Chcą nas jeszcze bardziej rozbroić!
Żydowski Nowy Porządek Świata już jest i działa. Niektórzy ludzie uważają NWO za dyktaturę która ma dopiero nadejść - i jest to poważny błąd. Ponieważ owa globalna dyktatura już istnieje, a chipy pod naszą skórą to jest jej ostatnie stadium. W tym dziale wszyscy bez względu na orientację polityczną, religijną i narodowościową łączą się we wspólnej sprawie i działają niczym jedność. Jest to jedyna droga przeciwstawienia się i przeciwdziałania globalnemu łagru pod szyldem NWO

Posty: 1   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
krzysiek4
Przyjaciel
 
Posty: 2711
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sty 2014, 17:58
Lokalizacja: Peloponez

Chcą nas jeszcze bardziej rozbroić!

przez krzysiek4 » czwartek, 19 lis 2015, 19:19

ObrazekEurokraci postanowili odpowiedzieć na ataki terrorystyczne, wzywając do… wprowadzenia jeszcze większych utrudnień w legalnym dostępie do broni palnej. Dlaczego? Bo broń posiadana legalnie może zostać wykorzystana… nielegalnie. Komisji Europejskiej przeszkadza nawet dostęp do pistoletów hukowych!

W środę Komisja Europejska przedstawiła plan zaostrzający kontrolę broni palnej. Zakłada on m.in. uniemożliwienie zwykłym, praworządnym obywatelom dostępu do wybranych modeli broni samopowtarzalnej. A jest ona wykorzystywana w celach sportowych, jak i do samoobrony.

Unijnym biurokratom nie podoba się także obecny zakres dostępu do broni zdezaktywowanej, jak i do pistoletów hukowych. Dlaczego? Bo te pierwsze można aktywować, a te drugie przerabiać. Zgodnie z tą optyką, każda osoba legalnie posiadająca broń palną (a nawet… pistolety hukowe czy sygnalizacyjne) może stać się źródłem broni nielegalnej. Komisja Europejska chciałaby wprowadzić ściślejszą rejestrację i monitoring broni. Eurokraci myślą także o wprowadzeniu ograniczeń w handlu.

– Atak Komisji Europejskiej z 18 listopada porównać można tylko z zamachem na broń w rękach obywateli w wykonaniu lewackich totalitaryzmów znanych nam z historii – mówi w rozmowie z PCh24.pl Jacek Hoga, prezes Fundacji Ad Arma.

– W obliczu zwiększonego zagrożenia atakami terrorystów rodem z Bliskiego Wschodu, Komisja chce NAS rozbroić. Ten kto chce rozbroić planuje zniewolić, a często zabić. Trzeba zdecydowanie powiedzieć MOLON LABE biurokracji EU. Bandyci zawsze chcą nas skrzywdzić, ale ich chęci są niebezpieczne dopiero, gdy zostaniemy rozbrojeni – podkreśla.

Przypomnijmy, zgodnie z socjalistyczną logiką, francuscy policjanci interweniujący w trakcie ataku na redakcję „Charlie Hebdo” nie mieli przy sobie nawet pistoletów. Terroryści byli uzbrojeni w karabinki AK. Policjanci uciekli z miejsca zdarzenia. Teraz Komisja Europejska wychodząc z podobnego założenia twierdzi, że zagrożeniem jest broń znajdująca się ręku obywateli.

Źródło: europa.eu, niezalezna.pl
mat
http://www.pch24.pl


Zobacz też:
http://vadimpacajev.com/terrorysci-maja ... -legalnej/-


-------------------------------------------------------Obrazek

-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.

Posty: 1   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Teraz jest poniedziałek, 18 gru 2017, 01:06