Putin do elit NWO
Żydowski Nowy Porządek Świata już jest i działa. Niektórzy ludzie uważają NWO za dyktaturę która ma dopiero nadejść - i jest to poważny błąd. Ponieważ owa globalna dyktatura już istnieje, a chipy pod naszą skórą to jest jej ostatnie stadium. W tym dziale wszyscy bez względu na orientację polityczną, religijną i narodowościową łączą się we wspólnej sprawie i działają niczym jedność. Jest to jedyna droga przeciwstawienia się i przeciwdziałania globalnemu łagru pod szyldem NWO

krzysiek4
Przyjaciel

Putin do elit NWO

przez krzysiek4 » środa, 19 sie 2015, 19:10

Obrazek

Jeśli chcecie modlić się do szatana to wasza sprawa, ale zdajcie sobie sprawę, ze ja będę waszym największym koszmarem.

http://www.veteranstoday.com/2015/08/05 ... ips-satan/

-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.

jasiekztoronto
Nowy

Re: Putin do elit NWO

przez jasiekztoronto » środa, 13 sty 2016, 14:49

NWO - na razie odwolany.. (W.Putin)...

No coz, syjonistyczne zydostwo coraz bardziej I juz na sile wywolac III wojne swiatowa, tj., podpalic caly swiat w/g Protokolow mend-rcow Sjonu...

========================
jasiek z Toronto

http://polskawalczaca.com

P.S. Do Admina: probuje sie od dosc dlugiego czasu dostac na Forum polskiwalczacej I nie moge, od kiedy Jerzy jest w zydowskim "sanatorium"

krzysiek4
Przyjaciel

Re: Putin do elit NWO

przez krzysiek4 » środa, 13 sty 2016, 15:22

jasiek z Toronto-zobacz na priv.

-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.