Masoni debatowali w Santiago de Compostela
Żydowski Nowy Porządek Świata już jest i działa. Niektórzy ludzie uważają NWO za dyktaturę która ma dopiero nadejść - i jest to poważny błąd. Ponieważ owa globalna dyktatura już istnieje, a chipy pod naszą skórą to jest jej ostatnie stadium. W tym dziale wszyscy bez względu na orientację polityczną, religijną i narodowościową łączą się we wspólnej sprawie i działają niczym jedność. Jest to jedyna droga przeciwstawienia się i przeciwdziałania globalnemu łagru pod szyldem NWO

Posty: 1   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
krzysiek4
Przyjaciel
 
Posty: 2711
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sty 2014, 17:58
Lokalizacja: Peloponez

Masoni debatowali w Santiago de Compostela

przez krzysiek4 » poniedziałek, 7 gru 2015, 15:47

. Są zadowoleni!


Obrazek


„Przeżywamy jeden z najlepszych momentów w historii wolnomularstwa” – stwierdził w rozmowie z organem prasowym hiszpańskiej masonerii wielki mistrz Oscar de Alfonso. Październikowa konferencja hiszpańskiej i latynoamerykańskiej masonerii w Santiago de Compostela zorganizowana została pod wymownym hasłem „El Camino Hacia la Luz” (hiszp. Droga do oświecenia).

W październikowym sympozjum udział wzięli przedstawiciele masońskich organizacji z Hiszpanii, Chile, Brazylii, Argentyny, Boliwii, Paragwaju, Urugwaju i Peru. Efektem prac Szóstej Interamerykańskiej Konferencji Masońskiej było przyjęcie „Karty Masońskiej”.

Dokładna treść tego dokumentu nie została udostępniona. „El Oriente” – organ prasowy Wielkiej Loży Hiszpanii – sugeruje jedynie, że jest poświęcony „nowym wyzwaniom”, przed jakimi stoją loże.

O jakie wyzwania chodzi? Fundamentalizm, nietolerancja, zmiany w rozumieniu wspólnoty skutkujące narastającą wrogością i kryzys zarządzania odczuwany przez społeczeństwa. Sygnatariusze karty wzywają do udzielania odpowiedzi poprzez stworzenie „nowego człowieka” wyznającego „humanistyczne” i „świeckie” ideały, oparte oczywiście na wolności, równości i braterstwie.

W jaki sposób miałby powstać ten „nowy człowiek”? Dzięki stworzeniu „otwartego społeczeństwa”, „nowych form kohabitacji” i produkcji, a także dzięki „nowym formom obywatelskim, demokratycznym i reprezentacyjnym”.

Jak równocześnie stwierdził wielki mistrz Oscar de Alfonso, obecne czasy mają być jednymi z najlepszych dla masonerii.

źródło: katholisches.info
mat


Read more: http://www.pch24.pl/masoni-debatowali-w ... z3tdskR9bU
-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.

Posty: 1   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Teraz jest sobota, 16 gru 2017, 06:59