Mleko jako symbol rasistów
Dział na luzie ;-)

krzysiek4
Przyjaciel

Mleko jako symbol rasistów

przez krzysiek4 » czwartek, 10 sie 2017, 18:54

Obrazek

Choć trudno w to uwierzyć, zdaniem PETA krowie mleko jest symbolem rasistów, a ser wspiera seksizm. Ekolodzy porównują także pozyskiwanie białego płynu do gwałtu i zachęcają, by miłośnicy mleka przerzucili się na wegańską dietę.

– Gwałt to chyba najobrzydliwsze przestępstwo z udziałem przemocy i władzy. Jest to standardowa procedura w przemyśle mleczarskim – czytamy na stronie PETA. Zdaniem organizacji deklarującej się jako obrońcy praw zwierząt pozyskiwanie mleka od krów jest równoznaczne z gwałtem. – Gdy człowiek jest zmuszany wbrew swojej woli do seksu, nazywamy to gwałtem. Gdy dzieje się to ze zwierzętami na farmach, nazywamy to „sztucznym zapłodnieniem” – czytamy na stronie PETA, która przekonuje do rezygnacji z mleka i produktów mlecznych.

Mleko nie podoba się PECIE także dlatego, że jest… rasistowskie! – Krowie mleko od dawna zostało uznane za symbol białej supremacji – można przeczytać na stronie. Ekolodzy powołują się m.in. na scenę z filmu „Bękarty wojny”, gdzie niemiecki zbrodniarz Hans Landa pije mleko. PETA zachęca, by zrezygnować z jakichkolwiek produktów zwierzęcego pochodzenia i zastąpić je wegańskimi.

http://kontrrewolucja.net/wiadomosci/ml ... l-rasistow

-

Obrazek

-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.