Zachęta do rejestracji na forum Wolna-Polska
Czyli o tym, kim jesteśmy i czego chcemy. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Możliwość otwartej wypowiedzi dla gości.

Posty: 1   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
Death to Lies
VIP Ranga
 
Posty: 15
Dołączył(a): poniedziałek, 8 lut 2016, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk/Toruń

Zachęta do rejestracji na forum Wolna-Polska

przez Death to Lies » poniedziałek, 26 wrz 2016, 18:26

Żyjemy obecnie w bardzo trudnych czasach. Gra toczy się dosłownie o WSZYSTKO. Cywilizacja, którą znaliśmy, bądź o której to uczyliśmy się na lekcjach historii, obecnie się dezintegruje. Korupcja i zepsucie dotyka niemalże wszystkiego. Szanowni Czytelnicy Wolnej-Polski! Tylko wy możecie zakończyć to pasmo cierpień i upokorzeń, którego doznają Polska i Polacy. Nie można liczyć na jakiegokolwiek polityka, że zapewni nam szczęście. Należy wziąć sprawy w swoje ręce. Dlatego zachęcam Szanownych Czytelników do rejestracji na forum Wolnej-Polski.

Forum Wolna-Polska to nie tylko skarbnica wiedzy, ale także miejsce wymiany poglądów, ale też miejsce, w którym będzie można poznać patriotów z najbliższej okolicy, gdyż skuteczne działanie jest możliwe TYLKO w grupie oraz na SWOIM terenie. Forum Wolna-Polska jest czymś więcej niż tylko zwykłym forum, to jest wirtualne państwo podziemne, które będziecie tworzyć przede wszystkim Wy, Drodzy Czytelnicy. To od was będzie zależeć przyszłość naszego narodu, to wasze działania mogą skutecznie przebudzić tych, którzy wciąż tkwią w Matrixie oraz przekonać ich, że o Polskę warto walczyć. Pokazać, że patriotyzm nie polega na bezsensownym przelewaniu krwi czy wiecznej żałobie, ale że jest to siła twórcza i pozytywna, że jest to miłosierdzie wobec drugiego człowieka, że to jest solidaryzm społeczny i wspólna walka o lepszą przyszłość Ojczyzny każdego dnia.
Każdy z użytkowników otrzyma swój własny adres e-mail, na szyfrowanej domenie.

Żyjemy w świecie wiecznej walki.

Posty: 1   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Teraz jest wtorek, 12 gru 2017, 10:32