Najgroźniejsze bronie masowego rażenia:
Żydowski Nowy Porządek Świata już jest i działa. Niektórzy ludzie uważają NWO za dyktaturę która ma dopiero nadejść - i jest to poważny błąd. Ponieważ owa globalna dyktatura już istnieje, a chipy pod naszą skórą to jest jej ostatnie stadium. W tym dziale wszyscy bez względu na orientację polityczną, religijną i narodowościową łączą się we wspólnej sprawie i działają niczym jedność. Jest to jedyna droga przeciwstawienia się i przeciwdziałania globalnemu łagru pod szyldem NWO

Posty: 3   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
krzysiek4
Przyjaciel
 
Posty: 2710
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sty 2014, 17:58
Lokalizacja: Peloponez

Najgroźniejsze bronie masowego rażenia:

przez krzysiek4 » wtorek, 13 wrz 2016, 20:43szczepionki, pestycydy i chemtrails, czyli trwałe smugi.Obrazek

https://www.google.gr/search?q=chemtrai ... KLhFCJM%3AZ cyklu: „P-135, państwo istnieje formalnie”dr J. Jaśkowski

Celare fraudem fraus est, czyli ukrywanie oszustwa jest oszustwem.100 % ludzi w Polsce posiadło umiejętność czytania i pisania,

98% z nich nie wie, w jakim celu. -jj

Od pewnego czasu otrzymuję e-maile z informacjami o dziwnych stronach internetowych, oczywiście krajowych, jak najbardziej państwowych instytucji, zaprzeczających „podstawowym prawom fizyki”, takich jak np. www.meteomodel.pl Instytut Meteorologii i Gospodarki wodnej PIB, www.nauka o klimacie.plNiestety, doba ma tylko 24 godziny i oprócz śledzenia internetu trzeba się zajmować przyziemnymi sprawami, takim jak pranie, sprzątanie i czasami przygotowywanie sobie czegoś do jedzenia. Zdawanie się na kupne produkty jest w naszych czasach bardzo ryzykowne, o czym wiem z doświadczenia i opowieści znajomych, przychodzących po porady.

Choćby z powodu powszechnego dodawania do potraw glutaminianu, środka, który powinien być zabroniony prawnie.

http://www.polishclub.org/2015/07/12/dr ... ozywczymi/

http://alexjones.pl/aj/aj-technologia-i ... inian-sodu

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dr-je ... -2-2013-04Ale jak to powiedział Minister Spraw Wewnętrznych, jesteśmy państwem istniejącym formalnie, pomimo pewnych atrybutów państwowości, takich jak hymn, parlament, wojsko, czy policja w mundurach krajowych. Samodzielnie możemy także jeszcze organizować pochody uliczne i podobne imprezy, ale i te coraz częściej przejmowane są przez aktorów sceny politycznej.

Na wszelki przypadek przypomnę młodszym obywatelom, że od przewrotu wojskowego Piłsudskiego-Gineta-Selmana [PGS] do przewrotu wojskowego Jaruzelskiego-Wolskiego-Słuckina [JWS], nie mieliśmy żadnych władz polskich.

PGS za 800 000 funtów otrzymanych od City of London sprywatyzował polski majątek narodowy, tj. kopalnie i huty. Rząd nie chciał tego zrobić, więc został usunięty.

https://wirtualnapolonia.com/2011/01/05 ... haterowie/

http://dakowski.pl/index.php?option=com ... Itemid=119

http://www.polishclub.org/2012/08/17/dr ... zawackiej/

Podobnie JWS przygotował zarówno obsadę personalną, jak i odpowiednie przepisy prawne do rozgrabienia majątku narodowego pod nazwą Okrągły Stół i masowe rozdawnictwo tytułów profesorskich za wierną służbę socjalizmowi. Kto opłacał JWS nie podano, ale zyski wyciągnęło City of London.

http://www.prisonplanet.pl/pol.../histo ... p984464282

http://dakowski.pl/index.php?option=com ... Itemid=119

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/ ... e-choroby/

http://www.polishclub.org/2016/01/17/dr ... escijanie/

http://www.polishclub.org/2016/08/05/dr ... -weterani/Jak łatwo można sprawdzić, to rozdanie tylko w pierwszym roku stanu wojennego 1320 nominacji profesorskich, ma się odwrotnie proporcjonalnie do ilości patentów. W latach 70. mieliśmy jeszcze 500 patentów rocznie, a po tej epidemii profesorskiej spadliśmy do 100.

W tym samym okresie Korea Pd zwiększyła liczbę patentów do 14500, a Niemcy do 17500, posiadając siedem razy mniej wyższych uczelni, aniżeli Polska. Stąd odpowiednie obniżenie poziomu tzw. państwowych instytucji, udających zakłady naukowe. I nie ma tutaj wiele do rzeczy, że dzięki innemu agentowi J. Buzkowi alias Karol, nastąpiło obniżenie wydatków na naukę z ok 2.4% PKB do ok. 0.4%.

Ale za to stworzono system łapówkarstwa pod nazwą grantów. Wiem coś niecoś z doświadczenia ponad 40 lat pracy naukowej. Widziałem nawet oceny pisane przez „wybitnych” profesorów, dla prac w ogóle nie wykonanych, na co stosowne dokumenty zostały złożone. Np. z powodu niezakupienia aparatu - densytometru przepływowego - przez dział aparatury, nie mogliśmy wykonać pracy dotyczącej zmiany ładunku powierzchniowego błon komórkowych, także komórek nowotworowych. Odpowiedni dokument z działu aparatury dołożyliśmy do akt. Dowiedzieliśmy się ze zdziwieniem, że p. prof. Stolarczyk, jeden z ważniejszych tajnych aktorów AMG, wysmarował recenzję, że nasza praca nie ma żadnych wartości i nic nie udowodniła, że próbki były źle dobrane itd. Innymi słowy, „wybitny” ekspert pisał z sufitu, dostawszy takowe polecenie?

http://www.polishclub.org/2015/09/04/dr ... edniczymi/

http://alexjones.pl/aj/aj-technologia-i ... yjaskowski

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dr-je ... sy-2016-08Dlaczego zajmuję się broniami masowego rażenia?

Jest to kontynuacja prac rozpoczętych jeszcze w latach 80., kiedy to morze zaczęło wyrzucać broń chemiczną, „utylizowaną” poprzez zatopienie w Bałtyku. Niestety, wojsko było tak zmęczone pracami lub piciem, że żadnych danych na temat w jakich to miejscach topili te beczki, nie przygotowało.

Co to jest broń masowego rażenia?

Broń masowego rażenia, lub masowej zagłady, są to substancje chemiczne, jądrowe, radiologiczne, lub biologiczne, które mają zdolność do zabijania dużej ilości ludzi, lub przynoszą znaczne szkody materialne dla biosfery.Oczywiście w internecie figuruje cała masa stron opisujących te bronie i wskazujących, że to nic nowego w arsenale wojska. Już przed wiekami podobno stosowano broń biologiczną w postaci zatruwania studni z wodą. Trochę się zmienił cel stosowania tych broni i ich jakość.

Już nie trzeba robić grzyba atomowego za kilkaset milionów dolarów, oczywiście nie swoich pieniędzy, a pod pretekstem podatków, ukradzionych społeczeństwu. Obecnie wystarczy wmówić rolnikom i ogrodnikom, że te środki ochrony roślin, które im sprzedajemy, pozwolą zarobić kilkaset złotych więcej i sami będą ochoczo truli współobywateli. To, że pestycydy skracają życie o kilka - kilkanaście lat jest już tajemnicą starszych i mądrzejszych [St.Michalkiewicz].Ale zacznę od czegoś bardziej współczesnego, to znaczy od trwałych smug, czyli „chemtrails”.

Najbardziej śmieszne jest to, że strony internetowe, prowadzone przez pracowników państwowych instytutów, nadal przeczą istnieniu tych trwałych smug. Jest to o tyle zabawne, że od razu widać, jak daleko lokalna nauka odbiega od światowej.Poniżej wymienię listę tych epigonów nauki:1.prof.Szymon Malinowski -fizyk atmosfery,

2.dr Aleksandra Kardaś - fizyk atmosfery,

3.Marcin Popkiewicz - fizyk jądrowy,

4.Antoni Bielewicz - dziennikarz

5.Michał Brenek - geograf, popularyzator nauki!

6.Hubert Bugajewski - socjologA Radę Naukową owego Portalu stanowią:1. dr hab. Bogdan H. Chojnicki,

2. dr hab.Piotr J.Flatua,

3. prof.Wojciech Grabowski,

4. prof.dr hab. Krzysztof E. Haman,

5. dr hab.inż. Jacek W. Kamiński,

6. prof. Zbigniew Kundziewicz.

7. itd jeszcze z 7 nazwisk, które można znaleźć na stronie www.naukaoklimacie.plAle szkoda czasu na czytanie. W/w epigoni nauki podają: „Chemtrails nie istnieje. Wszystkie ”podejrzane” cechy smug kondensacyjnych wyjaśnia fizyka atmosfery”.

Zapomnieli tylko dodać, że w „naszym” wydaniu.Jaki jest poziom merytoryczny tych osób wyjaśnia fakt, że od dwu dekad wszystkie samoloty wojskowe i pasażerskie mają zainstalowane specjalne turbiny z „odwadniaczami”. A więc nie pozostawiają smug.

No! Ale to trzeba wiedzieć podpisując się dyplomem inżyniera.

No! Chyba, że bardzo dawno otrzymanym.W opracowaniach światowych już od 70 lat widzimy poważne prace badawcze dotyczące inżynierii pogody i zmian nazywanych geo-inżynierią. Pamiętam, przed wielu laty jak po raz pierwszy o tym pisałem, to pewien poczciwy stary profesor z politechniki, bodajże z Krakowa, zakwestionował pojęcie geoinżynierii, że to odnosi się do lokalnych budowli np. oczek wodnych. No cóż, takich mamy naukowców, jakich nam partia i Corona Temple wyszkolić pozwoliła.

Przypominam, że przewrót PGS był dokonany za pieniądze Corona Temple, a przecież trudno pomyśleć nawet, że dając pieniądze, nie odebrali ich z nawiązką. Musieli przecież wyszkolić kadrę użytecznych idiotów [Goldman alias Lenin], którzy w sposób zrozumiały dla danego rejonu uzasadnią ich postępowanie. Tzw. dekomunizacji na uczelniach ani po 1920 roku ani po 1989 roku nie było. Panowie z City of London jeszcze tacy naiwni nie są, żeby pozwolić prawdzie wyjść na jaw.Otóż prawo amerykańskie pozwala na testowanie substancji chemicznych i biologicznych na ludności cywilnej. Armia amerykańska takie testy przeprowadzała nawet w metrze w Nowym Jorku. O masowym używaniu żołnierzy w roli królików doświadczalnych podczas wybuchów jądrowych, pisano już wielokrotnie.

Przypomnę:

USA użyło ponad 248 000 żołnierzy w roli królików doświadczalnych, napromieniowanych podczas testów atomowych.

Armia Brytyjska trochę mniej, tylko 32000 młodych ludzi.

Armia Francuska ponad 20 000. Dopiero ostatnio zaczyna się o tym mówić.

Armia Sowiecka, brak oficjalnych danych. Nieoficjalnie ponad 500 000, nie licząc ludności cywilnej.

W samym Czarnobylu użyto 1 200 000 żołnierzy MGB do „ochrony” tego miliona pracującego przy usuwaniu gruzów ze zniszczonego reaktora. Inaczej przecież by pouciekali.

Są to dane uzyskane bezpośrednio od uczestników tych prac, prezentujących swoje referaty na Konferencjach Międzynarodowych, organizowanych przez nas w Gdańsku w latach 1991- 1995.

Wyniki badań medycznych tych żołnierzy nadal nie są publikowane. Jedyne udostępnione opinii publicznej dane zostały opracowane przez BSWBA, opublikowała je p. Sheila Grey, Sekretarz Generalnego tego Stowarzyszenia, która przekazała nam te opracowania.

Podam tylko jeden z wniosków: jeżeli młody człowiek 20 - 30-letni został napromieniowany w czasie tzw. eksperymentalnego wybuchu, jak to ładnie obecnie nazywają, to prawdopodobieństwo, że jego żona urodzi zdrowe dziecko wynosi jak 1:21, czyli na dwadzieścia jeden zajść w ciążę, urodzi się jedno zdrowe dziecko. Pozostałe dzieci będą miały wrodzone wady w rodzaju, brak powłok brzusznych, deformacje rąk i nóg, deformacje twarzy itd.

Ale kogo to obchodzi, „wojsko jest obrońcą granic, więc nie płaci za nic”, jak to swego czasu mówiono. Okazuje sie, że tak jest na całym Bożym Świecie.Podrzucono mi parę linków do oficjalnych stron instytucji państwowych, czyli opłacanych z pieniędzy podatnika.

Teoretycznie kiedyś, bardzo dawno temu, to można było przyjmować zamieszczane w takich oficjalnych publikacjach informacje za prawdziwe i brać je pod uwagę w dalszym swoim działaniu. Obecnie, niestety jest dokładnie odwrotnie.
Nie będę opisywał tych dyrdymałów zamieszonych na stronach Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Warszawie, ponieważ wstyd się przyznawać, że osoby tam pracujące posiadają wyższe wykształcenie.

W skrócie, wnioski Instytutu są następujące:

Żadnego opryskiwania nie ma.

To są wszystko wydumane przez pokręconych, rządnych sensacji osobników opowiadania.

Wystarczy.A co mówi na ten temat światowa nauka?

W art.pt. „Chemtrials Exposed: A History of New Project Manhattan” - Peter A. Kirby wyjaśnia, że od co najmniej 1996 roku, tj. od czasu opublikowania dokumentu Pentagonu pt: „Pogoda jako mnożnik siły na współczesnym polu walki”, wszelkie dyskusje odrzucające fakty trwałych smug, można uznać za mało poważny bełkot dezinformacyjny usłużnych trolli.

Podaje przykłady patentów: US Patent 486605 o wyrzucaniu z samolotów nanocząsteczek, czyli natryskiwanie atmosfery, mających za zadanie modyfikację pogody.

Patent nosi tytuł: Sposób i urządzenie do zmiany pogody w określonym regionie. Istnieje już 18 tzw. grzejników jonosfery, które w dowolnym regionie kuli ziemskiej mogą zmienić pogodę.

W Bibliotece Kongresu istnieje już dział publikacji pt: Sterowanie Pogodą.

Ale już 30 lat wcześniej admirał Raborn, w styczniu 1963 roku, przedstawił dokument pt; „Nowe horyzonty dla Marynarki, nauka i rozwój”. Napisał w nim:

„Umiejętność kontrolowania pogody może wprowadzić większe zmiany w czasie wojny niż te, które miały miejsce w 1945 roku, wraz z wybuchem pierwszej broni jądrowej. Ciężkie burze, lub huragany, mogą wyrządzić więcej szkody, aniżeli siły wroga.”

Konsekwencją tego dokumentu było powołanie ATMOS. Kolejnym programem było opracowanie Navy TENOC. Generalnie było to zamaskowane tzw. radarem poza-horyzontalnym. W skrócie, radar tzw. zwykły ma zasięg zgodny z krzywizną ziemi, czyli w granicach, w zależności od wysokości umocowania, od 28 do 60 km. Radar pozahoryzontalny ma zasięg kilku tysięcy km. Pisałem o tym przed kilku laty.

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_tech ... 1649349431

http://www.polishclub.org/wp-content/up ... r-Jerzy-Jaśkowski-Znikanie-pszczół-a-trwałe-smugi-Chemtrails.pdfPlacówka HAARP i kilkanaście innych tzw. grzejników jonosfery rozmieszczonych na całym świecie, podlegają m.in. pod US Navy. Już w 1966 roku Komitet Międzyresortowy US, w dziedzinie nauk atmosferycznych, stworzył Panel Modyfikacje Pogody. Panel ten przygotował dokumenty, m.in.: „Obecne i przyszłe plany agencji federalnych w modyfikacji pogody i zmian klimatycznych.”

Na stronie 17 znajdujemy akapit:

„Przewiduje się kilka prac wielkoskalowych finansowań do testowania modyfikacji pogody. Typowe systemy mogą być zawieszone obok dysz samolotów i rozpylać substancje wielkości kropli, w których ładunki elektryczne mogą zostać wprowadzone jednobiegunowo. Widmo wielkości kropli może być regulowane do każdego dystrybutora”.

Komitet Międzyresortowy Nauki Atmosfery zgodził się do przygotowania narodowego Programu Modyfikacji Pogody.

Międzyresortowy Komitet nauki o Atmosferze ICAS został utworzony w 1959 roku w celu nadzorowania i koordynowania działań w tym kierunku.

W Raporcie z 1969 roku pt. „Chmury elektrycznie modyfikowane”, na str. 37 stoi jak byk: Narodowa Fundacja nauki rozwija temat: środki do wtryskiwania znacznych ilości ładunków sztucznych w chmury.”

W kolejnych raportach z 1971, czy 1973 roku, ICAS podaje, że prace przebiegają pomyślnie i coraz więcej sposobów jest opracowywanych.

US Patent 5003186: Rozsiew w stratosferze w celu redukcji globalnego ocieplenia, został złożony w 1991 roku przez Hughes Aircraft Corporation. Patent opisuje rozpylanie cząstek stałych w górnych warstwach atmosfery. Autor David B. Change podaje, że najlepszy do tego celu jest tlenek aluminium. Patent został przyjęty przez Raytheon i jest realizowany. Raytheon to jeden z największych koncernów zbrojeniowych na świecie.Musimy tutaj się zatrzymać.

Oczywistym jest dla każdego po szkole podstawowej, że jak coś rozsypiemy wysoko, to musi upaść nisko. Jeżeli dziesiątki ton tego tlenku aluminium rozsypuje się nad naszymi głowami, to odkurzaczem są płuca nasze i zwierząt.

A co robi aluminium w naszym organizmie?

Otóż aluminium jest znaną neurotoksyną i w skali szkodliwości zajmuje to samo miejsce, co rtęć. Pierwszym objawem uszkodzenia naszego mózgu przez aluminium są zaburzenia poznawcze. Jeżeli dzieje się to wcześnie, tj. koło 40 roku życia, to kończy chorobą tego Niemca, Alzheimera. Wiadomo o tym od co najmniej 4 dekad.

Na zaburzenia poznawcze w starszym wieku nakładają się zmiany miażdżycowe naczyń mózgowych, co klinicznie nazywamy demencją.

Typowe objawy to:

• trudności wykonywania codziennych zadań takich jak:

• płacenie rachunków, dbanie o higienę, brudne, poplamione spodnie u mężczyzn,

• zadawanie kilkakrotne tego samego pytania.

• trudności w podejmowaniu decyzji,

• zmiany osobowości, lub/i utrata zainteresowania,

• zapominanie zamykania drzwi, gaszenia światła, itd,

• nierozpoznawanie znajomych,

• łatwe denerwowanie się osoby dawniej spokojnej.Muszę dodatkowo przypomnieć, że podawane powszechnie szczepionki zawierają także aluminium, w ilości wg FDA od 1470% do 49000 % większej, aniżeli dopuszczalne normy toksykologiczne.

Innymi słowy, oprócz wdychania nanocząsteczek aluminium, nasze dzieci są dodatkowo trute bezpośrednimi wstrzyknięciami aluminium do krwioobiegu. Czym to się różni od wstrzykiwania w obozach koncentracyjnych trucizn, nie specjalnie wiem. Jedyna widoczna różnica polega na tym, że po wstrzyknięciu fenolu efekt był natychmiastowy, a po wstrzyknięciu szczepionki z aluminium, na wszelki przypadek nie prowadzi się badań pod kątem, co się z takimi dziećmi po 5 - 10 latach dzieje.Szczepionki które zawierają nadmierne ilości aluminium to:

*Wirusowe zapalenie wątroby A i B

*PTaP Błonica Tężec, Krztusiec,

*szczepionka przeciwko pneumokokom, obecnie tak nagłaśniana i wmuszana, a to tylko poczciwa dwoinka zapalenia płuc z XIX wieku.

* i oczywiście Gardasil stosowany do sterylizacji dziewczynek

*

Jak wiadomo wszystkie w/w szczepionki są masowo podawane polskim dzieciom! Niestety przez polskich lekarzy!.Current Medical Chemistry podaje:

„Badania eksperymentalne wyraźnie wskazują, że adiuwanty glinowe [aluminiowe podawane w szczepionkach] wywołują poważne zaburzenia immunologiczne u ludzi. W szczególności aluminium w postaci adiuwantu niesie ryzyko dla autoimmunizacji, długotrwałego zapalenia mózgu i związanych z tym powikłań neurologicznych, zatem mogą mieć głębokie i rozlegle niekorzystne konsekwencje dla zdrowia”.A American Academy od Paediatrics oficjalnie przyznaje, że:

„Aluminium jest obecnie znane jako zakłócające różne metaboliczne procesy komórkowe w układzie nerwowym i innych tkankach”.Aluminium może swobodnie poruszać się w naszym mózgu, gromadząc się w większych ilościach w określonych punktach. Może wchodzić do neuronów i komórek glejowych - astrocytów i mikrogleju. Innymi słowy, może powodować przesadne reakcje mikrogleju.

Niektóre skojarzone szczepionki mogą zawierać do 850 mcg aluminium, np. Pediatrix.

A latach 1970. dziecko otrzymywało 3-4 szczepionki, obecnie starsi i mądrzejsi chcą podawać juz 17 - 20 szczepionek. Jak tego nie nazywać inaczej, jak depopulacją?Aluminium jest nie tylko toksyczne samo w sobie, ale zaburza wydalanie rtęci.

Jak wiadomo, w niektórych szczepionkach rtęć nadal się znajduje.

Jak wiadomo powszechnie, rtęć znajduje się w dużych ilościach w rybach hodowlanych. Sanepidy nie prowadzą badań koncentracji rtęci w rybie sprowadzanej z Norwegii czy Szwecji. Obecnie na rynku mamy już 67 milionów ton ryb z hodowli. Praktycznie nie ma ryb z naturalnych połowów. Innymi słowy, z powodu aluminium, rtęć niewydalana kumuluje się w naszym mózgu.Dlaczego ja się tym tematem zajmuję?

Ponieważ już w połowie lat 1970. prowadziłem doświadczenia nad wpływem ładunków elektrostatycznych na wzrost guzów nowotworowych, czy gojenie się ran. Tak, to było bardzo dawno, ale jak widać, nie dosyć dawno dla obecnych „koryfeuszy” nauki. Oni jeszcze do dzisiaj nie przyswoili sobie tej wiedzy.

To samo dotyczy PT Pediatrów, którzy bezmyślnie realizują procedury urzędnicze. Jak to mówią „dla świętego spokoju”.Na jeden raz chyba starczy.

Ale proszę samemu przeanalizować podane przykłady: czy to nie jest broń masowego rażenia?

Po drugie, po jaką ...... trzymamy te „naukawe instytuty” od pogody, jeżeli ich pracownicy mają takie zaległości merytoryczne? Nieodparcie rodzi się także pytanie, dlaczego Uniwersytet Warszawski finansuje takie duby smolone?

Czyżby już tak się obniżył poziom, że nie są w stanie odróżnić elementarnej wiedzy od dezinformacji?

Czy może jest to dowód wprost realizowania przez Brukselę programu ogłupiania społeczeństwa pomiędzy Odrą i Bugiem poprzez lokalnych trolli?Do tematu powrócę.

www.naturalnews.com/ z 15 sierpnia 2016 r.

www.naturalnews.com/054983/

www.articles.mercola.com/archive/2011/0/21

PMID 22235057

www.articles.mercola.com/z 28 lipca 2016 r.

www.natural news.com/z055109 z 27 sierpnia 2016r.

http://www.guardian.co.uk/environment/2 ... angeredspe cies

Federalny Urząd Ochrony Konsumentów i Bezpieczeństwa Żywności

http://www.guardian.co.uk/environment/2 ... es-entomb- hives

powszechny spadek populacji pszczół "zaburzenia upadku Colony" ,

http://www.grist.org/article/2011-01-21 ... lso-found- Bayer-pesticide-harmful

http://www.beeuntoothers.com/index.php/ ... crobe-refs http://www.kirkwebster.com/index.php/co ... ateway-to- treatment-free-beekeeping http://www.kirkwebster.com/index.php/a- ... oving-all- treatment-from-commercial-apiaries

http://spectregroup.wordpress.com/2011/ ... honeybees/ https://www.youtube.com/watch?v=5WIhZBAosfQ

https://www.youtube.com/watch?v=fZqrMaAzYco https://www.youtube.com/watch?v=UWeOvUGKwZY https://www.youtube.com/watch?v=moqys6WeSyg https://www.youtube.com/watch?v=cxM2MQShOoE https://www.youtube.com/watch?v=f7Z35pSUPC4

https://www.youtube.com/watch?v=SpVFv4NwWLQ https://www.youtube.com/watch?v=PiBiXvLXDS4 https://www.youtube.com/watch?v=ldGuW6MbvVw https://www.youtube.com/watch?v=J_-Afcb7Ya8 https://www.youtube.com/watch?v=BxCrtsranP8 https://www.youtube.com/watch?v=OZtbxFoI0kY https://www.youtube.com/watch?v=GUVrD5pkZ_4 https://www.youtube.com/watch?v=y4IPBzXfkYs https://www.youtube.com/watch?v=s_7s07tg7ww https://www.youtube.com/watch?v=6rJqLnCaPHs https://www.youtube.com/watch?v=VWBueYWLB6M https://www.youtube.com/watch?v=sDtWdZ4pbHk https://www.youtube.com/watch?v=ZTbSVDfIPXM naukawpolsce.pap.pl/ z 26 kwietnia 2015 roku.

http://www.polishclub.org/2013/07/21/dr ... nzynieria- wojna-o-panowanie-nad-swiatem-czesc-1/

http://www.dailymotion.com/video/x1yune ... nzynieria- chemtrails_tech

http://www.prisonplanet.pl/multimedia/g ... ,p20219978 70

http://www.prisonplanet.pl/multimedia/g ... ,p20219978 70

https://www.youtube.com/watch?v=E_BcIf855FE

http://gloria.tv/?media=592317&language=YiwzPCkSG6u

http://educodomi.blog.pl/2014/07/13/50- ... istorii-2/

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_tech ... _a,p164934 9431

http://chemtrailswielun.blogspot.com/20 ... wae-smugi- chemtrials.htmlGdańsk 11.9.2016 r,

kontakt: jerzy.jaskowski@o2.pl

http://dakowski.pl/index.php?option=com ... Itemid=119

-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.

szymonkrupa
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 14 paź 2016, 08:51

Re: Najgroźniejsze bronie masowego rażenia:

przez szymonkrupa » sobota, 5 lis 2016, 09:15

Oprócz borni atomowej bardzo grozna jest bron biologiczna, ktore defacto nie widac i nie wiadomo kto jej uzyl

Avatar użytkownika
tn303
Administrator
 
Posty: 474
Dołączył(a): niedziela, 23 cze 2013, 12:05

Re: Najgroźniejsze bronie masowego rażenia:

przez tn303 » niedziela, 13 lis 2016, 16:04

Używanie broni biologicznej jest stare jak świat. Tatarzy aby zdobyć Kaffę na Krymie przerzucili za jej mury ciała zmarłych na dżumę swoich żołnierzy. Ci którzy z niej uciekli drogą morską na zachód Europy spowodowali epidemię, która uśmierciła połowę populacji Europy. Podobną taktykę depopulacji stosowali Amerykanie wobec Indian, gdy spostrzegli, że Ci nie są odporni na europejskie choroby. Prezenty tj koce skażone wirusem ospy zdziesiątkowały Indian. Dzisiaj broń biologiczną stosuje się w bardziej wysublimowany sposób i na skale globalną, jak np. stworzony przez Amerykanów wirus hiv czy szczepionki z ichnich korporacji.

Posty: 3   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Teraz jest wtorek, 12 gru 2017, 10:29