Najważniejsze zasady pisania postów na forum Wolnej-Polski
- Zasady korzystania z forum

Posty: 1   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
Death to Lies
VIP Ranga
 
Posty: 15
Dołączył(a): poniedziałek, 8 lut 2016, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk/Toruń

Najważniejsze zasady pisania postów na forum Wolnej-Polski

przez Death to Lies » niedziela, 22 maja 2016, 00:12

Forum Wolna-Polska powstało między innymi w celu, aby stworzyć kawałek przestrzeni w globalnej Sieci, który jest wolny od plugastwa, które ma często miejsce nawet na portalach, mieniących się patriotycznymi.
Wychodzimy założenia, że każdy, kto rejestruje się na forum Wolnej-Polski jest człowiekiem, który posiada chociaż podstawowy kręgosłup moralny i kieruje się pewnymi zasadami
Niżej wymienione zasady służą utrzymaniu porządku na forum, a także mają na celu zwalczanie podziałów i waśni wśród patriotów.

1. Jeżeli rzeczywiście czujesz się patriotą i chcesz służyć narodowi, to unikaj samobiczowania się i swojego narodu, używania słów typu po***two. Nigdzie indziej się tak ludzie samobiczują jak w Polsce, nie tylko lewacy, ale co najgorsze osoby uważające się za patriotów i narodowców. Jeżeli nie umiesz się pohamować, to lepiej nie korzystaj z tego forum. Takie zachowanie jest jedną z przyczyn, dlaczego nasz naród jest łatwą ofiarą ataków z zewnątrz. Kto nas będzie szanował jeżeli sami nie umiemy się wzajemnie szanować?
Konsekwencje złamania tego punktu regulaminu: za pierwszym razem ostrzeżenie i pouczenie
Za drugim razem punkty karne
Za trzecim razem ban

2. Katolicyzm uznajemy za jeden z nieodłącznych filarów polskości. Nie zamierzam nikomu na siłę narzucać wiary katolickiej, ale trzeba docenić te elementy kultury Polski, związane z katolicyzmem. To samo tyczy się elementów słowiańskich, nordyckich i orientalnych. Kłótnie na tle religijnym także nie służą budowaniu jedności narodowej.
Konsekwencje złamania regulaminu: za pierwszym razem ostrzeżenie, później punkty karne, w niektórych przypadkach będzie stosowany ban.
Dysputy na tematy religijne proszę prowadzić w dziale "Religia i Duchowość"


3. Kategoryczny zakaz promocji judeofilstwa. Żydzi są najgroźniejszym przeciwnikiem, z którym my jako naród mamy do czynienia. Mniej obeznani patrioci mogą nie zdawać sobie sprawy z tego, jak wielkie jest zagrożenie żydowskie, więc bardziej doświadczeni patrioci powinni im służyć radą i wiedzą. Ale jeżeli się upierasz przy pro-żydowskim stanowisku, to proszę pisać w "Dziale krytyki"
Konsekwencje złamania regulaminu: za pierwszym razem ostrzeżenie, później punkty karne.

4. Germanofobia, rusofobia oraz nienawiść do innych narodów (zwłaszcza białych) (z pewnym wyjątkiem) są zakazane. Wrogowi zależy na tym, żeby skłócać ze sobą narody, gdyż gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. W obecnej chwili wszyscy ludzie na Ziemi, nie zależnie od koloru skóry, narodowości czy światopoglądu religijnego (oprócz judaizmu, satanizmu i tym podobnych) muszą się zjednoczyć w walce przeciwko tyranii Nowego Porządku Świata i żydowskiej supremacji.
Konsekwencje złamania tego punktu regulaminu: patrz punkt 1.

Pamiętaj, że słowa mają swoje konsekwencje. To co raz zostanie umieszczone w Globalnej Sieci, rozchodzi się na cały świat. Nie pisz nic, czego mógłbyś potem żałować.

Jeżeli masz jakieś pytania, to proszę kontaktować się z moderatorami.

Posty: 1   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Teraz jest poniedziałek, 11 gru 2017, 09:46