Para angielskich pasożytów złoży wizytę w Polsce
Jak sama nazwa wskazuje, jest to dział poświęcony polityce, ale także tematyce zwanej powszechnie jako teorie spiskowe.

krzysiek4
Przyjaciel

Para angielskich pasożytów złoży wizytę w Polsce

przez krzysiek4 » poniedziałek, 6 mar 2017, 06:10

Obrazek

Konia z rzędem temu kto mi wyjaśni jaki sens ma wizyta w Polsce pary angielskich próżniaków służących tambylcom jako element dekoracyjny. Przysyłają nam ambasadorów angielskiej głupoty? Chcą odpocząć na chwilę od pacynek?

Książę i Księżna z Cambridge z oficjalną wizytą? Po co? A co to my nie widzieliśmy lowelasów z Cambridge?

Owszem jednego mieliśmy i mamy po dziurki w nosie. Był u nas za ministra, a nawet za marszałka i wyżerał ośmiorniczki. Owszem ma także kilka zasług, że choćby wspomnę jednoznaczne wyjaśnienie katastrofy Smoleńskiej w kilka minut po wypadku.

Wizyta Williama w Niemczech może i ma jakiś sens. Brytyjska monarchia ma bliskie więzi z Germanią gdyż Jerzy I, urodził się w Niemczech i wstąpił na tron w 1714 roku. William IV, który zmarł w 1830 roku, był władcą w niemieckim Hanowerze w Niemczech.

Z tej okazji w 2014 roku obchodzono nawet 300-lecie, "unii personalnej" przy udziale księżniczek Beatrice i Eugenii.

Ale wizyta w Polsce. Podobno ma na celu jedynie wzmacnianie wpływów angielskiej masonerii w naszym kraju.

Gdzie byli Anglicy w 1939 roku. Gdzie była ich pomoc dla Powstania Warszawskiego. Gdzie jest wyjaśnienie zamachu na generała Sikorskiego, gdzie jest podziękowanie za pomoc w Bitwie o Anglię i dlaczego wystawiono nam za to rachunek.

Czyżby książęca para miała przywieźć do Polski 11 ton złota skradzionego Polsce przez Bank Anglii?

No bo jeśli angielska para chciała pogadać z Polakami to niepotrzebnie się fatygują. Mają na miejscu parę milionów naszych rodaków.

http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiad ... e-w-polsce

-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.