Gdy w Kościele nawołują za imigracją,
Dział dla ludzi wierzących

Posty: 4   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
krzysiek4
Przyjaciel
 
Posty: 2711
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sty 2014, 17:58
Lokalizacja: Peloponez

Gdy w Kościele nawołują za imigracją,

przez krzysiek4 » środa, 1 mar 2017, 21:59

katolik powinien wstać i wyjść!
Obrazek


.
Kościół nie jest miejscem do uprawiania ideologii lewicowych. Nie jest miejscem do realizacji planów globalistów, do urabiania ludzi by przyjmowali obcą Chrystusowi kulturę, system i religę. Nie jest miejscem oszustwa, by wprowadzić w kraj katolicki zarazę mającą go zniszczyć.
Kiedy duchowny śmie agitować za przyjmowaniem imigrantów, gdy się wysila by uzasadniać naszą wiarą oczywiste zło, trzeba dawać wyraz sprzeciwu. Powinni ludzie wstać i wyjść i zostawić go z jego manią wielkości i mikrofonem.
Ani kard. Nycza, ani bp, Pieronka ani nikogo, kto w kościele śmie namawiać do zaakceptowania imigracji, naprawdę nie obchodzi, że ktoś będzie gwałcił nasze dzieci, nas, że będzie podkładał bomby, że będzie zaczepiał dziewczynki i żerował na naszych pracujących mężach. ojcach, braciach i na nas. Że będzie rozbijał figury w kościołach, opluwał krzyże w instytucjach i napadał na tych, którzy noszą na sobie symbole religijne. Także mordował księży. Nie tylko tych, którzy na to zasłużyli agitując za islamistami w naszym kraju.
W Europie są już pomysły dopuszczające pedofilię uwarunkowaną kulturowo, bo islamiści tak żyją. Kard. Nycza nie obchodzi, że ci "imigranci" gdzie się pojawią niosą zbrodnię i zło. Nikt nie płacze za krzywdzonymi dziećmi. Kard. Nycz naprawdę ma nas za nic, nie obchodzi go los ani jednej ofiary islamskich mordów. Ani jeden zamordowany chrześcijanin, ani jedna ofiara islamskich zamachów. Przed takimi należy się bronić. Wstać i wyjść. Kościół nie jest miejscem do agitacji za zbrodnią. A islam jest zbrodnią sam w sobie.

Temat powraca jak bumerang, więc i ja powtórzę, tym razem z dedykacją dla kard, Nycza, który usiłuje zgotować nam los zachodnich sąsiadów, którzy przez takich duchownych właśnie jak kardynał zostali wydani na rzeź. To nie jest tylko słówko, to fakt, To czyjeś życie, czyjaś krew, którą płacą ludzie na ulicy za decyzje takich, jak kardynał. I on śmie zwracać się do rządu... w czyim imieniu? Nie ma takiego prawa, mówić w imieniu Kościoła, ludzi, wiernych czy innych duchownych. Nikt, poza lewactwem europejskim, nie dał mu takiego prawa. Dlatego, kiedy ktokolwiek wykorzystuje kościół do przyjęcia wrogiego Chrystusowi, zdrowemu rozsądkowi i bezpieczeństwu naszego kraju systemu, należy wstać i wyjść.

Obraz ukazuje, do czego maja służyć islamistom "niewierni" - kobiety i mężczyźni. Między kobietą a dzieckiem dowolnej płci muzułmanin nie widzi istotnej różnicy, więc obraz ukazuje, do czego mają służyć islamistom także "niewierne" dzieci. Tego chce dla Polski kard. Nycz.

Słuchajmy grzecznie jego odczytów, listów "pasterskich" a zamieni nasz kraj w piekło.
https://gloria.tv/article/QvhZVKpcQktZ3ZBodwCtVwnUo
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kosci ... sc-2017-03

-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.

Avatar użytkownika
Passion and Love
Nowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 2 mar 2017, 02:58

Re: Gdy w Kościele nawołują za imigracją,

przez Passion and Love » czwartek, 2 mar 2017, 20:15

[b][b]TO CO?

ZMIENIAMY RAZEM ŚWIAT NA LEPSZE?WYDRUKUJ I ZANIEŚ W DARZE OD Passion and Love!Napisałam o tym TUTAJ.

MARYJA I MY!FOR EVER LOVE!Passion and Love!FOREVER!

Why?


Because LOVE is all that, really matters in this world!O CO WALCZYMY?


http://dokumentyaplikacyjneBO POLSKA I ŚWIAT ALBO BĘDĄ KATOLICKIE, ALBO WCALE ICH NIE BĘDZIE!


http://dokumentyaplikacyjneMÓJ DAR DLA ŚWIATA JEST TU:


http://dokumentyaplikacyjneTO CO?ZMIENIAMY RAZEM ŚWIAT NA LEPSZE?WYDRUKUJ I ZANIEŚ W DARZE OD Passion and Love!Napisałam o tym TUTAJ.MARYJA I MY!FOR EVER LOVE!Passion and Love!FOREVER!Why?Because LOVE is all that, really matters in this world!Because FAMILY = WHERE LIFE BEGINS AND LOVE NEVER ENDS!MIŁOŚĆ TO ŚWIĘTOŚĆ!KATOLICKA RODZINA TO JEST SIŁA!KATOLICKA RODZINA TO ŚWIĘTOŚĆ, A ŚWIĘTOŚĆ I SIŁA ZACZYNA SIĘ TAM, GDZIE ZACZYNA SIĘ ŻYCIE I MIŁOŚĆ NIGDY SIĘ NIE KOŃCZY!IDŹCIE NA MSZE ŚWIĘTE!POSILCIE SIĘ KATOLICKIM SŁOWEM BOŻYM!PRZYSTĄPCIE DO SAKRAMENTU POKUTY!PRZYSTĄPCIE DO KOMUNII ŚWIĘTEJ!ZABIERZCIE JĄ DO DOMU, ABY W KAŻDEJ CHWILI MÓC SKORZYSTAĆ Z BOŻYCH ŁASK!

I WZMOCNIJCIE SIĘ JAK MY!PRZYJDŹCIE
DO NASZEGO KOŚCIOŁA! NASI KSIĘŻA TO WSPANIALI LUDZIE: UŚMIECHNIĘCI,
SERDECZNI, MÓWIĄ „OD SIEBIE” O TYM, JAK JEST I UCIESZĄ SIĘ Z WASZEJ
OBECNOŚCI!A ja jestem PRODUCENTKĄ DOBRA!Z Panem Bogiem.P.S. Czekam tu na Twoje świadectwo! Daj znać, jeżeli Ci pomogłam!


http://dokumentyaplikacyjne


http://dokumentyaplikacyjne


CV-LIST-MOTYWACYJNY-PROFESJONALNE-DOKUMENTY-APLIKACYJNE-DZIEKUJE.jpgDOKUMENTY-APLIKACYJNE-CV-LIST-MOTYWACYJNY-RESUME-COVER-LETTER-PROFESJONALNE-BIZNESOWE-stopkaP.S. Czekam tu na Twoje świadectwo! Daj znać, jeżeli Ci pomogłam!

NMP-PASSION-AND-LOVE-SOMETHING-ABOUT-ME-MY-WORK-MY-LIFE-MY-PASSIONS-AND-MY-LOVE-DOKUMENTY-APLIKACYJNE-INFOGRAFIKA-CV-LIST MOTYWACYJNY-CV-WZORY-CV-SZABLONY-LIST-MOTYWACYJNY-WZORY-LIST-MOTYWACYJNY-SZABLONY-RESUME-COVER-LETTER-PROFESJONALNE-BIZNESOWE anna@dokumentyaplikacyjne.pl

NMP-PASSION-AND-LOVE-SOMETHING-ABOUT-ME-MY-WORK-MY-LIFE-MY-PASSIONS-AND-MY-LOVE-DOKUMENTY-APLIKACYJNE-INFOGRAFIKA-CV-LIST MOTYWACYJNY-CV-WZORY-CV-SZABLONY-LIST-MOTYWACYJNY-WZORY-LIST-MOTYWACYJNY-SZABLONY-RESUME-COVER-LETTER-PROFESJONALNE-BIZNESOWE

PRZYJDŹ DO NASZEGO KOŚCIOŁA I MÓDL SIĘ RAZEM Z NAMI, W DOWOLNEJ INTENCJI, CZYLI O COKOLWIEK POPROSISZ BĘDZIE CI DANE.

A JA I MOJA RODZINA DZIŚ TU Z CAŁEGO SERCA, PIĘKNIE DZIĘKUJEMY ZA MOC BOŻYCH ŁASK, KTÓRE WCIĄŻ NA NAS SPŁYWAJĄ.MOIM MARZENIEM JEST:
http://dokumentyaplikacyjne.blog.pl/pas ... d-my-love/

A KOLEJNE MARZENIE TO KRÓLESTWO POLSKIE Z BOGURODZICĄ DZIWICĄ MARYJĄ, Z DZIECIĄTKIEM JEZUS W KORONIE, JAK NA OBRAZKU PONIŻEJ:

NMP-Czestochowska-w-koronie

NMP-PASSION-AND-LOVE-SOMETHING-ABOUT-ME-MY-WORK-MY-LIFE-MY-PASSIONS-AND-MY-LOVE-DOKUMENTY-APLIKACYJNE-INFOGRAFIKA-CV-LIST-MOTYWACYJNY-Passion-and-Love.1.jpg

SZCZEGÓŁY TU:


http://dokumentyaplikacyjne.blog.pl/pas ... d-my-love/


http://dokumentyaplikacyjne.blog.pl/szc ... -majewska/


http://dokumentyaplikacyjne.blog.pl/fil ... LSKU.2.png

Zapraszam do czytania i komentowania, a jeśli sami natraficie w internecie na ciekawy, aktualny lub ponadczasowy artykuł dotyczący katolickich treści, prześlijcie mi go lub link do niego na adres:

anna@dokumentyaplikacyjne.pl

są spore szanse, że zamieszczę go w następnym przeglądzie wydarzeń.
[/b]
[/b]Ponawiam propozycję:

Czy ktoś z Państwa chciałby pomóc w tworzeniu katolickich treści na moim blogu?
LOVE IS ALL THAT, REALLY MATTERS IN THIS WORLD!
Nick: Passion and Love
WWW: http://dokumentyaplikacyjne.blog.pl/
MOBILE: 603 39 39 44

Avatar użytkownika
Passion and Love
Nowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 2 mar 2017, 02:58

Re: Gdy w Kościele nawołują za imigracją,

przez Passion and Love » czwartek, 2 mar 2017, 20:19

ZAPOMNIAŁAM DODAĆ!
KATOLIK POWINIEN WSTAĆ I... DZIAŁAĆ, A NIE TYLKO WYCHODZIĆ I UDAWAĆ, ŻE NIC SIĘ NIE DZIEJE!
WSTAWAJCIE I DO ROBOTY!
WALCZMY O SILNĄ, ZJEDNOCZOPNĄ, KATOLICKĄ POLSKĘ I ŚWIAT!

MEGA BUZIAKI OD PASSION AND LOVE! :P
http://dokumentyaplikacyjne.blog.pl/
LOVE IS ALL THAT, REALLY MATTERS IN THIS WORLD!
Nick: Passion and Love
WWW: http://dokumentyaplikacyjne.blog.pl/
MOBILE: 603 39 39 44

zapiniotodement
Bywalec
 
Posty: 20
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2016, 07:19
Lokalizacja: Połonina Wetlińska

Re: Gdy w Kościele nawołują za imigracją,

przez zapiniotodement » środa, 15 mar 2017, 04:47

@ Krzysiek4
"Kościół nie jest miejscem do uprawiania ideologii lewicowych. Nie jest miejscem do realizacji planów globalistów, do urabiania ludzi by przyjmowali obcą Chrystusowi kulturę, system i religę. Nie jest miejscem oszustwa, by wprowadzić w kraj katolicki zarazę mającą go zniszczyć.
Kiedy duchowny śmie agitować za przyjmowaniem imigrantów, gdy się wysila by uzasadniać naszą wiarą oczywiste zło, trzeba dawać wyraz sprzeciwu. Powinni ludzie wstać i wyjść i zostawić go z jego manią wielkości i mikrofonem."

"nie jest", "nie jest", "nie jest"... eee tam, OBECNIE "jest", "jest", "jest" - niestety.
"Chrystusowość" Polskiego Kościoła zaczęła zanikać po śmierci kardynała Wyszyńskiego, process ten nabrał szalonego przyspieszenia po SWII, wybraniu przez hazaraków wnuczka babci Katz na papieża, itd.

Który to z obecnych wiernych "wstanie i wyjdzie"?
Kto jest zdolny podejść do swojego proboszcza I powiedzieć: "jak długo ksiądz nie będzie przeciwstawiał się obchodzeniu Dnia Judaizmu, tak długo nie dam ani grosza na tacę".

Czy jest na tym Forum ktoś, kto potrafi odpowiedzieć swoimi słowami na proste pytanie:

Skąd się wziął Pan Bóg, kochający wszystkich i przebaczający wszystko, a więc będący zupełnym przeciwieństwem krwiożerczego Jehowy,
mściwego aż do dwunastego pokolenia, itd. ?
Goje wszystkich krajów, łączmy się!

Posty: 4   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Teraz jest czwartek, 14 gru 2017, 17:17