Informacja – wsparcie serwera Wolnej Polski
- Dział poświęcony usterkom, zmianom na forum i zapytaniom użytkowników odnośnie funkcjonalności.

krzysiek4
Przyjaciel

Informacja – wsparcie serwera Wolnej Polski

przez krzysiek4 » środa, 2 gru 2015, 10:22

Ukłony kochani, minęło pięć miesięcy odkąd prosiliśmy Was o wsparcie na rzecz serwera Wolnej Polski. Obecnie prośbę ponawiamy.

Pragniemy przypomnieć, że portal jest finansowany przez Was i działa dla naszej wspólnej sprawy. Serwer a tym samym działalność portalu jest opłacana przez darczyńców – Czytelników/Czytelniczki. Tak więc dopóki z nami jesteście, dopóty będziemy robić to, co słuszne i razem będziemy tworzyć alternatywę wobec mainstreamowego potoku koszernych kłamstw.

Nie bądź bierny/bierna i dorzuć swoją złotówkę. Odwiedzasz W-P, czytasz W-P, ale czy pomagasz? Czy wspierasz W-P?

Pomagając utrzymać serwer dajesz tym samym dostęp do tysięcy bezcennych materiałów/tłumaczeń, e-bookó’w, ludziom, którzy każdego dnia odwiedzają nas i zgłębiają m.in. tematykę NWO. Pomagając W-P budzisz rodaków i rodaczki z poprawnie politycznego letargu, a tym samym pomagasz i sobie i im, czyli naszej wspólnej sprawie.

Nie bądź „żyd”, wpłać złotówkę..

Darowiznę można wpłacać na konto:(wystarczy znać sam numer konta)
iPKO: 43 1020 5242 0000 2802 0329 2448

Obrazek

Wszystkim darczyńcom, którzy wsparli serwer portalu czynem, dozgonnie dziękujemy. Nie możemy ujawnić kosztów serwera ponieważ nasi antyfani nie mogą znać jego parametrów technicznych. Nie ujawniamy także naszych darczyńców ponieważ nie wszyscy mogą tego sobie życzyć.

Pragniemy również przypomnieć, że każdy kto chce działać na Wolnej Polsce, może spróbować swoich sił i dołożyć od siebie cegiełkę. Osoby biegle posługujące się językiem angielskim i rozeznane w anglojęzycznej sieci mile widziane.

Z wyrazami szacunku,

Redakcja

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/infor ... ki-2015-12

-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.

tn303
Administrator

Re: Informacja – wsparcie serwera Wolnej Polski

przez tn303 » sobota, 19 gru 2015, 15:12

Dzięki Krzysiek, nastepnym razem skorzysta się z tego z obrazka.

krzysiek4
Przyjaciel

Re: Informacja – wsparcie serwera Wolnej Polski

przez krzysiek4 » niedziela, 27 gru 2015, 21:24

Nie ma sprawy ;)

Obrazek

-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.