Polska podlegać będzie korporacjom
Żydowski Nowy Porządek Świata już jest i działa. Niektórzy ludzie uważają NWO za dyktaturę która ma dopiero nadejść - i jest to poważny błąd. Ponieważ owa globalna dyktatura już istnieje, a chipy pod naszą skórą to jest jej ostatnie stadium. W tym dziale wszyscy bez względu na orientację polityczną, religijną i narodowościową łączą się we wspólnej sprawie i działają niczym jedność. Jest to jedyna droga przeciwstawienia się i przeciwdziałania globalnemu łagru pod szyldem NWO

Posty: 4   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
krzysiek4
Przyjaciel
 
Posty: 2711
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sty 2014, 17:58
Lokalizacja: Peloponez

Polska podlegać będzie korporacjom

przez krzysiek4 » środa, 25 lis 2015, 21:54

TTIP – Polska będzie podlegać międzynarodowym korporacjom

Obrazek


Nowy Porządek świata (NWO) to system, z którego finansjera nigdy się nie wycofała. Mało tego, jest on od lat wdrażany. Jego zręby coraz dokładniej znamy. Struktury takie jak MFW, Bank światowy czy Unia Europejska to elementy NWO. Być może już ostatnim etapem nowego systemu jest wdrożenie jednolitych przepisów dla całego świata.

TTIP – ochrona korporacji amerykańskich
W tej chwili negocjowane są umowy, które stanowią elementy NWO.

Są to:
TTIP – ma stworzyć strefę wolnego handlu między UE i USA.
TPP – umowy o wolnym handlu pomiędzy USA a 12 krajami Azji i Pacyfiku.
CETA – Kompleksowa Umowa Gospodarcza pomiędzy Unią Europejską, a Kanadą.
TISA – porozumienie, które ma zliberalizować międzynarodowy sektor usług w zakresie bankowości, opieki zdrowotnej i transportu.Nas najbardziej interesuje TTIP, czyli „Transatlantyckie Porozumienie w dziedzinie Handlu i Inwestycji”. Negocjacje trwają od połowy 2013 roku pomiędzy Komisją Europejską a USA. Polska nie bierze udziału w pertraktacjach, ponieważ własną niezależność (Traktat Lisboński) sprzedaliśmy urzędnikom Unii Europejską, którą sterują Niemcy. Z kolei Niemcami na wielu polach dyrygują Amerykanie.

Skoro Amerykanie sterują Unią Europejską, to nie ma tutaj żadnej wątpliwości, że TTIP będzie chronił przede wszystkim korporacje amerykańskie, później niemieckie, francuskie, a gdzieś w oddali coś skapnie polskim przedsiębiorstwom.

Polska podlegać będzie korporacjom

TTIP jest gorszą formą sterowania społeczeństwem i państwami od traktatów Unii Europejskiej. Kiedy Polska będzie chciała wdrożyć nową ustawę, to dana korporacja może się temu sprzeciwić. Wtedy sprawa trafia do prywatnego międzynarodowego trybunału (ISDS) i oskarża Polskę o celową grę na zmniejszenie zysków korporacji. Trybunał składa się z trzech prawników z dużych kancelarii korporacyjnych. Nie ma wątpliwości dla kogo będą orzekać. Adwokaci zarabiają… 1000 dolarów na godzinę, czyli 8 mln dolarów za rozprawę.
Wyroki i treść pertraktacji są utajniane. Nie bardzo rozumiem dlaczego, skoro w grę wchodzą pieniądze społeczeństwa? Państwo – to my obywatele.
Przykładową akcję mieliśmy niedawno w postaci skargi trzech banków: Commerzbank, General Electric i Raiffeisen. Oskarżyli Polskę o zmniejszenie zysków w przypadku wprowadzenia ustawy frankowej.

Przecież to jest totalny kolonializm! Wyzysk! Bandytyzm! Niewolnictwo!

Wiem, że temat TTIP jest marginalnie znany w Polsce. Dlatego namawiam do jego zrozumienia i przekazywania innym osobom. Jest to jedna z najważniejszych spraw dla Polski i społeczeństwa światowego. Brak zainteresowania tym tematem spowoduje, wdrożenie najpodlejszej wersji NWO. Możemy sprzeciwić się tym bandyckim zapisom, poprzez naciskanie na polityków.

Jednak w pełni ochronimy się wychodząc z Unii Europejskiej.

http://infonurt3.com/index.php?option=c ... orporacjom
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.

artur188
Bywalec
 
Posty: 350
Dołączył(a): środa, 11 mar 2015, 21:12

Re: Polska podlegać będzie korporacjom

przez artur188 » środa, 2 gru 2015, 00:05

Dzięki Serdeczne.

Obrazek

Żajwik
Bywalec
 
Posty: 177
Dołączył(a): niedziela, 17 sie 2014, 19:40
Lokalizacja: Żytomierz, Ukraina

Re: Polska podlegać będzie korporacjom

przez Żajwik » środa, 9 gru 2015, 02:01

Dominacja korporacji spowoduje transformację państwa w arbitra między korporacjami. Następnie m.in. biorąc udział w ściąganiu borgów kredytowych instytucja całej władzy państwowej zostanie ostatecznie skompromitowana w oczach mieszkańców danego kraju, ponieważ ona nic nie zrobi w obronie interesów ludzi. W tych ramach powstała teza ograniczenia wpływów państwa na rynki handlowe, w tym międzynarodowe.
Улыбаясь, мне ломали крылья
Мой крик порой, похожий был на вой
И я немел от боли и безсилья
И лишь шептал: Спасибо, что живой!

И лопнула во мне терпенья жила,
И я со смертью перешел на ты
Она давно возле меня кружила,
Побаиваясь только хрипоты.

artur188
Bywalec
 
Posty: 350
Dołączył(a): środa, 11 mar 2015, 21:12

Re: Polska podlegać będzie korporacjom

przez artur188 » czwartek, 10 gru 2015, 16:02

Dokładnie.Stąd właśnie się biorą wszelkie przewroty.Dany agent przestaje już realizować ich interesy, więc się go pozbywają.

Posty: 4   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Teraz jest poniedziałek, 18 gru 2017, 01:09