indywidualne. Po wylocie z ula, pszczoła udaje się w poszukiwaniu kwiatów. Każda w trochę innym kierunku. Oblepianie się nanocząstkami powoduje zaburzenie odbioru pola magnetycznego. Pszczoła więc lata i lata, aż padnie z powodu wyczerpania. Jeżeli na obszarze 1 ha, czyli 10 000 metrów kwadratowych, padnie 1000, czy też 10 000 pszczół, to nikt nie jest w stanie ich znaleźć, ponieważ na obszarze 10 metrów kwadratowych jedna pszczółka leżąca w trawie jest niewidoczna. A nawet jak ktoś znajdzie taką jedną pszczółkę, to nie skojarzy z padnięciem całej kolonii.
O tym, że sprawa znikania pszczół zależy od oblepiania nanocząstkami ferromagnetycznymi świadczy fakt, że także trutnie i inne owady reagujące na pole elektromagnetyczne również znikają. Po prostu pszczoły w ulach mogą być lepiej obserwowane i stanowią dochód pszczelarzy, są wiec bardziej kontrolowane.
Dezinformacje dobiegają do społeczeństwa w pierwszym rzędzie z oficjalnych organów rządowych i administracyjnych. Nawet komisja europejska wydała już dokument stwierdzający, że główną przyczyną znikania pszczół są opryski.
Problem polega na tym, że po pierwsze: opryski chemiczne istnieją od wielu, wielu lat, a pszczoły zaczęły zanikać około 10 lat temu, najbardziej na terenach działań wojennych.
Jest wyraźna korelacja pomiędzy stosowaniem trwałych smug, a znikaniem pszczół.
Poza tym, u ludzi zamieszkujących teren, na którym wojsko broni granic za pomocą trwałych smug, występuje choroba zwana Morgellons. Okres utajenia wynosi około 10 lat.
Zmiany notowane u ludzi są tak samo powszechne, jak znikanie pszczół i występują na całym świecie w tych samych regionach, tylko u ludzi po dłuższym czasie stosowania “oprysków”.
Proszę zauważyć, pomimo, że oficjalnie wiadomo o rozpylaniu nad naszymi głowami rozmaitego rodzaju związków chemicznych, państwowe instytucje powołane do ochrony środowiska, a opłacane przez podatnika, na swoich stronach internetowych nie zawierają nawet śladu informacji o chemtrailsach i morgellons. Taki jest zakres zacofania podstawowej wiedzy u urzędników.

W ostatnim okresie sytuacja staje się dramatyczna. 19 maja 2015 roku David Gutierrez opublikował artykuł, w którym podał, że w minionym roku, w takich stanach jak Iowa, Maine, Maryland, Oklahoma, Wisconsin, zniknęło 60% pszczół.
Najwięcej pszczół znika w okresie letnim, kiedy zbierają one pyłek. Średnio, w okresie od kwietnia 2014, do kwietnia 2015, zniknęło w USA 42% rodzin pszczelich.
Musisz pamiętać, Szanowny Czytelniku, że spośród 100 różnych roślin, które stanowią 90 % światowej diety, pszczoły zapylają 70 spośród nich.
Pszczoły są niezbędne do „produkcji” jabłek, cebuli, awokado, marchwi, mango, cytryn, cukinii, bakłażanów, ogórków, selera, kalafiora, pory, jarmużu, brokuł, gorczycy itd.
W 1940 roku w USA było 5 000 000 rodzin pszczelich, obecnie jest tylko 50 % tej wielkości.

Amerykanie, jak to oni, wszystko przeliczają na dolary. Uważają, że straty w wysokości 33% czyni hodowlę pszczół nieopłacalną. Tak wysokie straty w lecie są bardzo niepokojące. Autorzy podkreślają, że straty te zwiększają się właśnie w lecie.
W Chinach powstał już specjalny zawód zapylacza drzew. Świadczy to o tym, że ktoś chce przejąć monopol na żywność i na całym świecie doprowadza do zmniejszenia produkcji żywności: a to poprzez GMO, czyli rośliny nie wytwarzające nasion, a to przez pestycydy, czyli środki chemiczne zmniejszające produkcję, czy to poprzez niszczenie pszczół.

P.S.

Jak zacofana jest polska nauka świadczy patent nr 6315213 US złożony przez Armię USA w dniu 13 listopada 2002 roku dotyczacy polimeru rozpraszanego w trwałych smugach w celu wchłaniania wody. Polimer taki zmniejsza zdolność chmur do „produkcji” deszczu.
Innymi slwoy można w dowolnym miejscu na świecie, poprzez modyfikację sypanego proszku powodować albo deszcze albo suszę.
To zanczy, że można kontrolować uprawy żywności a więc i jej ceny.
Dlatego wlaśnie to Armia patentuje takie wynalazki.


ObrazekMożna wygrać wojnę bez wojny!
I dlaczego o tym w Polsce tzw. eksperci nic nie wiedzą i nie ostrzegają ludności zamiast tego durności opowiadaja o smugach kondensacyjnych? W internecie pełno jest takich telewizyjnych ekspertów wypowiedzi. Nie będę im robił reklamy.
Jest to jednocześnie dowód jak tworzy się od 1945 roku tzw . naukowców.
dr J. Jaśkowski

Tylko małe sekrety muszą być ukrywane.
Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu tzw. opinii publicznej.
Marshall Mc Luhan

Nie masz czasu na czytanie?
Będziesz miał na płakanie.


http://www.guardian.co.uk/environment/2 ... redspecies
http://www.guardian.co.uk/environment/2 ... tomb-hives
http://www.grist.org/article/2011-01-21 ... de-harmful
http://www.beeuntoothers.com/index.php/ ... crobe-refs
http://www.kirkwebster.com/index.php/collapse-and-recovery-the-gateway-to-treatment-free-beekeeping
http://www.kirkwebster.com/index.php/a-practical-plan-for-removing-all-treatment-from-commercial-apiaries
http://spectregroup.wordpress.com/2011/ ... honeybees/
https://www.youtube.com/watch?v=5WIhZBAosfQ
https://www.youtube.com/watch?v=fZqrMaAzYco
https://www.youtube.com/watch?v=UWeOvUGKwZY
https://www.youtube.com/watch?v=moqys6WeSyg
https://www.youtube.com/watch?v=cxM2MQShOoE
https://www.youtube.com/watch?v=f7Z35pSUPC4
https://www.youtube.com/watch?v=SpVFv4NwWLQ
https://www.youtube.com/watch?v=PiBiXvLXDS4
https://www.youtube.com/watch?v=ldGuW6MbvVw
https://www.youtube.com/watch?v=J_-Afcb7Ya8
https://www.youtube.com/watch?v=BxCrtsranP8
https://www.youtube.com/watch?v=OZtbxFoI0kY
https://www.youtube.com/watch?v=GUVrD5pkZ_4
https://www.youtube.com/watch?v=y4IPBzXfkYs
https://www.youtube.com/watch?v=s_7s07tg7ww
https://www.youtube.com/watch?v=6rJqLnCaPHs
https://www.youtube.com/watch?v=VWBueYWLB6M
https://www.youtube.com/watch?v=sDtWdZ4pbHk
https://www.youtube.com/watch?v=ZTbSVDfIPXM
naukawpolsce.pap.pl/ z 26 kwietnia 2015 roku.
http://www.polishclub.org/2013/07/21/dr ... m-czesc-1/
http://www.dailymotion.com/video/x1yune ... rails_tech
http://www.prisonplanet.pl/multimedia/g ... 2021997870
http://www.prisonplanet.pl/multimedia/g ... 2021997870
https://www.youtube.com/watch?v=E_BcIf855FE
http://gloria.tv/?media=592317&language=YiwzPCkSG6u
http://educodomi.blog.pl/2014/07/13/50- ... istorii-2/
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_tech ... 1649349431
http://chemtrailswielun.blogspot.com/20 ... rials.html
http://alexjones.pl/pl/aj/aj-nwo/aj-smu ... chemtrails-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.

Avatar użytkownika
krzysiek4
Przyjaciel
 
Posty: 2711
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sty 2014, 17:58
Lokalizacja: Peloponez

Re: Chemtrails

przez krzysiek4 » środa, 30 mar 2016, 19:37

Chemtrails-NWO-grypa-fałszywa flaga cz. I

Obrazek


Od 2003 roku, nad ziemią pomiędzy Odrą i Bugiem, nieznani sprawcy rozsypują bardzo toksyczne substancje. Próby uzyskania informacji w instytucjach zwanych państwowymi spełzły na niczym. Albo w ogóle brak odpowiedzi albo odpowiedź brzmi: „My o niczym nie wiemy”. Programy informacyjne w mass mediach głównego nurtu dezinformacji, jak sama nazwa wskazuje, służą dezinformacji, a nie wyjaśnianiu sprawy.

Internet już dawno byłby zniszczony, gdyby właśnie nie obfitość informacji, która powoduje chaos. Najczęściej chaos ten powstaje dzięki trollom, lub dzięki użytecznym, ale słabo wyedukowanym idiotom. Proszę zauważyć, że większość osób korzystających z Internetu, to ludzie młodzi, żądni wiedzy, aktywni. Od ponad dwudziestu lat, specjalnie stworzone warunki, powodują deportacje ekonomiczne tej grupy.

Zostają osobnicy po tzw. humanistycznych licencjatach, typu politologia, czyli przedmiot zajmujący się oszukiwaniem ludzi; jakaś socjologia, czy psychologia, przedmiot oderwany od rzeczywistości. Pomimo ogólnie dostępnej wiedzy na temat skażeń środowiskowych np. ołowiem, kadmem, czy fluorem, żaden psycholog nie zleca przeprowadzenia tych podstawowych badań, a zaleca przeprowadzanie testów.
Typowym oderwaniem od życia jest nagminnie dzisiaj uprawianie przez wszelkiego rodzaju poradnie psychologiczne wróżbiarstwa w rodzaju ADHD. Pomimo, że autor tego pojęcia, na którym się dorobił całkiem niezłego majątku, już w 2007 roku przyznał się, że wymyślił to całe ADHD w jednym tylko celu, dla uzyskania dotacji, to do dnia dzisiejszego w Polsce nadal istnieje kilkuset specjalistów, doktorów i ekspertów, a może i profesorów „leczących” dzieci z ADHD. Oczywiście kochające mamuśki prowadzą dzieci na te zajęcia terapeutyczne.
Czemu mamy się dziwić matkom, kiedy nasze rządowe instytucje służą temu samemu - czyli nabieraniu ludzi. Przed rokiem wydano z budżetu, czyli z naszych pieniędzy, 100 milionów złotych na zjazd sekty Al Gore, czyli globalnego ocieplenia. Już na początku zapowiedziano, że żadne referaty dotyczące działalności wojska nie mogą być prezentowane, np. o geoinżynierii. Ale mniej wartościowy lud nad Wisłą można ogłupiać systematycznie, np. poprzez wprowadzanie do szkół tematu Globalne Ogłupianie, tj. chciałem napisać Ocieplenie.
I czy po 10 latach takiej indoktrynacji jednostronnej, można się dziwić tym wszystkim idiotyzmom z handlem dwutlenkiem węgla, czyli naturalnym produktem oddechowym? Przypomnę, że my jako ludzie, wydzielamy ok. 6.5 x 10E15, w przeliczeniu na czysty węgiel, a spalamy łącznie 4.5 x 10E15, czyli o 1/3 mniej. Może dlatego ten Światowy Rząd dąży do depopulacji.
Przypomnę, nas Polaków ma być nie więcej aniżeli 15 300 000 ludzi. To jest dokładna wielkość podana w publikacji Klubu Rzymskiego z 1971 roku.

Przed rokiem opublikowałem artykuł o nasileniu od 2009 roku „obsypywania” mieszkańców kraju nad Wisłą, przez nie oznakowane samoloty. Podałem, że od stycznia do marca 2013 roku, tylko kilka dni było słonecznych. I od razu w te słoneczne dni na niebie pojawiały się samoloty, rozsypujące to paskudztwo. Ta data, 2009 rok, jest ważna i warta zapamiętania.
W roku bieżącym podobnie, cały styczeń i luty zachmurzone. Słoneczko pojawia się na kilka godzin i wraz z nim samoloty.
Uważna obserwacja tych maszyn i rozsypywanego paskudztwa pozwala stwierdzić, że rozmiar cząstek uległ znacznemu zmniejszeniu. Dawniej te smugi rozpraszały się po kilkudziesięciu minutach, nawet po 200, obecnie rozmywają się po ok. 5 minutach. Jest to dowodem bezpośrednim na stosowanie nanocząsteczek do rozpylania. Niejednokrotnie widzimy 3-4 samoloty latające jednocześnie i kreślące te złowrogie krzyże w kształcie litery X.
Dzisiaj już wiemy, że nad naszym niebem latają samoloty wypożyczone z Ukrainy, a środki do obsypywania dostarcza CIECH. Muszą robić interes, nieprawdaż?
Oczywiście oficjalnie żaden z aktorów grających rolę polityków nie zabiera w tym temacie głosu. Świadczy to o dobrej tresurze, na odpowiednich szkoleniach, o których czasami informuje prasa, pod pretekstem skandali.
Ta sytuacja braku informacji od instytucji zwanych rządowymi, wskazuje na jedno, mianowicie, że rząd wcale nie jest wybranym przez naród organem, do realizowania określonych celów dla dobra tej grupy, ale jest grupą aktorów, ustanawianych do realizacji dwu celów:

po pierwsze: ściągania podatków,
po drugie: utrzymywania spokoju na danym terenie.

Żyjemy po prostu w innym rodzaju niewolnictwa. Niewolnik miał zapewniony wikt i opierunek, plus mieszkanie. Schodząc z kosztów, „pracodawca” przerzuca to na „wolnych” ludzi. Dlatego już 30 - 40 lat temu zapadła decyzja NWO o podziale Europy Środkowej na jednostki o 5 -10 milionach ludzi. Przetestowano to na Czechosłowacji, a potem poszła Jugosławia. Obecnie idzie Ukraina, a potem Polska.

Wracając do chemtrails. Ten rozsypywany pył, tak jak to podają badacze zagraniczni, to między innymi kadm, aluminium, bar, stront, bifenole, itd. Są to wysoce toksyczne pierwiastki, najczęściej neurotoksyny.
Wiadomo z podstaw biofizyki, że nanocząsteczki poruszają się w organizmie człowieka zupełnie inaczej, aniżeli produkty wprowadzane drogami fizjologicznymi. Wielkość nanocząsteczek pozwala im przechodzić pomiędzy komórkami i wnikać poprzez błony komórkowe. Takie nanocząsteczki, po dostaniu się do komórki, zaburzają jej cykl metaboliczny i są przyczyną powstawania nowotworów.
W 1958 roku FDA stworzył GRAS, czyli wykaz produktów ogólnie uznanych za bezpieczne, czyli produktów, których bezpieczeństwa dla człowieka nie trzeba udowadniać poprzez prowadzenie dodatkowych badań. Obecnie na tej liście znajduje się już 4300 składników. Ale dotyczyło to tzw. normalnej wielkości cząstek. Obecnie stosowane nanocząsteczki zachowują się zupełnie inaczej.
W 1997 roku stworzono tzw. dobrowolny system powiadamiania o składzie chemicznym produktu. Od tego czasu liczba ich wzrosła o kolejne 451 dodatków [w sumie ponad 4300].
Już w 2010 Government Accountabillity Office opublikował raport, że taki system jest niewystarczający. Wykorzystywanie nanocząsteczek przez przemysł spożywczy, całkowicie zmieniło spojrzenie na te dodatki.
Alliance for Natural Health stwierdził, że te sztucznie wytwarzane nanocząsteczki, są o wiele bardziej reaktywne, potencjalnie toksyczne i często mniej trwałe. Swobodnie przechodzą przez barierę krew - mózg i barierę łożyskową u kobiet w ciąży. Mogą swobodnie migrować do różnych narządów i tkanek, powodują także większą biodostępność innych trucizn.
W tym samy czasie Uniwersytet w Missouri, wydział Rolnictwa, Żywności i Zasobów Naturalnych, opracował metodę badań nanocząsteczek srebra. Cząstki te są bardzo często stosowane w chemtrails, ponieważ mogą powodować opady deszczu, czy śniegu. Uniwersytet podał, że już ponad 1000 produktów spożywczych opartych jest na technologii nanocząsteczek.
W 2012 roku The Environmental zadał proste pytanie FDA, czy nie czas już wprowadzić zakaz stosowania nanocząsteczek w przemyśle spożywczym i do opryskiwania atmosfery. Pytanie pozostało bez odpowiedzi.
Dlaczego dodaje się nanocząsteczki do żywności? Udowodniono, że podanie nanocząsteczek, szczególnie do przetworzonej żywności, zapewnia jaśniejsze barwy, co jest istotne np. w mące, przy wypieku chleba, ciastek i itd. Dodatek nanocząsteczek pozwala na dłuższe zachowanie świeżości przetworzonej żywności. Jak wiadomo, srebro jest antybakteryjne.
Produkty, w których występują nanocząsteczki srebra, to między innymi dostępne na naszym rynki Mentosy, cukierki M&M, bita śmietana Frosting, Nestle śmietanka do kawy, Jello Banana Cream Pudding, Trident Gum, Gum Dentyne. W produktach tych znajduje się dwutlenek tytanu.
Nanocząsteczki, które dostają się do organizmu drogą oddechową, np. TiO2, czy azbest, silikon, gromadzą się w płucach i powodują stany zapalne. Cząsteczki te mogą przechodzić przez błony komórkowe i uszkadzać DNA. Przechodzą one swobodnie przez barierę krew - mózg i z łatwością przenikają do łożyska. Obecnie, jak to udowodniono, stosuje się w chemtrails zarówno nanocząsteczki srebra, aluminium, węgla, krzemu, tlenków metali. Tlenki ferromagnetyczne są odpowiedzialne za ginięcie pszczół - CCD.
Nanocząsteczki polistyrenowe w małych ilościach powodują upośledzenie wchłaniania żelaza, a zatem anemię, w dużych ilościach ulegają natomiast wchłanianiu do komórek i zmieniają ich struktury.
Richard Smaller z Rice University udowodnił, że nawet nanocząsteczki węgla zachowują się zupełnie inaczej, aniżeli węgiel. Normalny grafit jest nieszkodliwy, natomiast nanocząsteczki grafitu są już bardzo szkodliwe. Spowodowane jest to tym, że w tej samej masie mamy o wiele większą powierzchnię. Można to porównać do żelaza. Sztabka żelaza może sobie swobodnie leżeć na stole i nic się nie dzieje, ale ta sama masa żelaza, ale rozpylona potrafi się sama zapalić, bez konieczności podpalania.
Niestety, te sprawy są zupełnie nie przebadane i nie wiemy co się dzieje z nanocząsteczkami w organizmie.
Teraz wyraźnie widać, dlaczego wprowadzono system grantów, który zniewolił naukę, nie tylko w Polsce. Żadna wyższa uczelnia nie bada wpływu nanocząsteczek na zdrowie ludzi. Na takie bezeceństwa żaden urzędniczyna nie da pieniędzy. Wyraźnie widzimy także dobre i złe strony naszego upadku nauki. Brak grantów uspokaja sumienie ekspertów, odstępujących od prowadzenia badań. Jak podawałem, w 38-milionowej Polsce powstaje ok. 100 patentów rocznie. Korea Południowa ma ok. 14 000 patentów, a w latach 70-tych mieliśmy po tyle samo. Jakiekolwiek porównywanie nie ma sensu.
Ale to powoduje także, że wszelkie nowinki wchodzą z opóźnieniem, dobroczynnym dla naszego zdrowia.
Dr J. Jaśkowski

„Błądzić jest rzeczą ludzką, kłamać demokratyczną.” (N.G. Davila)

http://www.youtube.com/watch?v=_AN7dycoF8o
http://www.youtube.com/watch?v=FfUuTFRMFsA
http://www.youtube.com/watch?v=ypFH
http://www.youtube.com/watch?v=ghsv8Kg44Ew
http://www.youtube.com/watch?v=7LqkjDTqCkY
http://www.youtube.com/watch?v=B5rINSTuE4Q
http://www.youtube.com/watch?v=9YQ4MNX5vic
http://www.youtube.com/watch?v=mj1xh8gG5qo

Kontakt: jerzy.jaskowski@o2.pl

Rozpowszechnianie wszelkimi możliwymi sposobami jest jak najbardziej wskazane.http://infonurt3.com/index.php?option=c ... laga-cz-i-Chemtrails-NWO-grypa-fałszywa flaga cz. IIObrazekWracając do naszych oprysków, zwanych z angielska chemtrails, zafundowanych nam przez, istniejący jak widać od dawna, Rząd Światowy. Piszę specjalnie „Rząd Światowy”, ponieważ lokalny nie ma pojęcia, co to za samoloty, a przecież każdy je widzi. I widzi, jak sypią na ludzi.
Otóż w 2009 roku, WHO, poprzez zmianę definicji epidemii i pandemii, ogłosiło epidemię świńskiej grypy AH1N1. Zupełnie nie miał znaczenia fakt, że wirus ten znany był lekarzom na całym świecie od 1976 roku, kiedy to „przypadkowo” znaleziono go koło laboratorium broni biologicznej armii amerykańskiej. Pomimo, że jeszcze w 2007 roku PZH podawał tą informację w swoich publikacjach, to nagle po 2 latach, w 2009 roku „zapomniał” o tym fakcie.
Otóż dziwnym losu zrządzeniem, ogłoszenie tej epidemii zbiegło się z obserwacjami lekarzy angielskich, notujących wzrost zachorowań na stany zapalne górnych dróg oddechowych, w kilka dni po intensywnym sypaniu z powietrza. Objawy te były rozpoznawane jako grypopodobne, lub wręcz grypowe.
Fakt występowania tych samych objawów, które mogą być powodowane wirusem, a innym razem wdychaniem nanocząsteczek wymienionych powyżej, wyjaśnia zmniejszenie liczby zgonów pogrypowych w 2009 roku.
Przypomnę, że eksperci od grypy z Atlanty, czyli urzędnicy, szacowali, że w Ameryce musi umrzeć ok. 90 000 ludzi w 2009 roku, jak się nie będą szczepili. A naprawdę w omawianym okresie zmarło ok. 256 osób, ale z powodu grypy tylko 18 (!!!), na 320 milionów obywateli.
Jeżeli wdychanie tych „zanieczyszczeń” powoduje objawy grypopodobne, przede wszystkim długo, przez okres nawet kilku miesięcy utrzymujący się tzw. suchy kaszel, to trudno się dziwić, że lekarze mają problem z postawieniem poprawnego rozpoznania. Przecież na uczelniach medycznych, przynajmniej w Polsce, nikt nie uczy o skutkach zdrowotnych wdychania tych nanocząsteczek. Mało tego, żaden histopatolog nie ma możliwości rozpoznania tego świństwa pod mikroskopem. Stosowane normalnie mikroskopy mają powiększenie rzędu 50 - 200 razy. Nanocząsteczki trzeba oglądać pod powiększeniem 700 do 1000 razy.

I tutaj jest pies pogrzebany. Możesz sobie, Szanowny Czytelniku, wypluć płuca, a będzie to zaliczone do zakażenia wirusowego i będą tobie wmawiać, że tylko szczepionka może ocalić ci życie. A jeżeli się nie szczepiłeś, to musisz cierpieć i kaszleć. Sam sobie jesteś winien.
Widzimy to w szczególności po wzroście aktywności celebrytów namawiających do szczepień, nawet przymusowych.
Taka p. profesor magister L. Brydak, gdzie tylko może, tam swoje 3 grosze na temat szczepień wsadza, pomimo, że jak wykazuje to w wypowiedziach medialnych, przez 40 lat pracy zawodowej, nie nauczyła się nawet historii epidemiologii. Ostatnio w Wirtualnej Polsce produkowała swoją wiedzę twierdząc, że inteligencja związana jest ze szczepieniami, a nie odwrotnie, jak wykazuje życie. Udowodniono bowiem, że głównie sprzeciwiają się szczepieniom osoby wykształcone, z dużych miast, szczególnie związane z zawodami medycznymi. A szczepią się osobniki przestraszone. Osoba, która przez 40 lat pracy nie nauczyła się rozróżniać grypy, od zapaleń płuc bakteryjnych i innych, wrzuca wszystko do jednego worka [vide witryna grypy] i usiłuje naciągnąć budżet Służby Zdrowia na przerzucanie pieniędzy społecznych, do prywatnej kieszeni producentów szczepionek. Ciekawe, co się za tym kryje.?

Jest to tym bardziej zastanawiające, że dane medyczne potwierdzają jednoznaczny związek, że osoby szczepiące się przeciwko grypie chorują ciężej i częściej. Szczepienia przeciwko grypie zwiększają umieralność na grypę i zapalenia płuc. Wzrost odsetkowy jest proporcjonalny do wzrostu populacji zaszczepionych.

Jak bronią się producenci szczepionek? Np. przez produkcję rozmaitych filmów, mających pokazać skutki rzekomych epidemii nieznanego wirusa. Pragnę przypomnieć, że współcześni wirusolodzy nie potrafią udowodnić większości swoich odkryć wirusologicznych. Aby stwierdzić, czy dany artefakt widzialny w mikroskopie elektronowym jest wirusem, trzeba go wyhodować, rozmnożyć i zaszczepić do innego organizmu żywego, otrzymując te same objawy chorobowe. Ani w przypadku HIV, ani w przypadku rozmaitych innych „mutacji”, wirusolodzy tego prostego testu nie wykonują, zdając się na photoshop i mikroskop elektronowy.
Ostatnio wydano aż 190 milionów dolarów na głupiutki film pt. „Wojna światowa Z” [World War Z]. Główną ideą filmu jest wtłoczenie bezmózgowcom, czyli społeczeństwu, informacji, że nieszczepienie jest „be”, przeżyją tylko ludzie szczepieni, ludzkość uratuje WHO. Tylko Rząd Światowy – ONZ, może coś zrobić w tej sytuacji. Jak pamiętamy, jedyne, co w ciągu ostatnich tylko 10 lat Rząd Światowy zrobił, to zmienił swoje własne definicje epidemii i pandemii, aby pod nowym szyldem wyłudzić od rządów lokalnych ok. 4,5 miliarda dolarów, na nikomu do niczego nie potrzebną szczepionkę przeciw grypie. Poza tym, wprowadził cholerę na Haiti, gdzie zmarło ponad 5000 osób, i cisza. Doprowadził do pojawienia się nowej poszczepiennej choroby, zwanej narkolepsją. Już choruje na nią ponad 1000 osób tylko w Skandynawii [nagłe zwiotczenie mięśni z kilkusekundowym snem, tragiczne w czasie np. prowadzenia samochodu]. Zaszczepił polio 47.500 dzieciom w Indiach. Tyle ofiar bezmyślnej albo i nie, działalności ONZ i B.Gatesa, kiedy normalnie w Indiach chorowało ok. 250 dzieci rocznie na polio [na ponad 1200000000 ludzi].

I to naciąganie budżetu na szczepionki przeprowadza się w czasach, gdy powodem zabierania co piątego dziecka rodzicom jest ich bieda.
I to wszystko w czasach, gdy najniższa emerytura wynosi 830 złotych, a np. dodatek dla inwalidy wojennego, całkowicie niezdolnego do poruszania się, wynosi 305 złotych.
I to wszystko w czasach, gdy 10 % społeczeństwa ma 5 złotych na dzień, by przeżyć.
Ładnie można dzielić się społecznymi pieniędzmi. To jest właśnie zaleta tzw. zdrowia publicznego. Żadnej odpowiedzialności, tylko pieniądze.

Jaki to ma związek z chemtrails? Ano właśnie, objawy grypowe są zupełnie takie same, jak obawy po wdychaniu tych nanocząsteczek, zrzucanych z samolotów. Takie maleńkie igły, jak wpadną do górnych dróg oddechowych, to pobudzają receptory kaszlu. Niestety, są za małe, aby kaszel je usunął. Dlatego chorzy kaszlą przez kilka miesięcy, aż taka nanocząsteczka przesunie się dalej od receptora. O tym wiedzą wojskowi, którzy te loty obsługują.
Nie jest to pierwsza taka fałszywa flaga odwracania uwagi od istoty problemu.
W 1947 roku wciśnięto ludziom związek próchnicy z brakiem fluoru, co jest kompletną bzdurą. Ale pozwoliło to wysoce toksyczny odpad poprodukcyjny aluminium i uranu - kwas fluorowodorowy, zamiast składować i płacić za składowanie, podzielić na małe porcje i wcisnąć do past do zębów i zarabiać.
Podobnie w latach 70-tych, zaczęto wciskać ludziom związek pomiędzy rakiem płuc, a paleniem papierosów, chcąc ukryć skutki tzw. doświadczalnych wybuchów atomowych. Przypomnę, że nasi mniej, lub bardziej przystojni wojacy, wysadzili ok. 52 000 bomb atomowych, wielkości tej zrzuconej na Hiroszimę [tzn. suma mocy]. Daje to średnio 3 bomby w jednym dniu, w owym okresie czasu. Podstawowe prawo fizyczne mówi o zachowaniu masy i energii. Te promieniotwórcze pierwiastki, np. alfa o energii 5-6 MeV, rozsypane wybuchem, muszą opadać po całym świecie. Filtrem jest nasz układ oddechowy. Energia wiązań komórkowych jest rzędu 6-7 eV, czyli milion razy mniejsza. Jeżeli po pudełku zapałek przejedzie się czołg, to na pewno z pudelka nic nie zostanie. A my nazywamy to rakiem płuc, nerek, pęcherza moczowego itd. Wiemy to doskonale po badaniach weteranów USA. Tylko w testach atomowych „użyto” 245 000 ludzi.
Podobnie odwraca się uwagę od raka skóry, poprzez wmawianie, że to słońce, a nie stosowane w kosmetykach rakotwórcze substancje, np. formaldehyd, są jego przyczyną.
A obecnie mówi się o grypie, zamiast obsypywaniu - chemtrails. I oczywiście, jak chorujesz, to ty sam jesteś sobie winien, ponieważ się nie zaszczepiłeś, a tak miło ciebie zapraszano. Natomiast chemtrails nie istnieją, przecież żadna instytucja państewka nie potwierdziła tego faktu.
Dr J. Jaśkowski

cbdo.
http://www.polishclub.org/2013/10/27/dr ... rzednowek/
http://dakowski.pl//index.php?option=co ... &Itemid=53
http://dakowski.pl//index.php?option=co ... Itemid=119
http://dakowski.pl//index.php?option=co ... &Itemid=63
http://www.polishclub.org/2014/02/06/dr ... ich-ludzi/
http://www.polishclub.org/2014/01/06/dr ... o-czesc-2/
http://www.polishclub.org/2013/11/22/dr ... e-czesc-2/
http://www.polishclub.org/2013/11/12/dr ... e-czesc-2/
http://www.polishclub.org/2013/07/23/dr ... m-czesc-2/
http://www.polishclub.org/2013/07/21/dr ... m-czesc-1/
http://www.polishclub.org/2013/05/18/dr ... j-czesc-4/
http://www.polishclub.org/2013/04/07/dr ... -wywolane/
http://www.polishclub.org/2012/10/31/dr ... czesc-iii/
http://www.polishclub.org/2012/06/26/dr ... na-cz-iii/
http://www.naturalnews.com/chemtrails.html
http://www.naturalnews.com/041133_geoen ... _food.html
http://www.naturalnews.com/041094_geoen ... layer.html
Oświadczenie dr George Lucier -National Toxicology Program U.S.Department of Health and Human Services
http://www.thenewamerican.com/ No Proof of Man-Made Climate Change, Says Greenpeace Co-founder
http://www.carnicominstitute.org/html/m ... ption.html
http://www.thenewamerican.com/tech
http://www.thenewamerican.com/tech/envi ... g-language
http://www.geoengineeringwatch.org/
http://www.occupycorporatism.com/
http://www.carnicominstitute.org/articles/bio2011-4.htm
http://www.thelibertybeacon.com/2014/01 ... ot-it-yet/
http://www.youtube.com/watch?v=UdtLTyNOB0A#t=19
http://www.youtube.com/watch?v=PiBiXvLXDS4
http://www.youtube.com/watch?v=9aHEwpWqpu0
http://www.youtube.com/watch?v=_AN7dycoF8o
http://www.youtube.com/watch?v=FfUuTFRMFsA
http://www.youtube.com/watch?v=ypFH
http://www.youtube.com/watch?v=ghsv8Kg44Ew
http://www.youtube.com/watch?v=7LqkjDTqCkY
http://www.youtube.com/watch?v=B5rINSTuE4Q
http://www.youtube.com/watch?v=9YQ4MNX5vic
http://www.youtube.com/watch?v=mj1xh8gG5qo

Kontakt: jerzy.jaskowski@o2.pl
Rozpowszechnianie wszelkimi możliwymi sposobami jest jak najbardziej wskazane.

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-inform ... o-grypa-fałszywa-flaga-cz-ii
-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.

  Poprzednia strona
Posty: 15   •   Strona 2 z 2   •   1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Teraz jest poniedziałek, 18 gru 2017, 01:05