Żyd schował się przed Marszem Niepodległości w łazience
Bieżące wiadomości z okupowanego kraju

Posty: 2   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
krzysiek4
Przyjaciel
 
Posty: 2711
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sty 2014, 17:58
Lokalizacja: Peloponez

Żyd schował się przed Marszem Niepodległości w łazience

przez krzysiek4 » niedziela, 19 lis 2017, 06:20

Obrazek


Na stronie internetowej magazynu „The Forward”, będącego miesięcznikiem dla amerykańskiej społeczności żydowskiej, ukazała się relacja niejakiego Simona Rubina, który znalazł się w Warszawie w ramach wymiany zagranicznej. Rubin twierdzi w swoim artykule, że z powodu przejścia ulicami polskiej stolicy Marszu Niepodległości musiał…. ukryć się w łazience, ponieważ w demonstracji uczestniczyć miały osoby o „antysemickich” poglądach.


Co ciekawe, amerykański Żyd nie mieszka w ścisłym centrum Warszawy, a właśnie w tym miejscu zawsze odbywa się Marsz Niepodległości, lecz zajmuje mieszkanie na Woli, czyli około dwa kilometry od miejsca rozpoczęcia demonstracji w dniu Narodowego Święta Niepodległości. Rubin pisze jednak, że „Ulica Leszno ponownie stała się miejscem antysemityzmu, nienawiści i tym razem własnego strachu”, w czym nawiązał oczywiście do faktu istnienia w tym miejscu getta w czasie II wojny światowej.

Z powodu dźwięku wybuchających petard oraz policyjnych syren Rubin musiał więc… ukryć się w łazience, uprzednio wyłączając wszelkie źródła prądu i zasłonił wszystkie okna w swoim mieszkaniu. Żyd w trakcie pobytu w łazience miał się przy tym zastanawiać, czy sąsiedzi z którymi rozmawiał o swojej żydowskiej tożsamości „rzeczywiście są jego sprzymierzeńcami”. Ponadto zdaniem przybysza z Ameryki, przez sobotnią demonstrację po raz pierwszy musiał się on obawiać, czy przypadkiem z powodu swojego wyznania nie stał się właśnie „celem”.

Jako dowód występowania „antysemityzmu” na Marszu Niepodległości, Rubin wskazuje fakt, iż zwołały go „dwa radykalnie nacjonalistyczne ruchy młodzieżowe, które biorą swoją nazwę od grup antysemickich z lat dwudziestych i trzydziestych”, zaś w trakcie manifestacji jeden z jej uczestników stwierdził na antenie telewizyjnej, że „należy odsunąć od władzy żydostwo”. Dodatkowo amerykański Żyd upatruje wzrostu postaw „antysemickich” w wyborczym zwycięstwie Prawa i Sprawiedliwości sprzed dwóch lat.

Na podstawie: forward.com.
http://www.autonom.pl/?p=20165


-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.

zapiniotodement
Bywalec
 
Posty: 20
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2016, 07:19
Lokalizacja: Połonina Wetlińska

Re: Żyd schował się przed Marszem Niepodległości w łazience

przez zapiniotodement » poniedziałek, 11 gru 2017, 03:14

Szanowny Krzysztofie4,
doceniam Twoje dobre chęci, owszem,
ale nie dbasz o czytelników, zwłaszcza młodych:
“amerykański Żyd” - może jeszcze dotrwał do naszych czasów jakiś Żyd, ukrywając się gdzieś na pustyni między Beduinami, ale ta jedna, czy dwie sztuki narodu nie czynią, więc nie można pisać z dużej litery, Ameryki też już niema, jest USrael: zbankrutowana chabeta, ale jeszcze z mocnymi zębami...
Obecnie mamy do czynienia ze żydami, żyjącymi w/g Starego Testamentu, jest ich niewielu,
bo zostali wymordowani przez syjonistów rękami niemieckimi będąc nieprzydatnymi dla ich celów (ubodzy, odrzucający powrót do Izraela bo czekający na przebaczenie przez Jehowę, itd.) - oraz z hazarakami, żyjącymi w/g Talmudu i metodycznie realizującymi plan nakreślony przez Mędrców Syjonu (Chazarzy + Talmud = hazaraki)
Pozdrawiam
Goje wszystkich krajów, łączmy się!

Posty: 2   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Teraz jest sobota, 16 gru 2017, 07:20