Cytaty o "starszych braciach w wierze"
Mądrości z życia wzięte, inspiracje, błyskotliwe spostrzeżenia dotyczące rzeczywistości.

Posty: 4   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
tn303
Administrator
 
Posty: 474
Dołączył(a): niedziela, 23 cze 2013, 12:05

Cytaty o "starszych braciach w wierze"

przez tn303 » sobota, 21 maja 2016, 13:53

Co ludzie na przestrzeni wieków sądzili o "starszych braciach w wierze" oraz co sami "starsi bracia w wierze" głosili na swój temat.

„Musimy uzmysłowić sobie, że naszą najsilniejszą bronią jest tworzenie rasowego napięcia. Poprzez wpajanie tego pojęcia w świadomość czarnej rasy, tego, że była ona pod uciskiem białych, możemy uformować ją jako podatną na program naszej partii komunistycznej. W Ameryce powinniśmy dążyć do wyrafinowanej formy zwycięstwa. Poprzez podburzanie czarnej mniejszości przeciw białym, postaramy się wpoić białym kompleks winy za wykorzystywanie czarnych. Pomożemy czarnym zyskać na znaczeniu w każdej dziedzinie życia, w świecie zawodowym, sportu i rozrywki. Mając taki prestiż, Czarny będzie w stanie zawierać związki małżeńskie z białymi i zacznie się proces, jaki odda Amerykę celom naszej sprawy”. – żyd Israel Cohen, A Racial Program for the Twentieth Century – program rasowy na XX wiek, 1912. (zapis przemówienia znajduje się również w aktach Kongresu, tom 103, str.8559, 7 czerwca 1957 r.)

„komuniści są przeciwko religii (Chrześcijaństwu) i szukają metod zniszczenia religii; jednakże, gdy wnikniemy głębiej w naturę komunizmu, dostrzegamy że zasadniczo nie jest to nic innego jak właśnie religia (judaizm)” (A Program for the Jews and Humanity, Harry Waton, str. 138).

„żydzi w tej szczególnej sferze działalności znacznie zostawili w tyle wszelkich innych „handlarzy”…żydowscy przemytnicy i handlarze kobietami to najbardziej przerażająca plaga ze wszystkich innych rodzajów spekulanctwa; gdyby żyd mógł zostać wyeliminowany, to handel kobietami od razu by się zmniejszył i stałby się zjawiskiem dość nieznacznym” (Jewish Chronicle, April 2, 1910).

„Wy Chrześcijanie robicie wiele wrzawy i wpadacie w furię w sprawie bezprawnego wpływu żydów na wasze kina i wytwórnie filmów. Dobrze więc; uznaję wasze skargi za dobrze uzasadnione. Ale czym to jest, w porównaniu do naszego niebywałego wpływu na wasze kościoły, wasze szkoły, wasze prawa i wasze rządy, a także na sam sposób waszego codziennego myślenia?…Dokonaliśmy podboju waszego świata jak nigdy żadne wasze imperium nie podporządkowało sobie Afryki i Azji. A zrobiliśmy to wszystko nie mając armii, bez pocisków, bezkrwawo i bez zamieszek, bez użycia jakiejkolwiek siły. Zrobiliśmy to wyłącznie przy pomocy nie dającej się powstrzymać mocy naszego ducha, naszymi ideami, przy użyciu propagandy”. (żyd Marcus Eli Ravage w The Century Magazine, styczeń 1928, tom 115, No.3, str.347)

„W 1923 r., dr Alfred Luzsenzsky, który przetłumaczył Talmud na język węgierski (w 1910), został oskarżony, na polecenie ministra spraw publicznych Węgier, o „pornografię” , a także „ciężkie naruszenie moralności publicznej”. Sąd stwierdził: „okropieństwa zawarte w tłumaczeniu Alfreda Luzsenzsky’ego znaleźć można wszystkie bez wyjątku w tekście Talmudu. Jego tłumaczenie jest dokładne”. (żyd Charles A. Weisman, Who Is Esau-Edom?, 1994, str.51)

„Chociaż żydzi pojawiali się w historii innych narodów przez wieki, nigdy nie byli zdolni i nie mieli zamiaru tworzyć własnego państwa. W tym względzie zawsze pozostawali w bezpaństwowym osamotnieniu. Jedynym sposobem na to, żeby żydzi mogli mieć Palestynę, było użycie innych ludzi do kradzieży jej od Turków i Arabów dla żydów. Tzw. państwo „izrael” jest niczym innym, tylko państwem pasożytniczym, bowiem jest okupowane przez pasożyty. Z Niemiec żydzi dostają miliardy dolarów jako „odszkodowania” i „zadośćuczynienia” za rzekome „zbrodnie wojenne” przeciw żydom. Dostają kolejne miliardy co rok z USA. Ono (izrael) musi kraść lub kupować technologię narodów Zachodu, bowiem żydzi nie mają kreatywności, aby rozwinąć własną. żydowskie państwo izrael upadnie w minutę bez dalszego wsparcia, obrony i pomocy otrzymywanej od Jakuba/izraela (Białych Narodów świata Chrześcijańskiego). Nie jest, nigdy nie było, i nigdy nie będzie państwem samowystarczalnym” (żyd, Charles A. Weisman, Who is Esau-Edom?, str. 27-28)

„Lata obserwacji i myślenia dają coraz więcej siły przekonaniu, że żydzi muszą separować się od was, gojów, że ta pierwotna i wrodzona dychotomia dzieli ludzkość, jaką znam, na dwie odmienne części; ten dualizm jest fundamentalny w takim znaczeniu, że wszelkie różnice pomiędzy wami, gojami, są zaledwie banalnymi nieporozumieniami w porównaniu do tego, co dzieli nas i was”. (Maurice Samuel, You Gentiles, str. 12)

“Wiem, że jest trochę żydów w angielskich koloniach. Ci marani lazą wszędzie tam, gdzie można zarobić pieniądze…Lecz czy ci obrzezańcy, którzy sprzedają stare szmaty, twierdzą, że są z plemienia Naftali czy jakiegoś Izaskara, nie ma tu zupełnie najmniejszego znaczenia. Są oni całkiem po prostu najgorszymi łajdakami, jacy kiedykolwiek brudzili swym istnieniem oblicze Ziemi”. (list do Jean-Baptiste Nicolasa de Lisle de Sales, 15 grudnia 1773 r. pochodzący z korespondencji Voltaire’a 86:166)

Avatar użytkownika
krzysiek4
Przyjaciel
 
Posty: 2711
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sty 2014, 17:58
Lokalizacja: Peloponez

Re: Cytaty o "starszych braciach w wierze"

przez krzysiek4 » niedziela, 22 maja 2016, 06:00

Obrazek


Stare niemieckie przysłowie: "Żyd kłamie nawet jak się modli".


„Żyd łatwiej kłamie, niż oddycha!”
Louis-Ferdinand Céline


Byłbym przerażony gdybym był Żydem w dzisiejszych czasach. Kiedy świat dowie się, co to plemię łotrów zrobiło ludzkości na przestrzeni dziejów, nie będzie to dla nich dobre.
Muszą ukrywać prawdę, aby dalej istnieć..


John Kaminski

"Izolujcie 50 najbogatszych żydów a wojny ustaną"

Henry Ford

"Nie znam innego narodu, w którym byłoby tylu złodziei, naciągaczy i pozbawionych sumienia spekulantów, jak w tym malutkim państwie zwanym Izrael", napisał premier.
Tom Segev "Siódmy Milion"...
str. 225"gdyby ŻYDZI mieli ratować POLAKÓW to nie ocalał by żaden POLAK".
Dr Ewa Kurek„trzeba życie oddać za żyda, aby nie narazić się na zarzut antysemityzmu”.

Maria Dąbrowska

Sławni ludzie o żydach


http://www.upadeknarodu.cba.pl/cytaty.html


-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.

Avatar użytkownika
krzysiek4
Przyjaciel
 
Posty: 2711
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sty 2014, 17:58
Lokalizacja: Peloponez

Re: Cytaty o "starszych braciach w wierze"

przez krzysiek4 » piątek, 19 sie 2016, 15:29

Jan Dantyszek (1485 - 1548), „Carmen de Judaeis”

„Narod Żydow iest gruby, bez wszelkiey ludzkości,
Pełen wszelkiey rozpusty, także y wściekłości.
Trwa w nim upor niezmierny, narod to zdradliwy,
Usty pochlebiaiący, czołem niewstydliwy,
Wszędzie stroi zasadzki, iednaki nierozumny,
Omylny y zwodzący, obmierzły y dumny,
Narod, który na innych rozposciera wniki,
Bestyalski, okrutny, zazdrosny y dziki.
Niesłuszny, nic dobrego, co rad drugich zwodzi,
Zbrodzień, narod o którym mówić się nie godzi,
Rad przeciwny świetościom, srogi, straszliwy,
Chytry, także nieprawy, głupie gadatliwy,
Bez mondrości, bez zmysłu, narod głową drwiący,
Narod w złościach roztargnion, narod swawolący.
Każdego sławę ruszy, kłama ustawicznie,
Nic nie zyczy nikomu, surowy rozlicznie.
Rozrywa cudze dobra, narod bardzo sztuczny,
Niestatek dwuięzyczny, potyczny, kałuczny.
Raz tak, drugi raz owak, nader niecierpliwy,
Lekkomyślny, gdy ma czas y honoru chciwy,
Nikomu nie jest wdzięczny, rad rozkazuiący,
Piianica, ciemiężnik, który nic nie robi,
Przecięż figlem do gardła łakotki sposobi.
Narod to iest pletliwy, groźny y nikczemny,
Rozsądku nie maiący, w skargach swych daremny,
Łakomy, swarow chciwy, prędki do rwania się
Na kogo, y sposobny do powłoczenia się.
Narod brzydki, uszczypny, zmyślaiący siła,
Bezbożność mu y chardość aż nad zwyczay miła.
Fraszkami się bawiący, pasz sprawiedliwości,
Chłopski y melancholiczny, pełen wszeteczności.
Sprosny, nieubłagany y na gwałt zawziety,
Bez wszelkiey podcziwości, narod to przeklęty.
Nic po nim, y zaiadły, leniwy bez mienia,
Tchorzowaty, frant skryty, syty osławienia.
Nierostropny a krwawy, lecz zdrowey pamięci,
Nieuk, potrzebuiący, szpetny wszystek w chęci
Żeby żyć w prożnowaniu, słowem iest to taki
Narod Żydow dzisieyszych bardzo ladaiaki,
Który nic nie uważa sprawiedliwych rzeczy,
Co słuszność wskazuie, nie ma nic na pieczy.
Żadney w nim nie znaydziesz cnoty, pobożności
Żadney dobroci nie ma, w swym sercu miłości.”-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.

Avatar użytkownika
krzysiek4
Przyjaciel
 
Posty: 2711
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sty 2014, 17:58
Lokalizacja: Peloponez

Re: Cytaty o "starszych braciach w wierze"

przez krzysiek4 » sobota, 25 lut 2017, 13:05

Obrazek

Obrazek


Obrazek
-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.

Posty: 4   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Teraz jest czwartek, 14 gru 2017, 17:17