Goje wszystkich kraj*w, **czmy si*!
Powiedz coś o sobie oraz o tym, skąd dowiedziałeś się o Wolnej Polsce. Lecz pamiętaj o tym, aby nie zamieszczać personalnych informacji, jeżeli nie chcesz, aby trafiły na zawsze do publicznego obiegu. Przeczytaj dział "Zasady korzystania z Forum" powyżej.

zapiniotodement
Nowy

Goje wszystkich kraj*w, **czmy si*!

przez zapiniotodement » piątek, 18 lis 2016, 07:22

Witam wszystkich - I przepraszam za czasowy brak polskich znak*w diakrytycznych.
Trafilem tutaj z jakiegos linka bladzac po Sieci w poszukiwaniu ludzi majcych godnosc
osobista I zdolnych do rzeczowej dyskusji, a wiec nie bedacych tak powszechnymi
obsikiwaczami nogawek "ad personam".

Ostatnio wywalono mnie (dziadkJack) z forum "michalkiewicz.pl" za stwierdzenie faktu:
Widze, ze naszemu "moderatorowi" znowu sie pogorszylo...
Kilka lat temu wywalono mnie (Jacek Cieslicki) z jeszcze jednego forum: "racjonalista.pl"
za spowodowanie zawalu serca u czolowego ateisty, Koraszewicza, stwierdzeniem, ze
jest on antysemita, tylko po to zaprzeczajacym istnieniu Boga, by w ten sposob wyciagnac
spod stop Izraelczykow ziemie zrabowana przez nich Palestynczykom.

Wiecej grzechow nie pamietam...

Czasowo musze korzystac z kompa w publicznej bibliotece, wiec tylko przelotnie zapoznalem
sie z dorobkiem I charakterem forum - oceniam go wysoko, wiec postaram sie dokladac na
odpowiednim poziomie
(az mnie znowu wywala za jakas nieprawomyslnosc... wszak do trzech razy sztuka!).

krzysiek4
Przyjaciel

Re: Goje wszystkich kraj*w, **czmy si*!

przez krzysiek4 » piątek, 18 lis 2016, 19:30

Witaj na forum.............

Jeśli w dodatku jesteś "Wrogiem Publicznym nr1" to trafiłeś w odpowiednie miejsce. ;)

----------------------------Obrazek

-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.