Czas pogodzić się z wszechobecnym nadzorem
Żydowski Nowy Porządek Świata już jest i działa. Niektórzy ludzie uważają NWO za dyktaturę która ma dopiero nadejść - i jest to poważny błąd. Ponieważ owa globalna dyktatura już istnieje, a chipy pod naszą skórą to jest jej ostatnie stadium. W tym dziale wszyscy bez względu na orientację polityczną, religijną i narodowościową łączą się we wspólnej sprawie i działają niczym jedność. Jest to jedyna droga przeciwstawienia się i przeciwdziałania globalnemu łagru pod szyldem NWO

Posty: 2   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
krzysiek4
Przyjaciel
 
Posty: 2711
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sty 2014, 17:58
Lokalizacja: Peloponez

Czas pogodzić się z wszechobecnym nadzorem

przez krzysiek4 » poniedziałek, 14 gru 2015, 08:24

– mówi Julian Assange.

Twórca portalu Wikileaks od trzech lat jest faktycznie uwięziony w ambasadzie Ekwadoru w Londynie. Przemawiając przez internet na konferencji z okazji 10 lat portalu „Russia Today” w pesymistycznym tonie mówił o perspektywach walki z podsłuchiwaniem, nadzorowaniem i ciągłym kontrolowaniem obywateli przez służby specjalne.


-----------------Obrazek


Assange stwierdził, że obecnie wszystkie państwa świata – nie tylko wielkie mocarstwa – uważają szpiegowanie obywateli za uzasadnioną praktykę. Zagrożenie terroryzmem wykorzystywane jest jako wygodne uzasadnienie, co więcej, część ludzi jest skłonnych z tego powodu zgodzić się na stałą kontrolę. Urządzenia podsłuchowe czy kamery, a także sprzęt do gromadzenia, analizowania i obróbki informacji są coraz bardziej zaawansowane i coraz tańsze. Nie ma zatem szans, by prawo do prywatności było respektowane. Według Assange’a, który o nadużyciach amerykańskich służb pisał od wielu lat, wszelkie dyskusje o jego obronie, czy nawet wprowadzanie praw chroniących obywateli na nic się nie zda. Niezależnie od prawa i działalności aktywistów społecznych tajne służby i tak będą robić swoje.

Twórca „Wikileaks” podkreślił, że masowa inwigilacja odebrała prywatność zwykłym obywatelom, nie dając wiele w zamian. Terroryści, których poszukują służby bezpieczeństwa, świetnie radzą sobie z nowymi technologiami i potrafią ominąć zabezpieczenia. Zwykli ludzie, którzy wiedzą o wszechobecnej inwigilacji, zaczynają się samoograniczać – przez telefon i w internecie mówią mniej i nie wprost, byle nie zostać uznanymi za podejrzanych.

Assange zasugerował, by zamiast toczenia przegranej walki o prywatność zastanawiać się nad alternatywnymi, niezwiązanymi z państwową kontrolą metodami komunikacji.
AR

Źródło: Strajk.eu
http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-inwigi ... egralismy-–-nie-ma-juz-prywatnosci


-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.

artur188
Bywalec
 
Posty: 350
Dołączył(a): środa, 11 mar 2015, 21:12

Re: Czas pogodzić się z wszechobecnym nadzorem

przez artur188 » wtorek, 19 sty 2016, 08:17

Obrazek

Ustawa inwigilacyjna.

Ostrzegaliśmy od 2011 roku, dzień po dniu …

Hakerzy ujawnili, czym szpiegują nas polskie służby.

Stało się – tak w skrócie, można podsumować głosowanie w sprawie nowelizacji ustawy o policji. Zyskała ona już miano ustawy inwigilacyjnej.

Sejm głosami PiS przyjął nowelizację ustawy, wprowadzono niewiele poprawek zaproponowanych przez opozycję.

( Przypominamy : https://www.facebook.com/Wybierz.Wolnos ... 6008784310, https://www.facebook.com/prezydent.pols ... 2668920352)

PO specjalnie dla PiS i Macierewicza przygotowywało tą ustawę. Ustaw była przygotowywana od kwietnia 2013 roku. Skąd wiemy, niedługo zapoznam was z pewnymi czarami, jakich dopuściliśmy się przeciwko masonerii reprezentowanej przez PiS i PO.

„Internet musi być kontrolowany. Życie jest najważniejsze. Chcemy się ustrzec przed zbrodniami. Społeczeństwa dotknięte aktami przemocy i terroru akceptują kontrolę internetu. Proszę pamiętać, że przedstawiciele ISIS kontaktują się właśnie przez internet …“


Tekst powstał rok temu.

Hakerzy ujawnili, czym szpiegują nas polskie służby.

Ponad dwa tygodnie temu ofiarą hakerów padła firma Hacking Team dostarczająca oprogramowanie szpiegujące dla rządów, m.in. dla polskich służb bezpieczeństwa (CBA, CBŚ, ABW, SKW i policja).

Większość informacji na ten temat można znaleźć w analizie fundacji Panoptykon, jednak z wycieku, możemy się dowiedzieć również kilku rzeczy, dzięki którym będziemy mogli się w jakimś stopniu zabezpieczyć.

Dla tych, którzy nie wiedzą o co chodzi: Jak wynika z opublikowanej korespondencji, jak dotąd, co najmniej od 2012, z oprogramowania Hacking Team (służącego wyłącznie do inwigilacji komputerów, chociaż w 2014 roku pytali również o wersję na urządzenia mobilne) korzysta CBA, które wydało na nie 250 tys euro.

Jednakże inne służby były również chętne do jego zakupu. Już w 2010 roku Komenda Główna Policji i Służba Kontrwywiadu Wojskowego kontaktowały się z Hacking Team, a SKW pod koniec 2011 roku pytała o jego cenę oraz prosiła o zademonstrowanie na żywo jego możliwości. W 2015 roku zainteresowanie platformą Hacking Team wypłynęło od ABW i CBŚ, którym również na żywo zaprezentowano jej działanie.

"Jedynymi terrorystami są członkowie partii politycznych, tworzący zamachy fałszywej flagi, mające ograniczyć swobody obywatelskie …”

System RCS (nazwa oprogramowania do infekowania komputerów), to kompleksowa platforma służąca do infekowania, a następnie zdalnego i ukrytego kontrolowania urządzeń takich jakich komputery i telefony komórkowe.

System ten umożliwia m.in. przejęcie kontroli nad wybranym urządzeniem, a następnie utrwalanie wszystkich czynności jego użytkownika. Operator może oglądać odwiedzane przez ofiarę strony WWW, czytać przesyłaną pocztę i SMSy, włączać mikrofon i kamerkę, podsłuchiwać rozmów przez Skype, przechwytywać wpisywane na klawiaturze słowa, m.in. hasła, ściągać kontakty i historię połączeń z telefonu, robić zrzuty ekranu oraz śledzić lokalizację poprzez pobieranie danych z GPS.

Odnośnie bezpieczeństwa rad kilka…

Po pierwsze, nie otwieraj podejrzanych załączników. Tak wygląda jeden z tych, które rozsyła/rozsyłało CBA. Po jego otworzeniu na komputer automatycznie pobierany jest wirus.

Po drugie, lepiej nie używać kont Google. Podczas prezentacji dla CBŚ telefon nie był podpięty pod konto Google, co przeszkodziło w zademonstrowaniu działania wirusa.

Po trzecie, lepiej unikać rootowania smartphonów (modyfikowania tak by uzyskać dostęp do plików systemowych), a najlepiej w ogóle z nich zrezygnować na rzecz klasycznych komórek. Z korespondecji pomiędzy Hacking Team a CBA wynika, że zainfekowanie telefonu z systemem iOS (produkty Apple) jest możliwe wyłącznie gdy urządzenie jest zrootowane, natomiast w przypadku Androida nie jest to wymagane.

Po czwarte, nie używajcie na swoich komputerach następcy BIOSu – UEFI, oraz BIOSu firmy American Megatrends. W przypadku korzystania z nich możliwe jest ukrycie wirusa właśnie w nich, przez co nie pomoże ani wielokrotne formatowanie dysku, ani nawet jego wymiana. Prawdopodobnie do zainstalowania w nich wirusa konieczny jest fizyczny dostęp do komputera, lecz firma Trend Micro zajmująca się zabezpieczeniami stwierdziła że nie można wykluczyć możliwości zdalnego zainstalowania.

Wiadomości z wycieku dostępne są w wyszukiwarce wikileaks. Maile dotyczące polski można odszukać wpisując takie frazy jak poland, polonia, cba, abw itd.

“ Wprowadzenie ustawy zbiegło się z wprowadzeniem systemu INDECT …”

https://www.facebook.com/Wybierz.Wolnos ... 9413351303

„Dzisiaj Amerykanie byliby oburzeni, jeśli oddziały ONZ weszły by do Los Angeles w celu przywrócenia porządku; ale jutro będą wdzięczni gdy to się wydarzy ! I to na pewno się stanie, jeśli mówi się tutaj o zagrożeniach „zewnętrznych” – prawdziwych czy wymyślonych… Wszyscy ludzie zaufają naszym przywódcom, którzy uratują ich od katastrofy.

W obliczu tych zmian, ludzie są gotowi zrezygnować ze swoich praw w zamian za gwarancję wygodnej egzystencji, którą stanowić będzie rząd światowy…“

Liga Świata

http://ligaswiata.tumblr.com/post/137350082657/ustawa-inwigilacyjna-ostrzegali%C5%9Bmy-od-2011

Posty: 2   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Teraz jest poniedziałek, 18 gru 2017, 01:13