Promowanie Pedofili.
Żydowski Nowy Porządek Świata już jest i działa. Niektórzy ludzie uważają NWO za dyktaturę która ma dopiero nadejść - i jest to poważny błąd. Ponieważ owa globalna dyktatura już istnieje, a chipy pod naszą skórą to jest jej ostatnie stadium. W tym dziale wszyscy bez względu na orientację polityczną, religijną i narodowościową łączą się we wspólnej sprawie i działają niczym jedność. Jest to jedyna droga przeciwstawienia się i przeciwdziałania globalnemu łagru pod szyldem NWO

Posty: 1   •   Strona 1 z 1
artur188
Bywalec
 
Posty: 350
Dołączył(a): środa, 11 mar 2015, 21:12

Promowanie Pedofili.

przez artur188 » wtorek, 19 sty 2016, 23:55

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Promowanie Pedofili.

Okultyzm coraz bardziej rozkłada czarne skrzydła nad światem, nie ma już tematów tabu, nikt nie jest bezpieczny, prawo zamiast chronić dzieci wpycha je w ręce zła.

Shin Takagi założył firmę “Trottla”, firma ta produkuje lalki dla pedofili.
Według mężczyzny, lalki mają być cennym narzędziem w walce przeciwko przemocy wobec dzieci. ?!

Wśród produktów znajdują się lalki dzieci do 5 lat, a firma ma klientów na całym świecie. Posłuchajcie co ten dewiant mówi, kładąc nacisk na potrzebę akceptacji zła :

“Musimy zaakceptować fakt, że nie ma sposobu na to, aby zmienić naturalne potrzeby niektórych ludzi. Pomagamy ludziom wyrazić swoje pragnienia, zgodnie z normami prawa i etyki. Nie warto żyć, jeśli musisz tłumić swoje pragnienia… ”. Tak twierdzi właściciel firmy.

Obecnie metody leczenia pedofilów opierają się o metodę behawioralną i kastrację chemiczną …

Analiza stworzona przez Mayo Clinic - organizacje non-profit z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, jasno wyjaśnia, że żadne formy leczenia nie zmienią “orientacji seksualnej” pedofila.

Ma to wpłynąć na legalizacje pedofili :

https://plus.google.com/+LigaŚwiata/posts/W3BHDh59x7D]https://plus.google.com/+LigaŚwiata/posts/W3BHDh59x7D *

http://ligaswiata.hvs.pl/prawda-o-eduka ... raficznym/

Według Takagiego, jego lalki uratują dzieci przed wykorzystywaniem, a jego klienci, a są wśród nich lekarze, nauczyciele, celebryci …, są wdzięczni za możliwość realizacji swoich marzeń.

Poprzez zaniechanie, zaczynamy pozwalać na wszystkie najohydniejsze wynaturzenia. Zbliżamy się niebezpiecznie szybko do czasów w których zmieniona zostanie definicja człowieka, a to umożliwi wprowadzenie mordów rytualnych, pedofili i kanibalizmu …

http://ligaswiatowa.hvs.pl/kanibalizm-to-nie-fikcja/

Liga Świata

http://ligaswiata-blog.tumblr.com/post/137497681139/promowanie-pedofili-okultyzm-coraz-bardziej
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*Link nie działa

Posty: 1   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Teraz jest poniedziałek, 18 gru 2017, 01:13